• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Katowice

Dzisiaj w południe Szef Służby Celnej złożył propozycję nie do odrzucenia funkcjonariuszom
"służby mobilnej" w całym kraju - wyjazd na granicę wschodnią w celu odblokowania przejść granicznych. 'Mobilne" chłopaki (i dziewczyny!!) zachowali się przytomnie i gremialnie złożyli podania o dzień wolny (wtorek) na żądanie. Teraz M.F. szuka łamistrajków gdzie indziej.

Oto wieść gminna (dobrze poinformowana) niesie, że jutro ( wtorek)funkcjonariusze Izb Celnych z wnętrza i zachodu kraju, którzy przyjdą do pracy w swoich komórkach - zostaną nagrodzeni... !! To ONI, zamiast "mobilnych", pojadą na wschód odprawiać owe tysiące tirów... Dla tych, którzy dadzą się tak złapać życzymy szczęśliwej drogi i najlepiej już tam zostańcie...

My natomiast zostajemy w domu. W domu, powtarzam - bo tak właśnie teraz trzeba.
Ta doba będzie przełomowa.Zwycięstwo naprawdę jest blisko.
Liczy się decyzja KAŻDEGO z nas. Twoja też.
Kto ma uszy niech słucha.
Za Zarząd Związku Zawodowego FiPSC IC we Wrocławiu
Ryszard Margas.

Poinfotrmuj innych !!

Wytrzymajmy do wtorku, proszę

Otrzymałem informację , że wschodnia granica będzie do jutra protestować. Proponowana przez MF kwota 500 zł. to i tak mniej , niż założono w budżecie na rok 2008 (561zł). Pomóżmy im i sobie. Nie idźmy do pracy do czasu podpisania porozumienia z pełnomocnikiem rządu. Apeluję wytrzymajmy jeszcze jeden dzień aby nie osłabiać naszych kolegów na jutrzejszych rozmowach z MF. Do Kadry Kierowniczej apeluję aby nie krytykowała naszych działań, tak naprawdę walczymy również o Wasze przywileje.


Związek Zawodowy
Służby Celnej w Bielsku-Białej

Informacja została zamieszczona przez Mariusza Niewdane na stronie internetowej:


JUŻ MACIE INSTRUKCJE :lol:
 
A ja Was wszystkich pier... prowokatorzy i obiboki, jutro idę do pracy i proponuję wszystkim w OC, UC i IC Katowice to samo. To nie protest, tylko zwykła anarchia, która może zakończyć ten żałosny żywot S.C. Czy ta ciemna masa, nie widzi co się dzieje dookoła, klika anonimów i frustratów namawia do kolejnej rozruby !? Czym Wy się różnicie od kiboli lub pisiorów, a może ci najaktywniejsi to właśnie aktyw jednej z tych formacji !? :twisted:
 
OC napisał:
A ja Was wszystkich pier... prowokatorzy i obiboki, jutro idę do pracy i proponuję wszystkim w OC, UC i IC Katowice to samo. To nie protest, tylko zwykła anarchia, która może zakończyć ten żałosny żywot S.C. Czy ta ciemna masa, nie widzi co się dzieje dookoła, klika anonimów i frustratów namawia do kolejnej rozruby !? Czym Wy się różnicie od kiboli lub pisiorów, a może ci najaktywniejsi to właśnie aktyw jednej z tych formacji !? :twisted:
IDŻ ŁAMISTRAJKU A KOLEDZY CI NIE ZAPOMNA
 
Anonymous napisał:
OC napisał:
A ja Was wszystkich pier... prowokatorzy i obiboki, jutro idę do pracy i proponuję wszystkim w OC, UC i IC Katowice to samo. To nie protest, tylko zwykła anarchia, która może zakończyć ten żałosny żywot S.C. Czy ta ciemna masa, nie widzi co się dzieje dookoła, klika anonimów i frustratów namawia do kolejnej rozruby !? Czym Wy się różnicie od kiboli lub pisiorów, a może ci najaktywniejsi to właśnie aktyw jednej z tych formacji !? :twisted:
IDŻ ŁAMISTRAJKU A KOLEDZY CI NIE ZAPOMNA

12567890-y anonimowy "gość" silny w gębie, a ja to najzwyczajniej zlewam i się nie trzęsę !!! :lol:
 
OC napisał:
A ja Was wszystkich pier... prowokatorzy i obiboki, jutro idę do pracy i proponuję wszystkim w OC, UC i IC Katowice to samo. To nie protest, tylko zwykła anarchia, która może zakończyć ten żałosny żywot S.C. Czy ta ciemna masa, nie widzi co się dzieje dookoła, klika anonimów i frustratów namawia do kolejnej rozruby !? Czym Wy się różnicie od kiboli lub pisiorów, a może ci najaktywniejsi to właśnie aktyw jednej z tych formacji !? :twisted:
Naczelnik UC Katowice A.Różycki?
A może osobiście Wielki Kanclerz Mrozek?
 
Back
Do góry