• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Komisja lekarska

Mlodcel

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Lipiec 2020
Posty
1
Punkty reakcji
0
Część, jestem tu nowy, chciałem zapytać jak wygląda komisja lekarska w Katowicach? Jak długo to trwa ? Czy da się w jeden dzień załatwić lekarzy ? Jak podchodzą do sprawy wgl na co najbardziej zwracają uwagę ?

Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź :)
 
Podbijam, mam pytanko, czy ktoś orientuje się czy tylko w szpitalu MSWiA w Rzeszowie można robić badania? Czy na przykład jest możliwość zmiany szpitala MSWiA ze względu na miejsce zamieszkania? Orientuje się ktoś?
 
U mnie załatwienie badań w okresie wakacyjnym trwało dwa tygodnie. Przed komisją orzeczniczą (po badaniach) dokładnie przeczytajcie Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 13 kwietnia 2017 r. w sprawie wykazu chorób i ułomności wraz z kategoriami zdolności do pełnienia służby przez kandydata do służby w Służbie Celno-Skarbowej oraz funkcjonariusza Służby Celno-Skarbowej. Jest to o tyle istotne, że katowicka komisja w 2018r. popełniła błąd proceduralny wynikajacy z nieznajomosci przepisów, na podstawie których orzekała. Komisja odwoławcza już lepiej się przygotowała. Powodzenia.😉
 
U mnie załatwienie badań w okresie wakacyjnym trwało dwa tygodnie. Przed komisją orzeczniczą (po badaniach) dokładnie przeczytajcie Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 13 kwietnia 2017 r. w sprawie wykazu chorób i ułomności wraz z kategoriami zdolności do pełnienia służby przez kandydata do służby w Służbie Celno-Skarbowej oraz funkcjonariusza Służby Celno-Skarbowej. Jest to o tyle istotne, że katowicka komisja w 2018r. popełniła błąd proceduralny wynikajacy z nieznajomosci przepisów, na podstawie których orzekała. Komisja odwoławcza już lepiej się przygotowała. Powodzenia.😉
Nasze Panie z Kadr pomimo, że pracują tam od zawsze to, zawsze są zdziwione, że coś w Ich materii się zmieniło. Vide IAS Warszawa.
 
Back
Do góry