• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Jak to jest z tymi nagrodami w 2021?

Nowy rok to też nowe zasady dotyczące funduszy nagród w służbach mundurowych. Te, zgodnie z ustawą okołobudżetową, nie zostały powołane do życia. Czy oznacza to, że mundurowi nie mają co liczyć na nagrody w tym roku? Jak zapewnia w rozmowie z InfoSecurity24.pl Sławomir Koniuszy, przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów, fundusz nagród "jest z czego zastąpić", a mundurowi nie wyobrażają sobie "żeby tego systemu nagrodowego policjanci w tym roku byli pozbawieni".
Jak to jest z tymi nagrodami w 2021 roku? - InfoSecurity24
 
Cytat: "Jeśli te pieniądze (z wakatów i L-4 – przyp. red.) zagospodarowałoby się w 70 proc., to środków na nagrody mielibyśmy jeszcze więcej. Na pierwszym spotkaniu kierownictwo MSWiA wprowadzenia zaproponowanego przez nas rozwiązania nie wykluczyło. Przy dobrej woli ministra myślę, że uda nam się przejść przez to suchą stopą. Czekamy na kolejne spotkanie, tak by móc zastanowić się nad szczegółami. Wierzę, że wspólnie uda nam się znaleźć pieniądze na tegoroczne nagrody w ramach środków, którymi na 2021 dysponuje policja."
Czyli rozumiem, że nasze związki (ZZ Celnicy.PL) też już działają, opracowują strategię, by zaproponować korzystne dla nas w KAS rozwiązanie i porozumienie z Min. Fin., celem niedopuszczenia by w tym roku pozbawić nas dodatkowych pieniędzy!
 
Cytat: "Jeśli te pieniądze (z wakatów i L-4 – przyp. red.) zagospodarowałoby się w 70 proc., to środków na nagrody mielibyśmy jeszcze więcej. Na pierwszym spotkaniu kierownictwo MSWiA wprowadzenia zaproponowanego przez nas rozwiązania nie wykluczyło. Przy dobrej woli ministra myślę, że uda nam się przejść przez to suchą stopą. Czekamy na kolejne spotkanie, tak by móc zastanowić się nad szczegółami. Wierzę, że wspólnie uda nam się znaleźć pieniądze na tegoroczne nagrody w ramach środków, którymi na 2021 dysponuje policja."
Czyli rozumiem, że nasze związki (ZZ Celnicy.PL) też już działają, opracowują strategię, by zaproponować korzystne dla nas w KAS rozwiązanie i porozumienie z Min. Fin., celem niedopuszczenia by w tym roku pozbawić nas dodatkowych pieniędzy!
Czy w 2020 minister cokolwiek "dal" :unsure:
 
Coś było wypłacone w 2020 r., nieważne jak się to nazywało (covidowe, zadaniowe, czy jeszcze inaczej). Rok 2021 jest zasadniczo inny z punktu finansowego.
Coś kolega za bardzo "za":unsure:, wszystkie środki dodatkowe ...były "w gestii DIAS". Bankier raczej wszystko blokował i przesuwał (wspierany oczywiście) :mad: aż do szczęśliwego zamrożenia...Nieliczni oczywiście zasłużyli.
 
Coś kolega za bardzo "za":unsure:, wszystkie środki dodatkowe ...były "w gestii DIAS". Bankier raczej wszystko blokował i przesuwał (wspierany oczywiście) :mad: aż do szczęśliwego zamrożenia...Nieliczni oczywiście zasłużyli.
Nasz Dyrektor IAS Kr wypłacał kwoty z różnych tytułów w ciągu 2020. Osobiście też coś otrzymałam w trakcie roku. Ale temat tego forum jest ;" co z nagrodami w 2021" i tego tematu się trzymajmy, bo wpływu na to co było w roku 2020 już nie mamy, zaś w przypadku 2021 można próbować!
 
Nasz Dyrektor IAS Kr wypłacał kwoty z różnych tytułów w ciągu 2020. Osobiście też coś otrzymałam w trakcie roku. Ale temat tego forum jest ;" co z nagrodami w 2021" i tego tematu się trzymajmy, bo wpływu na to co było w roku 2020 już nie mamy, zaś w przypadku 2021 można próbować!
Optymistycznie, powinny być (dla wybranych). Pesymistycznie, będą dla "swoich". Zdrowia😇
 
Cytat: "Jeśli te pieniądze (z wakatów i L-4 – przyp. red.) zagospodarowałoby się w 70 proc., to środków na nagrody mielibyśmy jeszcze więcej. Na pierwszym spotkaniu kierownictwo MSWiA wprowadzenia zaproponowanego przez nas rozwiązania nie wykluczyło. Przy dobrej woli ministra myślę, że uda nam się przejść przez to suchą stopą. Czekamy na kolejne spotkanie, tak by móc zastanowić się nad szczegółami. Wierzę, że wspólnie uda nam się znaleźć pieniądze na tegoroczne nagrody w ramach środków, którymi na 2021 dysponuje policja."
Czyli rozumiem, że nasze związki (ZZ Celnicy.PL) też już działają, opracowują strategię, by zaproponować korzystne dla nas w KAS rozwiązanie i porozumienie z Min. Fin., celem niedopuszczenia by w tym roku pozbawić nas dodatkowych pieniędzy!
abstrahujesz od "służby która jest poświęceniem". Przy takiej wizji wyższych przełożonych, na zawieli bym nie liczył. Oni też nie powinni liczyć na nadmierne zaangażowanie.
 
abstrahując, oczywiście tylko na chwileczkę od marudzenia. Poszło świetne pismo z pytaniem na jakiej podstawie nie wypłacano w 2020 nagród za zastępstwa. Czekamy na odpowiedź? To będzie aktualny problem w 2021 r. Jesli oszczędności maja być jedynymi funduszami do nagród należy ustalić jak te pieniądze będą dzielone. A przede wszystkim zawalczyć o przestrzeganie prawa w tej instytucji, która z prawem zaczyna mieć coraz mniej wspólnego.
 
abstrahując, oczywiście tylko na chwileczkę od marudzenia. Poszło świetne pismo z pytaniem na jakiej podstawie nie wypłacano w 2020 nagród za zastępstwa. Czekamy na odpowiedź? To będzie aktualny problem w 2021 r. Jesli oszczędności maja być jedynymi funduszami do nagród należy ustalić jak te pieniądze będą dzielone. A przede wszystkim zawalczyć o przestrzeganie prawa w tej instytucji, która z prawem zaczyna mieć coraz mniej wspólnego.
Władza się konstytucją nie przejmuje a takimi pierdołami się będzie martwiła - dobry wieczorny dowcip (y).
 
Po pól roku L-4 wracam do pracy. Gdzie mogę się dowiedzieć czy ktokolwiek z mojego Referatu za zwiększone okresowo zadania, które musiał za mnie wykonywać, dostał zwiększoną nagrodę? Mam obawy, że tak nie było i moje 20 % z L-4 poszło do ministerstwa fajansu.
 
Back
Do góry