• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

FitProfit

GieJo

Nowy użytkownik
Dołączył
1 Kwiecień 2022
Posty
8
Punkty reakcji
5
Dzień dobry,
czy ktoś się orientuje, dlaczego nic nie słychać o programie FitProfit (IAS Olsztyn)?? Umowa wygasła z końcem lutego i do tej pory cisza...
 
Może dlatego, że jako funkcjonariusze zdaliśmy test sprawności fizycznej i już nie musimy dbać o kondycję... Też ubolewam nad brakiem karty i musiałem zapisać się jako osoba towarzysząca u żony i płacę za to ponad stówę.
 
Może dlatego, że jako funkcjonariusze zdaliśmy test sprawności fizycznej i już nie musimy dbać o kondycję... Też ubolewam nad brakiem karty i musiałem zapisać się jako osoba towarzysząca u żony i płacę za to ponad stówę.
Prawdopodobnie program FitProfit ruszy od 1 maja :) Ja za FitProfit jako f-sz płaciłam 103 zł.
 
Prawdopodobnie program FitProfit ruszy od 1 maja :) Ja za FitProfit jako f-sz płaciłam 103 zł.
To znaczy, ze żadnej dopłaty z funduszu socjalnego nie ma, ja płacę bardzo podobnie jako osoba towarzysząca. Jedyny plus to za te cenę masz nielimitowane wejścia na siłownie i baseny.
 
Na dniach ZZ Celnicy PL przedstawi propozycję kart umożliwiających aktywności sportowe dla wszystkich chętnych. Program rusza od 1 maja, a zapisy trwają do 20 kwietnia. Niebawem udostępnimy link do rejestracji w celu zamówienia kart.
 
Na dniach ZZ Celnicy PL przedstawi propozycję kart umożliwiających aktywności sportowe dla wszystkich chętnych. Program rusza od 1 maja, a zapisy trwają do 20 kwietnia. Niebawem udostępnimy link do rejestracji w celu zamówienia kart.
20 kwietnia to już niebawem, a w intranecie IAS Lublin nie wiedziałem żadnej informacji an ten temat.
 
Na dniach ZZ Celnicy PL przedstawi propozycję kart umożliwiających aktywności sportowe dla wszystkich chętnych. Program rusza od 1 maja, a zapisy trwają do 20 kwietnia. Niebawem udostępnimy link do rejestracji w celu zamówienia kart.
pytanie za ile, bowiem za 100 zł, to żadna korzyść.
 
Na dniach ZZ Celnicy PL przedstawi propozycję kart umożliwiających aktywności sportowe dla wszystkich chętnych. Program rusza od 1 maja, a zapisy trwają do 20 kwietnia. Niebawem udostępnimy link do rejestracji w celu zamówienia kart.
Jest to bardzo przydatna rzecz. W IAS Bydgoszcz tego nigdy by nie wprowadzili ....
 
100zł przy dzisiejszych cenach i inflacji jest niestety nieosiągalne póki co. Chyba, że zapiszemy się masowo, to będziemy renegocjować.
U mnie karnet na samą siłownię kosztuje 140zł a karnet na siłownię, fitness i cross 200zł, a gdzie basen i inne aktywności?
Bądźmy realistami.
 
100zł przy dzisiejszych cenach i inflacji jest niestety nieosiągalne póki co. Chyba, że zapiszemy się masowo, to będziemy renegocjować.
U mnie karnet na samą siłownię kosztuje 140zł a karnet na siłownię, fitness i cross 200zł, a gdzie basen i inne aktywności?
Bądźmy realistami.
Tu się z Panem zgodzę. Płaciłam ostatnio 150 zł za sam karnet na siłownię o_O
 
100zł przy dzisiejszych cenach i inflacji jest niestety nieosiągalne póki co. Chyba, że zapiszemy się masowo, to będziemy renegocjować.
U mnie karnet na samą siłownię kosztuje 140zł a karnet na siłownię, fitness i cross 200zł, a gdzie basen i inne aktywności?
Bądźmy realistami.
Wszystko zalezy od ilosci chetnych.wiadomo wtedy inna pozycja wyjsciowa
 
