• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Drugi sezon „Nic do zgłoszenia” już od 28 kwietnia w Discovery!

Walka z przemytem nielegalnych towarów i adrenalina – tak wygląda codzienność funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej. Wyszkolenie i spostrzegawczość sprawiają, że nie zaskakują ich już nawet najbardziej wyrafinowane próby przemytu narkotyków, papierosów, alkoholu, broni, walut czy zwierząt zagrożonych wyginięciem. Nowy sezon „Nic do zgłoszenia” już od 28 kwietnia na antenie Discovery!
 
Funkcjonariusze Urzędów Celno - Skarbowych mają legitymacje służbowe z "piękną" informacją
KRAJOWA ADMINISTRACJA SKARBOWA. Mnie już nic nie zdziwi. :oops:
Ucsy nie mają swoich, wydzielonych funków

Kas też nie

Są funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej

Która wchodzi w struktury kas, tak jak częścią tej struktury są ucsy,, delegatury, oc

Stój! Służba Celno-Skarbowa krajowej administracji skarbowej warmińsko mazurskiej izby administracji skarbowej urzędu celno skarbowego delegatury w olsztynie oddziału celnego w olsztynie?

Buahaha

Czy o policjantach pisze się funkcjonariusze mswia? O strażnikach więziennych funkcjonariusze ministerstwa sprawiedliwości?

Przynajmniej my nie popełniajmy błędów ignorantów lub nie wspierajmy fali celowej dezinformacji
 
Jednak pan MB skutecznie zaorał Służbę Celną, mnie obdarto z munduru, a Was Szanowni koledzy Funkcjonariusze Służby Celno Skarbowej ciężko dziś zidentyfikować, totalny bur..l, raz jesteście w kas, raz w ucs, rzecznik mf sam nie wie jak poprawnie Was nazywać a nie mówiąc już o tym że go w mediach w ogóle nie widać. Nie mogę spokojnie patrzeć na to wszystko i dlatego dzięki Ci Sławku za emkę bo się niedługo na nią wybieram. :(:cry:
A wam szanowni koledzy życzę by przeniesiono SCS do MSWiA, tam jest miejsce służb mundurowych.
 
1588241060343.png

Wysłałem prośbę o sprostowanie. Myślę, że każdy powinien. Jeśli otrzymam jakąkolwiek odpowiedź to zmieszczę.
 
Wysłałem prośbę o sprostowanie. Myślę, że każdy powinien. Jeśli otrzymam jakąkolwiek odpowiedź to zmieszczę.
Wszyscy Ci którzy (oczywiście słusznie) wysłali e- maila żądając sprostowania powinni jeszcze wysłać do rzecznika MF-u nr kont bankowych, żeby ów rzecznik mógł się z nimi podzielić własnym wynagrodzeniem., ponieważ Ci ludzie wykonują za niego pracę. :whistle::whistle::whistle::unsure:
 
Odpisz powołując się na ustawę o KAS. Daleko nie trzeba szukać to już art.1 ust.3 ustawy.
Chyba, że ktoś nie rozumie co czyta! Jak w większości redakcji.
Dz. U. 2016 poz. 1947 U S T A W A z dnia 16 listopada 2016r. o Krajowej Administracji Skarbowej.

Art.1 ust.3 W ramach KAS wyodrębnia się Służbę Celno-Skarbową, będącą jednolitą i umundurowaną formację, którą tworzą funkcjonariusze.
 
Ostatnia edycja:
No dobra, ale co to za mentalność jest, wrzucasz pisma, a co sam zrobiłeś? Napisałeś do rzecznik? Ok od teraz jak w mediach znajdę niewłaściwe określenie funka naszej służby, będę prostował Do rzeczników służbowo dw dias. Jest nas 5000, zaniedbaliśmy, czas to odrobić... zg też zapomniał o tym ...
 
Napisałem do Discovery Channel, że pani rzecznik pisze bzdury jeżeli chodzi o Funkcjonariuszy KAS. Natomiast koledze smylu zaproponowałem co może zrobić.
 
Ostatnia edycja:
Chyba kolegę smyla źle zrozumieliście. To jest wyrwane z rozmowy z dziennikarzami, nie kierował tego do użytkowników forum.
Takie mam wrażenie.
 
No dobra, ale co to za mentalność jest, wrzucasz pisma, a co sam zrobiłeś? Napisałeś do rzecznik? Ok od teraz jak w mediach znajdę niewłaściwe określenie funka naszej służby, będę prostował Do rzeczników służbowo dw dias. Jest nas 5000, zaniedbaliśmy, czas to odrobić... zg też zapomniał o tym ...
[/QUOT
a co Ty zrobiłeś? pokazłem jak sie "rozmawia" z mediami.
 
Odpisz powołując się na ustawę o KAS. Daleko nie trzeba szukać to już art.1 ust.3 ustawy.
Chyba, że ktoś nie rozumie co czyta! Jak w większości redakcji.
Dz. U. 2016 poz. 1947 U S T A W A z dnia 16 listopada 2016r. o Krajowej Administracji Skarbowej.

Art.1 ust.3 W ramach KAS wyodrębnia się Służbę Celno-Skarbową, będącą jednolitą i umundurowaną formację, którą tworzą funkcjonariusze.
dzięki, już zrobione :)
 
Back
Do góry