• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

.

No i tak to wygląda. Szefostwo ma w czterech literach tych, którzy................Nawet nie chce mi się gadać.
 
Pytam dlatego że jestem w trakcie naboru i oczywiście dyrektor decyduje gdzie mnie przydziela. W razie czego czy jest sens w ogóle się decydować jeżeli rzuca mnie na Medykę lub Korczowa bo jednak kawałek drogi z Rzeszowa jest a paliwo coraz droższe
To jest sluzba.niektorzy dojezdzaja np. 100 km w jedna strone.wiec....
 
Pytam dlatego że jestem w trakcie naboru i oczywiście dyrektor decyduje gdzie mnie przydziela. W razie czego czy jest sens w ogóle się decydować jeżeli rzuca mnie na Medykę lub Korczowa bo jednak kawałek drogi z Rzeszowa jest a paliwo coraz droższe
Pamiętaj, że nawet jeśli dostaniesz przydział służbowy w swojej lub pobliskiej miejscowości, to za jakiś czas możesz być przeniesiony 100 km dalej. Odmowa przeniesienia się jest równoznaczna ze zwolnieniem ze służby.
Służba w SCS może być ciekawa, ale każdy musi przekalkulować wszystkie za i przeciw.
 
Pytam dlatego że jestem w trakcie naboru i oczywiście dyrektor decyduje gdzie mnie przydziela. W razie czego czy jest sens w ogóle się decydować jeżeli rzuca mnie na Medykę lub Korczowa bo jednak kawałek drogi z Rzeszowa jest a paliwo coraz droższe
Jeżeli masz powyżej 30 km od granic administracyjnych między miejscem zamieszkania, a miejscem pełnienia służby to przysługuje ci zwrot kosztów dojazdu. Wysokość zwrotu (za dojazd i powrót x ilość służb w miesiącu) zapewne będzie liczona od najtańszego biletu komunikacji publicznej (jakiejkolwiek).

dla przykładu: mieszkasz w Rzeszowie, dojeżdżasz do Korczowej, warunek powyżej 30 km masz spełniony. Na internetach sprawdziłem, że koszt łączonego biletu (kolej+bus) wynosi 14,30 zł w jedną stronę. Zwrot za dojazdy będziesz miał 28,60 x ilość służb w miesiącu. Przelicz to i wnioski wyciągnij sam.

ps. Proszę, nie bierz ceny przejazdu podanej przeze mnie za pewnik. Podana kwota jest wzięta na szybko z internetu i może różnić się od ceny w rzeczywistości. Chciałem ci tylko zasygnalizować w czym rzecz.

pzdr.
 
Back
Do góry