100zł przy dzisiejszych cenach i inflacji jest niestety nieosiągalne póki co. Chyba, że zapiszemy się masowo, to będziemy renegocjować.
U mnie karnet na samą siłownię kosztuje 140zł a karnet na siłownię, fitness i cross 200zł, a gdzie basen i inne aktywności?
Bądźmy realistami.
właśnie realnie firma prywatna płaci swoim pracownikom - fizycznym z linii produkcyjnej i innym za karnet benefit, za który oni płacą tylko 30 zł. Ilościowo, to umywają się do liczebności jakiegokolwiek IAS. Widać wiedzą, że warto inwestować w zdrowie pracowników. Dlatego te z łaski u nas po ok.120 - 110 zł, to śmiech na sali.
 
właśnie realnie firma prywatna płaci swoim pracownikom - fizycznym z linii produkcyjnej i innym za karnet benefit, za który oni płacą tylko 30 zł. Ilościowo, to umywają się do liczebności jakiegokolwiek IAS. Widać wiedzą, że warto inwestować w zdrowie pracowników. Dlatego te z łaski u nas po ok.120 - 110 zł, to śmiech na sali.
Wymiernym zyskiem jest możliwość korzystania nie tylko z jednej siłowni, ale i z innych obiektów sportowych, chociażby basenów. Niemniej jednak taką kwotę płaci się jako osoba towarzysząca (a więc bez dopłat ze strony pracodawcy) w obcej firmie, także samo przystąpienie do programu bez dofinansowania z funduszu socjalnego jest kpiną (w szczególności dla funkcjonariuszy, którzy powinni utrzymywać sprawność fizyczną na wysokim poziomie), swoją drogą cały socjal u nas mało atrakcyjny.
 
100zł przy dzisiejszych cenach i inflacji jest niestety nieosiągalne póki co. Chyba, że zapiszemy się masowo, to będziemy renegocjować.
U mnie karnet na samą siłownię kosztuje 140zł a karnet na siłownię, fitness i cross 200zł, a gdzie basen i inne aktywności?
Bądźmy realistami.
To prawda. Z firmami oferującymi "benefity" możliwości negocjacyjne są ograniczone. Oni muszą przecież na tym zarabiać.
Inflacja jest galopującą. Może nadeszła najwyższa pora na wnioskowanie o zmiany w naszych świadczeniach socjalnych. Funkcjonariusze powinni dbać o sprawność fizyczną. Dofinansowanie w kwocie 150 zł rocznie razem z kinem teatrem itp. jest śmiesznie niskie.
Może jakiś system dopłat do multisportów i tym podobnych FitProfitów?
 
To prawda. Z firmami oferującymi "benefity" możliwości negocjacyjne są ograniczone. Oni muszą przecież na tym zarabiać.
Inflacja jest galopującą. Może nadeszła najwyższa pora na wnioskowanie o zmiany w naszych świadczeniach socjalnych. Funkcjonariusze powinni dbać o sprawność fizyczną. Dofinansowanie w kwocie 150 zł rocznie razem z kinem teatrem itp. jest śmiesznie niskie.
Może jakiś system dopłat do multisportów i tym podobnych FitProfitów?
Żeby to przeszło to potrzebna by była "wymiana" DIAS i quasi komisji socjalnych na czele z "paniami" z kadr !!! Ale próbować można, niech nawet będzie to 100 zł...tylko MIESIĘCZNIE !!!
 
150 zeta raz w roku?!
To jakiś koszmarny, skarbowy żart.
W dawnej IC jak złożykem wniosek z fakturami za sport i kulturę, to były tam nawet karnety na mecze piłkarskie Ekstraklasy i było tego pod tysiaka, a Izba bez szemramia płaciła połowę tego!
I to przy ówczesnych uposazeniach na poziomie 1/3 obecnych i innych zupełnie cenach.
 
150 zeta raz w roku?!
To jakiś koszmarny, skarbowy żart.
W dawnej IC jak złożykem wniosek z fakturami za sport i kulturę, to były tam nawet karnety na mecze piłkarskie Ekstraklasy i było tego pod tysiaka, a Izba bez szemramia płaciła połowę tego!
I to przy ówczesnych uposazeniach na poziomie 1/3 obecnych i innych zupełnie cenach.
100% racji - płaciła, czas przeszły nieodwracalny :mad:
 
Back
Do góry