Kolejny nabór

Denis

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Witam, ktoś może ma informacje co z kolejnym naborem? kiedy ta machina ruszy?

ana90

Użytkownik
Punkty reakcji
1
Bierzesz udział drugi raz? Czy to w końcu rzeczywiście tak jest, że jak się ma poszczególne etapy zaliczone to się do nich nie podchodzi? Tj. w pierwszej kolejności do testu wiedzy ?

Denis

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Bierzesz udział drugi raz? Czy to w końcu rzeczywiście tak jest, że jak się ma poszczególne etapy zaliczone to się do nich nie podchodzi? Tj. w pierwszej kolejności do testu wiedzy ?

nie mam takowych informacji aby cos było zaliczone z poprzedniego naboru, może ktoś sie wypowie jeszcze

Henek

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Aż dziwię się, że ktoś jest chętny do ponownego wzięcia udziału w tym cyrku. Roczna rekrutacja i jak już się dostajesz to otrzymujesz używana odzież służbową. Do tego na rozmowie potwierdzono, ze na start 2200-2400 dla nowym przy czym realniejsza jest ta dolna granica :) w ciągu tego roku już znalazłem dwie prace lepiej płatne.
Tu naprawdę trzeba lubieć to co się robi i wykonywane zajęcie traktować bardziej jako służbę a nie pracę zarobkową.

musky

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Kiedy wyniki psychologa?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Smaletti

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
1
Henek na rozmowie to mogą mówić wszystko. Pod względem zarobków to pozytywnie byłem zaskoczony. Co do mundurów to fakt z tym jest problem.

młspeclat67

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
279
Henek na rozmowie to mogą mówić wszystko. Pod względem zarobków to pozytywnie byłem zaskoczony. Co do mundurów to fakt z tym jest problem.

Serio byłeś pozytywnie zaskoczony ?? Przecież tyle masz w biedrze i bez rekrutacji... i dostaniesz nowy uniform, a nie stare opierdzianki z kleksem. A do tego SCS nie ma nic wspólnego ze służbą. Stanowiska kierownicze zajmują Basie i Ryśki z US... Cud, że kierowników oddziałów i zmian nie zastąpili skarbowcami.

Ostatnia edycja:

Zetka

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Witam osoby po naborach, będę składała swoje dokumenty na nabór 2019. Najbardziej zastanawiają mnie pytania z wiedzy ogolnej. Czy mógłby ktos z Was napisać jakie były pytania? z jakiego zakresu wiedzy? na co zwrócić szczególną uwagę przygotowując się. Pozdrawiam

Do góry