Do jakiego działu na start w SCS ?

tomekwwo

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie,
jestem już po całej rekrutacji, komisji lekarskiej - lada dzień będą do mnie dzwonić z kadr w sprawie przydziału - i tu moje pytanie: do jakiego działu mam się zgłosić, powiem tylko że odpowiadała mi by praca w terenie, kontroli pojazdu czy też uczestnictwo w zatrzymaniach. Teren pracy to Gdynia. Dziękuje za pomoc

RALF

Użytkownik
Punkty reakcji
1
Zgłosisz się tam, gdzie Cię przydzielą. To nie Ty wybierasz dział, komórkę, tylko sytuacja kadrowa. Największe braki decydują gdzie trafisz. Niestety ale w służbie, a zwłaszcza na początku służby, to gdzie będziesz ją pełnić nie zawsze zależy od Ciebie.

Grexx

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Jest spora szansa, że trafisz do którejś z komórek realizacji, więc generalnie powinno to odpowiadać Twoim oczekiwaniom.

Mateusz101010

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie,
jestem już po całej rekrutacji, komisji lekarskiej - lada dzień będą do mnie dzwonić z kadr w sprawie przydziału - i tu moje pytanie: do jakiego działu mam się zgłosić, powiem tylko że odpowiadała mi by praca w terenie, kontroli pojazdu czy też uczestnictwo w zatrzymaniach. Teren pracy to Gdynia. Dziękuje za pomoc
A mam pytanie dotyczace wynagrodzenia, poinfomrmowali odrazu na poaczątku jak to w Gdyni wygląda bo przy najbliższej rekrutacji są bym chciał złożyć wniosek

gburek1234

Użytkownik
Punkty reakcji
12
Jeśli będą pytać to mów, że chcesz do realizacji. Ale tak jak ktoś już wspomniał: to nie Ty się zgłaszasz, lecz Ciebie Naczelnik umieści gdzieś.

Burack

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
36
Witam serdecznie,
Jeżeli chcesz być funkcjonariuszem do emerytury to aplikuj do Straży Granicznej , Policji itd. tam masz gwarancję , że Ci ktoś ustawowo nie zabierze munduru oraz nie będzie się zastanawiał kim byłeś i co robiłeś !

AdamDworcow

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
75
Ja mam nadzieję, że zmiany idą w dobrym kierunku i to kiedyś będzie prawdziwa służba, miło jest poczytać posty ludzi, którym zależy na dostaniu się do SC.

Lama

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
84
Miasto
Na K
Nie ma oczywistej odpowiedzi. Wszystko zależy czego oczekujesz i co jesteś w stanie dać z siebie. Druga sprawa, że i tak ostatnią decyzję o przydziale podejmie przełożony. Można się sprawdzić i w realizacji i w dochodzeniówce.

Burack

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
36
Ja mam nadzieję, że zmiany idą w dobrym kierunku i to kiedyś będzie prawdziwa służba, miło jest poczytać posty ludzi, którym zależy na dostaniu się do SC.

Trudno mówić o dobrym kierunku zmian , kiedy to właśnie ta ekipa na czele wiadomo z kim "kryształ nie człowiek" i z naruszeniem jakich przepisów (konstytucja) doprowadziła po raz pierwszy w historii do pozbawienia części ludzi statusu funkcjonariusza !

Tego się nie da zapomnieć , ani wymazać !

I trzeba sobie powiedzieć , że każdy kto przyjdzie nowy do władzy zmieni to!

Analogicznie np. Ci w mundurkach do cywila i odwrotnie !

Z faktami się nie dyskutuje !

Ślązak

Użytkownik
Punkty reakcji
24
Miasto
Śląsk
Kolego ... będziesz na cle po roku przeniosą sorry wyrzucą cię do dochodzeń bez niczego ... i służ ku chwale ojczyzny .... gdzie chyba ZAWSZE przy naborach jest napisane że do kom doch-śled. musisz posiadać Wykształcenie kierunkowe( prawnicze, sądownicze). A studiów nawet nie rób bo od razu do dochodzeń pójdziesz .... jak masz zawodówkę to jest szansa że nie bedą cię przerzucać .... ot taka służba haha :D

tomekwwo

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Kolego ... będziesz na cle po roku przeniosą sorry wyrzucą cię do dochodzeń bez niczego ... i służ ku chwale ojczyzny .... gdzie chyba ZAWSZE przy naborach jest napisane że do kom doch-śled. musisz posiadać Wykształcenie kierunkowe( prawnicze, sądownicze). A studiów nawet nie rób bo od razu do dochodzeń pójdziesz .... jak masz zawodówkę to jest szansa że nie bedą cię przerzucać .... ot taka służba haha :D
Wczoraj dostałem telefon że trafiam do realizacji. Wykształcenie mam wyższe: mgr z administracji, licencja z ratownictwa medycznego, od 8 lat pracuje na karatce ( chyba nie ma gorszej pracy), kurs ŚPB i na broń, pojazdy uprzywilejowane. No nic zobaczymy jak tam będzie...

Do góry