Inicjatywa Oddolna

  • Thread starter Nie zarejestrowany
  • Rozpoczęty
N

Nie zarejestrowany

Gość
My funkcjonariusze Izby Celnej w Rzepinie pragniemy podziękować naszemu koledze Jackowi Staniszewskiemu ze związku zawodowego za niezłomną i bezkompromisową "walkę" o utrzymanie naszej izby.
Znając jego zasługi na arenie związkowej a także postawę etyczną i zawodową jaką niewątpliwie posiada, pragniemy zainicjować i poprzeć jego dalszą karierę zawodową na wyższym poziomie kierowniczym niż Izba Celna. Nie będziemy opisywać jego licznych zasług jakie przez ponad 25-letnią służbę były jego udziałem, bo wszystkim którzy go poznali są oczywiste i niepodlegające żasnej krytyce. Dlatego ośmielamy się zainicjować oddolny proces wypromowania jego osoby( niewątpliwie wybitnego f.c.) na kierownicze stanowisko w M.F. Izba Celna w Rzepnie na razie przetrwała...i dla dalszej jej egzystencji potrzeba jest zmiana na stanowisku SSC.
 

Marian 2

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Kwiecień 2010
Posty
245
Punkty reakcji
0
Jestem za Jackiem Kapicą!

Gdyby taki "człowiek" jak on skierował swoje działania nie przeciw niszczeniu swoim podwładnych ale dla wojny dla ich dobra to mielibyśmy i emerytury, i lepszych szefów, i izby celne w każdej miejscowości.A tak mamy co mamy i nawet najtańsze jajka z Biedronki nie mogą być odzewem na jego obecne działania.
 

cat

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
4 790
Punkty reakcji
2 616
Hmmm ...

Ciekawy schemat budowania "podpuchy".
Zaiste ciekawy!
 
Ostatnia edycja:
N

Nie zarejestrowany

Gość
sic. dzięki rzepinowi (który trzyma się i broni wszystkimi łapkami) mam "trochę" więcej roboty w związku z wypełnianiem danych w głupkowatych systemach typu SARP (administrowanych z rzepina), gdzie dane można jednym ruchem pobrac z istniejących już systemów. dajcie życ!
 
Do góry