Komisja lekarska czy lekarz medycyny pracy?

Owl

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
czy orientuje się ktoś czy teraz zawsze w całej Polsce jest dla nowych funkcjonariuszy komisja lekarska MSW czy są przypadki, że tak jak kiedyś w Służbie Celnej nie ma komisji tylko lekarz medycyny pracy?

Młoda93

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Jak stanowi ustawa o KAS oraz Rozporządzenie Dz.U poz. 449 z 2018 na postępowanie rekrutacyjne składają sie:
- poprawne złożenie kwestionariusza
- test wiedzy ogólnej
- test sprawności fizycznej
- test psychologiczny
- test kompetencyjny
- postępowanie sprawdzające
- ustalenie zdolności fizycznej i psychicznej kandydatów

Nie da się obejść komisji MSWIA. Po tej komisji są jeszcze badania medycyny pracy.

Owl

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Jak stanowi ustawa o KAS oraz Rozporządzenie Dz.U poz. 449 z 2018 na postępowanie rekrutacyjne składają sie:
- poprawne złożenie kwestionariusza
- test wiedzy ogĂłlnej
- test sprawności fizycznej
- test psychologiczny
- test kompetencyjny
- postępowanie sprawdzające
- ustalenie zdolności fizycznej i psychicznej kandydatów

Nie da się obejść komisji MSWIA. Po tej komisji są jeszcze badania medycyny pracy.
da się obejść (art. 153 ust. 4) i ktoś kiedyś na forum pisał że przy jakiejś konkretnej rekrutacji komisji ma nie być. chciałem wiedzieć, czy faktycznie tak się w praktyce zdarza czy to tylko była jakaś plotka

Ruletka

Użytkownik
Punkty reakcji
10
da się obejść (art. 153 ust. 4) i ktoś kiedyś na forum pisał że przy jakiejś konkretnej rekrutacji komisji ma nie być. chciałem wiedzieć, czy faktycznie tak się w praktyce zdarza czy to tylko była jakaś plotka
Mozesz doprecyzowac o jaka konkretna rekrutacje chodzilo?
Czy komisja jest teraz tak restrykcyjna jak w przypadku rekrutacji do policji?

Ostatnia edycja:

Owl

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Mozesz doprecyzowac o jaka konkretna rekrutacje chodzilo?
Czy komisja jest teraz tak restrykcyjna jak w przypadku rekrutacji do policji?
w tym temacie ktoś pisał, że tak mu podczas rozmowy powiedziano:

Ankieta bezpieczeństwa

ale z dalszych postów wynika, że jednak była normalnie komisja lekarska, więc pewnie to było jakieś nieporozumienie

Młoda93

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Jestem w trakcie postępowania sprawdzajacego i czekam na komisję MSWiA. Nie słyszałam aby były od niej jakieś odstępstwa.. więc też chętnie się dowiem.
Wiem jedno - po tej komisji są jeszcze badania medycyny pracy.

Ruletka

Użytkownik
Punkty reakcji
10
Medycyna pracy to raczej juz proforma po komisji lekarskiej..czy od decyzji komisji przysluguje odwolanie? W ktorym szpitalu mswia czeka Cie komisja?

Aurelia14

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Cześć , proszę o informacje , czekam na komisję lekarską jakie badania są dla kobiet ?
Np.jak służyłam w wojsku to było badanie krwi , kardiolog, ginekolog .. A tutaj jak to wygląda czy rzeczywiście lekarz ginekolog bada czy tylko wystarczy wziąć ze sobą badania jakie mam wykonane i to wystarczy ?

Do góry