• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Informacja o projekcie ustawy o SCS

Informuję, że do siedziby Komitetu wpłynęły już w tym tygodniu pierwsze listy z podpisami pod projektem ustawy o SCS.
Niebawem trafi do Sejmu❗
ROZKRĘCAMY SIĘ❗
Wykaz do zbierania podpisów do pobrania jako załącznik.
Wydrukuj i po prostu działaj.
Akcja polega na samodzielnym podpisaniu i zebraniu jak największej liczby podpisów. Zacznij po prostu zbierać wśród swojej rodziny, znajomych, sąsiadów i sam przekonasz się jaka to radość i jakie proste.
Służba Celno-Skarbowa musi mieć swoją ustawę pragmatyczną❗
 

Attachments

  • Komitet SCS wykaz.doc
    73,5 KB · Wyświetleń: 385
Ostatnia edycja:
Ile mamy na dzień dzisiejszy wpisów potwierdzających poparcie dla projektu obywatelskiego , pytam , bo czuję się funkcjonaruszem celnym od 02.10.1991r. , pozdrawiam wszystkich.
 
Ile mamy na dzień dzisiejszy wpisów potwierdzających poparcie dla projektu obywatelskiego , pytam , bo czuję się funkcjonaruszem celnym od 02.10.1991r. , pozdrawiam wszystkich.
Fajnie by było się dowiedzieć, choć patrząc po liczbie osób którym nie chce się zbierać podpisów zaczynam odczuwać, że 100 tysięcy może być dla nas problemem.
 
To dopiero początek. Do 7 marca wskazaliśmy termin na wysłanie.
Ja wiem, bardziej chodzi mi o to, że patrząc po otoczeniu u mnie dużo osób nie chce zbierać albo uważa, że ich to już nie będzie dotyczyło. Niektóre oddziały nawet nie mają pojęcia, że są podpisy zbierane, trzeba to jakoś bardziej rozgłośnić.
 
Ja wiem, bardziej chodzi mi o to, że patrząc po otoczeniu u mnie dużo osób nie chce zbierać albo uważa, że ich to już nie będzie dotyczyło. Niektóre oddziały nawet nie mają pojęcia, że są podpisy zbierane, trzeba to jakoś bardziej rozgłośnić.
Spokojnie. Informacja na razie nie była szeroko rozpropagowana. Akcja dopiero ruszy szerzej. Ale dobrze, że już rozmawiasz w komórce.
 
Dzięki @Stary1 Jesteś niesamowity! Wzór do naśladowania!

Ja mam na razie 55. Stówka w plecy do Ciebie, ale z mistrzem nie mam szans na starcie, jednak przyspieszam i nie odpuszczę do końca :)
Listę mam stale przy sobie i korzystam z każdej okazji, aby uzyskać poparcie dla projektu. Drugiego także.
Podpowiadam, by każdy tak działał i miał listę zawsze przy sobie. Listę można złożyć tak, by mieściła się w kieszeni koszuli, kurtki czy marynarki. To nie przeszkadza, a sami zobaczcie efekty, gdy będziecie prosili o podpis. Liczy się każdy głos.

Dalej Moi Drodzy! Działajmy wszyscy!
Wystarczy 20 podpisów każdy, ale nie zatrzymujemy się na tym absolutnie, żeby nie zabrakło finalnie.

Sami musimy zadbać o gwarancje ustawowe pełnej niezależności, stabilności, zwiększenia skuteczności SCS i przede wszystkim poprawy naszego statusu jako funkcjonariuszy.

W projekcie na końcu są także regulacje dla emerytów, na których także bardzo liczymy.

WSZYSTKO W NASZYCH RĘKACH!
 

Attachments

  • uzasadnienie do ustawy o Służbie Celno Skarbowej.doc
    123 KB · Wyświetleń: 183
Jak idzie koleżanki i koledzy akcja zbierania poparcia nad dwoma projektami obywatelskimi? Osobiście przyznam się , że zacząłen dopiero przedwczoraj zbierać podpisy pod wykazem dot.statusu urzednika KAS- mam na tą chwilę 72 wpisy po w/w projektem , natomiast pod projektem dot.SC-S wpisało mi się 95 obywateli popierających projekt ustawy o SC-S i zmianie niektórych ustaw , korzystając z okazji życzę Wszystkim poprostu zdrowych , spokojnych, radosnych świąt wielkanocnych , żeby każdy nowy dzień przynosił tylko dobre wydarzenia i chwile i żeby każdy z Nas miał wielu prawdziwych przyjaciół , pozdrawiam serdecznie i zbieram dalej.
 
Jak idzie koleżanki i koledzy akcja zbierania poparcia nad dwoma projektami obywatelskimi? Osobiście przyznam się , że zacząłen dopiero przedwczoraj zbierać podpisy pod wykazem dot.statusu urzednika KAS- mam na tą chwilę 72 wpisy po w/w projektem , natomiast pod projektem dot.SC-S wpisało mi się 95 obywateli popierających projekt ustawy o SC-S i zmianie niektórych ustaw , korzystając z okazji życzę Wszystkim poprostu zdrowych , spokojnych, radosnych świąt wielkanocnych , żeby każdy nowy dzień przynosił tylko dobre wydarzenia i chwile i żeby każdy z Nas miał wielu prawdziwych przyjaciół , pozdrawiam serdecznie i zbieram dalej.
Ja wysłałem 130 podpisów pod projektem SCS
 
Pytam się , dlaczego na forum nie ma żadnych nowych informacji o projekcie obywatelskim SC-S , projekt obywatelski statusu urzędnika KAS został przyjęty , a SC-S nie , ile musi być głosów poparcia , żeby zarejestrować w/w projekt , pozdrawiam.
 
Back
Do góry