Komisja lekarska MSWIA

Aurelia14

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Witam , zwracam się z zapytaniem : odnośnie komisji lekarskiej - jak sprawa ma się względem kobiet - służyłam w wojsku i badana byłam : morfologia, glukoza ..., kardiolog, laryngolog,okulista, chirurg,dentysta,internista,ortopeda,neurolog , ginekolog, ale to było w wojsku.
Interesuje mnie badanie ginekologiczne to już zapytanie do pań , czy jest badanie czy należy wziąć ze sobą badania typu ,cytologia, itd. najnowsze szczególnie czy nawet nie zawracać sobie tym głowy bo lekarz na miejscu bada .?

Tola24

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
2
Nie wiem jak w innych Izbach ale w DUCS miałaś dwie możliwości : albo bada Cię ginekolog z MSW albo robisz badania (cytologia i opis) u swojego lekarza i wyniki dołączasz do pozostałych badań i przedkładasz komisji lekarskiej.

EvaTos12

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Czy ktoś się może orientuje czy obniżony poziom leukocytów, a co się z tym wiąże, neutrofilii ma wpływ na przyjęcie do SCS? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

garrob

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
28
O to musisz pytać lekarza. Pracodawca nie otrzymuje Twoich wyników lekarskich (bo to tajemnica) tylko zaświadczenie : zdolny / niezdolny.

EvaTos12

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
No tak, jasne, źle w takim razie sprecyzowałam pytanie, chodziło mi właśnie o to czy wpływa to na opinię komisji lekarskiej decydującej o zdolności do służby.

Do góry