• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

AWANSE 2022

Awanse są zawsze dla osób robiących dobrze naszym wlodarzom, albo to zrozumiesz albo spieprzaj jak najszybciej tej formacji
 
Im więcej cennych informacji przekazujesz kierownictwu tym częściej Cię awansują. Byli tacy którzy od września 2020 do dziś czyli w 1.5 roku otrzymali 4 awanse ... Raz jednego roku na stanowisku i na stopniu we wrześniu 2021 na mnożniku a teraz stopień . A innym nic. I tak funkcjonuje instytucja państwowa z jasnymi i przejrzystymi zasadami awansowania!
 
Nikt nie patrzy na staż służby, na zakres obowiązków i trudności wykonywanych zadań. Możesz mieć 12 lat służby znać się na wszystkim a stopień i stanowisko możesz mieć takie samo jak ten co pracuje 3 lata i odprawia tylko samochody na pasie
 
@Mr_duck teraz Ci się sposób przyznawania awansów, premii itp. nie podoba? A było inaczej przez lata 2017 - 2021? Czy związki wtedy interweniowały? A przecież to są Ci sami działacze. W naszej izbie ZZ cechuje zasada - nic nie wiem, nic nie widziałem, nic nie mówię. Robotę wykonują jedni, a pieniądze dostają inni. Nie było i nie ma sprawiedliwości.
 
Proszę o info co do przyznawanych obecnie awansach na oc granicznych w dużych ilościach. Związek coś wie?
 
@Mr_duck teraz Ci się sposób przyznawania awansów, premii itp. nie podoba? A było inaczej przez lata 2017 - 2021? Czy związki wtedy interweniowały? A przecież to są Ci sami działacze. W naszej izbie ZZ cechuje zasada - nic nie wiem, nic nie widziałem, nic nie mówię. Robotę wykonują jedni, a pieniądze dostają inni. Nie było i nie ma sprawiedliwości.
Mały chciałbym Ci wyjaśnić że zaniedbania ciągnął się już kilkanaście lat, połączenie nas z wami jeszcze bardziej to potęguje. Jest już oczywiste, że kasa jest dzielona jak się podoba. Są już na to dowody, Ty chyba do tego nie doszedłeś jeszcze!?
 
Im więcej cennych informacji przekazujesz kierownictwu tym częściej Cię awansują. Byli tacy którzy od września 2020 do dziś czyli w 1.5 roku otrzymali 4 awanse ... Raz jednego roku na stanowisku i na stopniu we wrześniu 2021 na mnożniku a teraz stopień . A innym nic. I tak funkcjonuje instytucja państwowa z jasnymi i przejrzystymi zasadami awansowania!
Zgadzam się w pełni. Takie elytarne jednostki powinny teraz szkolić nowe towarzystwo, jak ich ktoś awansuje co rok.
Mam nieodparte wrażenie, że nowe przyjęcia i fotki na nowinach mają przywrócić jakiś prestiż tej formacji. Hehehe 😂 Możecie tym młodym wciskać co chcecie, większość przyzwoitych funków wie co się tutaj wyprawia, jak jest dzielona kasa i jakie standarty tu panują. Trzeba mieć tupet żeby stanąć przed obiektywem 😁
 
Zgadzam się w pełni. Takie elytarne jednostki powinny teraz szkolić nowe towarzystwo, jak ich ktoś awansuje co rok.
Mam nieodparte wrażenie, że nowe przyjęcia i fotki na nowinach mają przywrócić jakiś prestiż tej formacji. Hehehe 😂 Możecie tym młodym wciskać co chcecie, większość przyzwoitych funków wie co się tutaj wyprawia, jak jest dzielona kasa i jakie standarty tu panują. Trzeba mieć tupet żeby stanąć przed obiektywem 😁
Toż to wyróżnienie i zaszczyt - tu i teraz, i "taki amerykanskie"...zobaczymy jak się poczują za 10 lat, no i pewnie koledzy im gratulują :unsure:
 
Toż to wyróżnienie i zaszczyt - tu i teraz, i "taki amerykanskie"...zobaczymy jak się poczują za 10 lat, no i pewnie koledzy im gratulują :unsure:
Te Typy tego nie rozumieją, wychowanie i środowisko robi swoje, Albo upokorzymy to towarzystwo, albo będę nadal ruchać przyzwoitych funkcjonariuszy. Trzeba wybrać albo służycie Państwu, albo szmacicie sie dla matołów!!!!
 
Proszę o info co do przyznawanych obecnie awansach na oc granicznych w dużych ilościach. Związek coś wie?
W oc granicznych praktycznie każdy kto mógł dostał awans. Ok 75 procent załogi. To chyba ok. Tak powinno być częściej.
 
Back
Do góry