Egzamin z języka angielskiego.

Tomek40D

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
1
Witam wszystkich. Potrzebuje jakiś materiałów dotyczących egzaminu z języka angielskiego, czy starsi koledzy po fachu posiadają takie i się podziela. Będę bardzo wdzięczny. Jestem w służbie przygotowawczej i egzamin mnie czeka, chce się przygotować ale nie mam pojęcia skąd wziąć materiały do nauki.

bolo1999

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
1 186
Miasto
warmia
Zadzwoń do kadr i zapytaj o skrypt do angielskiego dla funkcjonariuszy, kiedyś wypożyczali

Zet5

Użytkownik
Punkty reakcji
2
Też poproszę o informacje, może wypowie się ktoś kto jest świeżo po?

Igor_Wschód

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
10
Przeczytajcie temat : Pismo MF w sprawie służby przygotowawczej, tam jest wszystko opisane. Wystarczy poszukać....
Materiały, które krążą czyli zielona książka lub skrypt elektroniczny z jakiegoś szkolenia nie przygotowują do egzaminu. Po prostu aktualnych materiałów majacych związek z egzaminem językowym KSS nie posiada lub nie udostępnia. Kiedyś ponoć były szkolenia ale tylko dla nielicznych i nikt raczej Wam tego nie wytłumaczy dlaczego kilka osób mogło wziąść w nich udział a cała reszta nie. Egzaminy są ciężkie, obecnie z powodu koronawirusa są zawieszone. Reasumując KSS robi pod górkę już od samego początku.

Do góry