• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Inicjatywa Oddolna

  • Thread starter Nie zarejestrowany
  • Rozpoczęty
N

Nie zarejestrowany

Gość
My funkcjonariusze Izby Celnej w Rzepinie pragniemy podziękować naszemu koledze Jackowi Staniszewskiemu ze związku zawodowego za niezłomną i bezkompromisową "walkę" o utrzymanie naszej izby.
Znając jego zasługi na arenie związkowej a także postawę etyczną i zawodową jaką niewątpliwie posiada, pragniemy zainicjować i poprzeć jego dalszą karierę zawodową na wyższym poziomie kierowniczym niż Izba Celna. Nie będziemy opisywać jego licznych zasług jakie przez ponad 25-letnią służbę były jego udziałem, bo wszystkim którzy go poznali są oczywiste i niepodlegające żasnej krytyce. Dlatego ośmielamy się zainicjować oddolny proces wypromowania jego osoby( niewątpliwie wybitnego f.c.) na kierownicze stanowisko w M.F. Izba Celna w Rzepnie na razie przetrwała...i dla dalszej jej egzystencji potrzeba jest zmiana na stanowisku SSC.
 
Jestem za Jackiem Kapicą!

Gdyby taki "człowiek" jak on skierował swoje działania nie przeciw niszczeniu swoim podwładnych ale dla wojny dla ich dobra to mielibyśmy i emerytury, i lepszych szefów, i izby celne w każdej miejscowości.A tak mamy co mamy i nawet najtańsze jajka z Biedronki nie mogą być odzewem na jego obecne działania.
 
Hmmm ...

Ciekawy schemat budowania "podpuchy".
Zaiste ciekawy!
 
Ostatnia edycja:
sic. dzięki rzepinowi (który trzyma się i broni wszystkimi łapkami) mam "trochę" więcej roboty w związku z wypełnianiem danych w głupkowatych systemach typu SARP (administrowanych z rzepina), gdzie dane można jednym ruchem pobrac z istniejących już systemów. dajcie życ!
 
Back
Do góry