Awanse w stopniu

(...)oddawać honor można tylko komuś kto ma honor, jesli sie tego nie rozumie to rzeczywiście trzeba sie ucywilnic.
Nie, po raz kolejny powtarzam, że honor oddaje się do stopnia (w tym przypadku do zwierzchnika), a nie do człowieka (jakbyś był w wojsku to byś o tym wiedział). Pomimo tego, że nie lubię pani Rzeczkowskiej (jak i niektórych przełożonych) i nie jestem z jej opcji politycznej to nie miałbym problemu z zasalutowaniem jej, bo jest naszym przełożonym czy komuś się to podoba czy nie i czy jest osobą honorową czy nie. Jak chcesz zmiany to wystarczy głosować na partie, które wyforsują swojego ministra. A jak nie pasują ci inne partie i kandydaci na ministrów, to trzeba się ucywilnić i nie będziesz miał problemu z salutowaniem.
 
żal nawet pisać, żałosne to i wstyd w porównaniu do innych służb - totalna żenada, po maturze trzeba było do policji lub do wojska iść zamiast studiować, później w trakcie służby skończyć studia "dla wszystkich" i śmiać się z ludzi po prawie, ekonomii ze stopniem rachmistrza lub aspiranta, no chyba że po teologii, to komisarz murowany.
 
Czy siatka awansów odnośnie stanowisk ma szansę być kiedyś zrealizowana? Czy po prostu sobie jest i będzie i nikt nie musi jej brać pod uwagę?
Tez sie zastanawialem czy siatka jest bo jest czy bedzie realizowana? Jakos sklaniam sie do tego ze jest bo jest a ..... gowno w niej wynika niestety
 
Tez sie zastanawialem czy siatka jest bo jest czy bedzie realizowana? Jakos sklaniam sie do tego ze jest bo jest a ..... gowno w niej wynika niestety
W innym wątku pisałem tak:
Osobiście uważam aby temat rzeczywiście ruszył trzeba usunąć z instrukcji awansów zapis o wyodrębnianiu środków z budżetu własnego IAS na awanse bo jakiś DIAS może zdecydować że wyodrębni 500 zł czyli awansów w ciągu roku 10 i co mu kto zrobi. Powinno być tak że:
1) środki na awanse zapewnia MF stosownie do ilość wniosków zaakceptowanych przez DIAS
i to moim zdaniem jest odpowiedź na realizowanie siatki
 
W niektórych izbach siatka jest realizowana a przy najmniej w jednej Kraków. A pozostałe to jak już się uda, kierownictwo ias Lublin mówią że realizują ta siatkę, i mają na nią jeszcze dwa lata.
 
"W tym dniu wspaniałym, wszyscy się weselmy ...". W tym dniu życzę Wam, abyście niezależnie od tego, jak jesteście awansowani, realizowali to, do czego jesteście powołani! No....albo namaszczeni🙂
 
Back
Do góry