Co po pracy?

Loser

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Co robicie po pracy? Jakieś szczególne zainteresowania, sposób na odreagowanie? Ja na przykład zajmuję się modelarstwem, uważam że za dużo celniczych obowiązków to tez niedobrze i lubię się po pracy odstresować :D

nosek

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Ja lubię sobie po kucharzyć, a jak wyjdzie mi coś dobrego i wszystkim smakuje to duma rozpiera. Ot taka odskocznia od pracy.

retronix

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
37
Ja kocham muzykę i uwielbiam stary sprzęt audio vintage, żona mniej a ja mam fioła na tym punkcie, konserwację, regulację itd, no i czarna płyta vinyle, pozdrawiam pasjonatów.

izabela30

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
ja tam zawsze wybieram się na długie spacery z psem, a później wracam do domu i piję herbatę z cytryną

AcoNatoStazja

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Ja z kolei jestem uzależniona od podróży, jakieś 80% po czasu spędzam na planowaniu i wyszukiwaniu tanich ofert... trochę to uzależnia :) ale pomaga mi się odstresować poważnie

ziwer

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Według mnie warto jest sobie znaleźć jakieś ciekawe hobby po pracy, ja osobiście polecam na przykład granie u bukmachera, według mnie jest to super hobby dzięki któremu możemy też wygrać trochę pieniędzy, a to się zawsze przydaje. Polecam poczytać sobie na stronei Alfabets i się zainteresować

Ostatnia edycja:

Drogowiec

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
582
Według mnie warto jest sobie znaleźć jakieś ciekawe hobby po pracy, ja osobiście polecam na przykład granie u bukmachera, według mnie jest to super hobby dzięki któremu możemy też wygrać trochę pieniędzy, a to się zawsze przydaje. Polecam poczytać sobie na stronei Alfabet i się zainteresować
Zawsze można też przegrać i mieć jeszcze mniej niż przed rozpoczęciem gry :p

Vladlen

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Hobby to pasja do tego, co przynosi radość i radość, Hobby to dobry sposób na radzenie sobie ze stresem i złością.Możesz nie mieć wystarczająco pieniędzy na swoje hobby, możesz to naprawić. Szybka strona kredytów online https://credit-list.com/pl/ Możesz bezpiecznie pożyczać pieniądze na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach. Dbamy o naszych użytkowników, "podając" sprawdzone, skuteczne rozwiązania.

KASowski

Użytkownik
Punkty reakcji
5
Ja jestem "dziennikarzem śledczym" - śledzę kłamstwa, oszustwa, fałsz, obłudę, hipokryzję i manipulacje polityków.
Staram się na różnych portalach Głównie na facebooku i twitterze obnażać je.
Sporadycznie robię to na forum skarbowców i celników.

fajer

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
76
No to sprawdź w JPK_VAT kto wystawia tej firmie faktury, prawdopodobnie za usługi doradcze, a potem popatrz, od kogo kupuje towar, ale tak do spodu, do źródła i zobacz, jaka jest historia dostawców w sensie bycia zarejestrowanym podatnikiem VAT:

NIP: 6222785364

Opis firmy:
Proponujemy śrutę sojową High-Pro, makuch sojowy, oraz olej sojowy odgumowany

Zdziwiony?

Nie, to Polska.
Number One.
Jakieś wnioski?
Info do komisji VAT?

Skarbowiec Nieetosowy

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
258
No to sprawdź w JPK_VAT kto wystawia tej firmie faktury, prawdopodobnie za usługi doradcze, a potem popatrz, od kogo kupuje towar, ale tak do spodu, do źródła i zobacz, jaka jest historia dostawców w sensie bycia zarejestrowanym podatnikiem VAT:

NIP: 6222785364

Opis firmy:
Proponujemy śrutę sojową High-Pro, makuch sojowy, oraz olej sojowy odgumowany

Zdziwiony?

Nie, to Polska.
Number One.
Jakieś wnioski?
Info do komisji VAT?
Nic nie sprawdzi bo nie ma do tego dostępu, On nie pracuje w us-ie. taki "erotoman" gawędziarz.

Tola24

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
3
... a ja lubię słuchać o nierozwiązanych ( lub rozwiązanych ) sprawach kryminalnych na youtube albo na podcastach np. Kryminatorium, Zabójcze opowieści, Dorwać bestię czy Piąte: Nie zabijaj :)

joanna_de

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
132
Podóże zagraniczne i krajowe, nauka języka, kursy z księgowości, uprawa ogródka, bieganie i czasopisma o tematyce społecznej, dobre kino (historia, komedia, dokument), słuchanie muzyki typu trance i house.

Do góry