• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Cenzura na stronie to cos strasznego!

Z

zdegustowany

Gość
Panie Sławku- proponuje wstawić baner na górze UWAGA CENZURA- wtedy nie jeden by sie nie pocił i darował sobie pisania tutaj!!!
 
to prawda , każdy jest dorosły i zna konsekwencje i możliwości ustalenia IP , Pan Sławek bawi się w cenzurę a to jest uwłaczające demokracji !
 
Posty są często przenoszone do właściwych działów. Te które naruszają Regulamin staramy się też edytować lub kasować.
Często foromowicze sami kasują lub edytują swoje wcześniejsze wpisy i na to nie mamy wpływu.
 
W związku z cenzurą na tym forum oświadczam ,iż już więcej nie będę dokonywał wpisów.Jednocześnie wnoszę do Administratora o usunięcie wszystkich moich postów za wyjątkiem tegoż.
 
ciekawy napisał:
W związku z cenzurą na tym forum oświadczam ,iż już więcej nie będę dokonywał wpisów.Jednocześnie wnoszę do Administratora o usunięcie wszystkich moich postów za wyjątkiem tegoż.
ja też wiele razy spotkałam się z cenzurą na tym forum po co ten post , ktos z mnie decyduje gdzie mam wpisywać soja opinie
 
trzeba sobie forum dla siebie zrobić mi tam panie ciekawy nie będzie pana brak żegnam czy tam do widzenia i tego pana wyżej też .
ps to mój drugi post na tym forum i drugi apel POLSKA CZYTA I SOBIE O NAS ZDANIE WYRABIA tu rówież WIĘC myślimy CO PISZEMY!!!!!
 
Tzw. cenzura powinna być jeszcze większa bo na forum panuje wciąż i tak spory bałagan, mimo czynienia przez nas wielu porządków.
Prosze zrozumieć, że jest to robione po to aby co niecio uporządkować forum, aby było bardziej przyjazne zarówno dla czytających(ogromna większość) jak i niemałej liczby piszących - jak na fora internetowe.
 
Panowie Ciekawy i kompani.
Gdybyście zadali sobie trud poczytania choćby nagłówków odpowiednich działów, to wiedzielibyście, że do przedmiotowej dyskusji właściwym jest ten dział, a nie forum ogólne poświęcone sprawom Służby Celnej.
Tak to już jest, że kiedy przychodzi sie do kogoś w gości, trzeba dostosować sie do panujących w tym miejscu reguł.
Co ważne reguł uniwersalnych i powszechnych na wielu forach dyskusyjnych.
Poczytajcie sobie netykietę grup dyskusyjnych:
http://www.pnj.pl/Netykieta.htm
Szczególnie polecam zapis :"Staraj się pisać na temat. Większość osób biorących udział w dyskusjach w obrębie danej grupy oczekuje listów związanych właśnie z jej tematyką."
Polecam to, bowiem jako funkcjonariusze publiczni winniście dawać przykład w przestrzeganiu ustalonych zasad.
 
Wiem że jestem w gościach ale jak gospodarz kładzie pineskę na krześle gościa to staram się zbytnio nie rozgościć /to odnośnie cenzury/a w życiu staram się dawać przykład przestrzegania prawa.Nie mi oceniać jak to wychodzi.
 
Koledzy a zauważyliście że wszystkie portale cenzurują posty i od wczoraj żadnego mi nie wypuścili ani onet ani tvn24 ani żaden inny. Znaczy to że media trzyma jedna ręka i nas nie popierają a jak media są przeciwko nam to niestety mamy małe szanse w tej akcji.Zauważcie jakie pojęcie mają nasi dysydenci w MF-ie skoro umieszczają takie komunikaty żeby firmy odprawiały się w UC wewnętrznych. A niby co innego do tej pory oni robili. Ściemniają tylko ludziom że niby coś robią ale nie wiedzą co dalej z nami robić ale nie zapowiada sie to dobrze
 
Wirtualna temat celników cenzuruje. Co za cieńkie ch..je!!
Trzeba chyba spróbować na unijnych portalach.
Może brukselskich. haha.
 
Koleżanki i Koledzy, po treści wpisów widzimy who is who, pod nas podszywają się różne farbowane lisy. Uważam, że jest to część taktyki naszej "wierchuszki". Panie Sławku tak trzymać!!!
 
Back
Do góry