• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dobry mecenas

L

Lop

Gość
Szukam dobrego mecenasa, który poprowadzi mi sprawy celne i podatkowe przeciwko jednej z izb celnych.
Czy formułowicze mogą mi kogoś polecić.
Nie wskazuje izby celnej, aby ktoś nie mial klopotow.

Lop
 
Wpisz w googlach "ossowski kancelaria" a poznasz naszego byłego kolegę- któremu Dyrektor 1200!!! co miesiąc chciał płacić. Nawet do izby nie chciał go przenieść na prośbę! No i widujemy go czasami..... jak niekiedy skutecznie odwołania składa na parę ładnych złotych....
Osobiście nie mam mu nic za złe! Poprosił o podwyżkę nie dostał, o zmian komórki- nie przychylono sie do wniosku.
Kiedys śie mówiło ze na każdego miejsce jest 10 chętnych.... no i odszedł.


Powodzenia Andrzej!
 
oby nie z lublina bo wycyckał celników z przemyśla za duża kasę,przynajmniej nie bądź ty głupio naiwny to przeba radce podatkoewgo a nie adwokata
 
Niestety raczej warszawa, gdyż poza nią wymaga to organizacyjnie trochę czasu.
Jestem prawnikiem świadczącym takie usługi, niestety nie odszedłem tak dawno aby mnie nie kojarzono.
Kontakt wpierw meilowy na adres myszhub8@wp.pl i spotkanie.
Pozdrawiam
 
kazał im się przyznać i zeznawać na kogokolwiek nawet na osoby z którymi nie mieli do czynienia,brawa dla mecenasa,wziął co swoje i zniknał
 
Przepraszam, nie chcę być źle zrozumiany.
Czy nie powinniście się najpierw trochę skupić i przeczytać uważnie o czym jest ten wątek a nie pisać nie na temat.

Przypomnę
Lop napisał:
Szukam dobrego mecenasa, który poprowadzi mi sprawy celne i podatkowe przeciwko jednej z izb celnych.
Czy formułowicze mogą mi kogoś polecić.

Jak z tego wynika Lop jest "klientem" urzędu celnego i szuka papugi do spraw administracyjnych (celnych i podatkowych). Nie jest pracownikiem urzędu celnego szukającym papugi biegłej w sprawach karnych!!
:wink:

__________________________________

Drogi Lopie. Znam takich, ale nie powiem. Uważam bowiem, że udzielanie Ci w takich okolicznościach jakiejkolwiek pomocy jest nieetyczne.
 
Back
Do góry