• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Komisja lekarska MSWIA

Aurelia14

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Grudzień 2019
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam , zwracam się z zapytaniem : odnośnie komisji lekarskiej - jak sprawa ma się względem kobiet - służyłam w wojsku i badana byłam : morfologia, glukoza ..., kardiolog, laryngolog,okulista, chirurg,dentysta,internista,ortopeda,neurolog , ginekolog, ale to było w wojsku.
Interesuje mnie badanie ginekologiczne to już zapytanie do pań , czy jest badanie czy należy wziąć ze sobą badania typu ,cytologia, itd. najnowsze szczególnie czy nawet nie zawracać sobie tym głowy bo lekarz na miejscu bada .?
 
Nie wiem jak w innych Izbach ale w DUCS miałaś dwie możliwości : albo bada Cię ginekolog z MSW albo robisz badania (cytologia i opis) u swojego lekarza i wyniki dołączasz do pozostałych badań i przedkładasz komisji lekarskiej.
 
Czy ktoś się może orientuje czy obniżony poziom leukocytów, a co się z tym wiąże, neutrofilii ma wpływ na przyjęcie do SCS? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
 
O to musisz pytać lekarza. Pracodawca nie otrzymuje Twoich wyników lekarskich (bo to tajemnica) tylko zaświadczenie : zdolny / niezdolny.
 
No tak, jasne, źle w takim razie sprecyzowałam pytanie, chodziło mi właśnie o to czy wpływa to na opinię komisji lekarskiej decydującej o zdolności do służby.
 
Back
Do góry