Czy towarzystwo jest zadowolone z podziału nagród kwartalnych????

Mr_duck

Użytkownik
Punkty reakcji
104
Cieszy fakt, że skończyło się pod stolikiem ustalanie swojego limitu dni, aby ograbić funkcjonariusza z grosza, by było więcej do podziału dla "elyty".

Powoli, powoli, ale skutkuje pressing 😂🤣😂🤣

Scorpion

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
22
Czyli już nie obowiązuje zasada 40 dni nieobecności aby upitolić w całości nagrodę? No i pytanie, kiedy wypłata? Aktualnie choruję, ale prawie cały pierwszy kwartał przepracowałem, liczę więc, że tym razem nie zrobią mnie w konia.

Tom.1

Użytkownik
Punkty reakcji
41
ja np. nie otrzymałem takowej, podobno nie osiągnąłem wyników jakie miałem osiągnąć ale nikt mnie nawet nie powiadomił o powierzonych mi celach

Scorpion

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
22
ja np. nie otrzymałem takowej, podobno nie osiągnąłem wyników jakie miałem osiągnąć ale nikt mnie nawet nie powiadomił o powierzonych mi celach

A nagrody były już płacone? Z tego co się dowiedziałem przed chwilą wypłaty mają pójść dopiero w piątek.

Duch

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
130
Wszystko zależy od izby. I przełożonych. Dlatego jednych ozłocili, a drugich zachęcili do rozpoznania na rynku pracy.

Qaxwsc

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
1
Kto odpowiada za przyznanie nagrody kwartalnej funkcjonariuszom przeniesionym czasowo na inny oddział?

Scorpion

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
22
Jednostka macierzysta, czyli Oddział do którego jesteś formalnie przypisany.

abarks

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
216
Jednostka macierzysta, czyli Oddział do którego jesteś formalnie przypisany.
Przypomniała mi się moja historia sprzed prawie 20 lat, byłem przeniesiony na inny Oddział graniczny i w grudniu były wypłacane nagrody. Kierownik z tymczasowego Oddziału oznajmił, tak jak piszesz, że macierzysty Oddział wypłaci nagrodę bo formalnie jestem do niego przypisany, czekałem na nagrodę i nic.Po interwencji w macierzystym Oddziale mój ,,właściwy'' Naczelnik oświadczył iż nie wnioskował o nagrodę dla mnie bo byłem gdzie indziej.
Proponuję dla osób przeniesionych zawczasu wyjaśnić kwestię nagród po później będzie po ptakach.

Iwona11

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
335
ja TAK, połowa średniej, ale jest super, bo jestem za stara, nieperpektywiczna, 0 zwolnień, 0 migania się, no i odchodzę na emeryturę to nie ma co we mnie inwestować, chyba zacznę w połowie wykonywać obowiązki.....

Mr_duck

Użytkownik
Punkty reakcji
104
Jeśli Związki, a jest ich u nas kilkanaście nie robią z tym nic (zastanawia mnie jaki mają w tym interesik) by oświecić nas w podziale nagród(wystarczy zwrócić się o informację publiczną do DIAS-A), to nadal jesteśmy w czarnej du...ie jak dotychczas.

acid666

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
4
W Medyce młodzi ok. 2300 pozostali 1740 lub mniej. Tak wygląda dbanie o doświadczonych funkcjonariuszy, żeby się czasem młody nie zwolnił. Promowani są niedouczeni, ale bezrefleksyjnie wykonujący polecenia bezmózgie yeti, dla których nawet najgłupsze polecenie jest święte, kiedy dostają polecenie "skacz" nie pytają "po co" tylko: "jak długo". Parę lat temu śmialiśmy się, że przy naborze do SG wybierają najgłupszych, potem na szkółce ryją im banie a wybitnych debili szybko awansują.... Teraz mamy to u nas, nie ważne, że nic nie umie- ważne, że wykonuje polecenia i pilnuje statystyk, czyli progów kontroli.

KlaraUs

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
6
W Medyce młodzi ok. 2300 pozostali 1740 lub mniej. Tak wygląda dbanie o doświadczonych funkcjonariuszy, żeby się czasem młody nie zwolnił. Promowani są niedouczeni, ale bezrefleksyjnie wykonujący polecenia bezmózgie yeti, dla których nawet najgłupsze polecenie jest święte, kiedy dostają polecenie "skacz" nie pytają "po co" tylko: "jak długo". Parę lat temu śmialiśmy się, że przy naborze do SG wybierają najgłupszych, potem na szkółce ryją im banie a wybitnych debili szybko awansują.... Teraz mamy to u nas, nie ważne, że nic nie umie- ważne, że wykonuje polecenia i pilnuje statystyk, czyli progów kontroli.
to nawet ładnie, ja w US staż 15 lat - 800 zł przelewem 😤😤

Scorpion

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
22
10 dni chorobowego w I kwartale i 1400 zł nagrody - kpiny sobie urządzają.

Do góry