• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

wczoraj-bylo-do-dupy-dzisiaj-jest-do-dupy-czyzby-wreszcie-upragniona-stabilizacja.jpg

..........................
 
Jesteśmy w kontakcie z Sejmem i Pani Przewodnicząca nie rezygnuje z terminu posiedzenia Podkomisji na najbliższym posiedzeniu Sejmu. Żyjemy jednak w Polsce i w biurze Pani Przewodniczącej słyszymy, że musi to być skoordynowane z MF i jak się dowiadujemy jest problem w komunikacji z resortem. To niepoważne, ale tak to wygląda od lat. W Polsce to de facto Wiceminister rządzi projektem każdej ustawy.
W tej sytuacji wczoraj dwukrotnie zwracałem się bezpośrednio do Szefa KAS o wsparcie.
Na razie brak odpowiedzi. Będę ponawiał działania.
 
Ostatnia edycja:
Najjaśniejszy "szczęść boże" powiedział że sprawę naszych emerytur zakończy przed wejściem KAS, a następnie do końca roku 2016. I co powiecie o takim kierowniczku.

Może nie kłamał. Zakończył.
 
Ostatnia edycja:
Najjaśniejszy "szczęść boże" powiedział że sprawę naszych emerytur zakończy przed wejściem KAS, a następnie do końca roku 2016. I co powiecie o takim kierowniczku.

Może nie kłamał. Zakończył.
No i słowa dotrzymał, i załatwił - nie ma ich
 
Niedobrze, bo zaczyna się zabawa w ciuciubabkę. Przed chwilą wysłałem do Sejmu dwa pisma z MF, w których piszą, że są w pełnej dyspozycji do prac nad projektem. Jedno z listopada, drugie z grudnia.
Jak wyżej pisałem w biurze Pani Przewodniczącej dowiedzieliśmy się, że nie ma komunikacji z MF.
Pisma opublikuję w poniedziałek, jak adresat w Sejmie odbierze.
 
Niedobrze, bo zaczyna się zabawa w ciuciubabkę. Przed chwilą wysłałem do Sejmu dwa pisma z MF, w których piszą, że są w pełnej dyspozycji do prac nad projektem. Jedno z listopada, drugie z grudnia.
Jak wyżej pisałem w biurze Pani Przewodniczącej dowiedzieliśmy się, że nie ma komunikacji z MF.
Pisma opublikuję w poniedziałek, jak adresat w Sejmie odbierze.

Trzeba mieć tą świadomość, że jak do stołu siada się z szulerem to będzie oszukiwał.
 
jeżeli nie będzie emerytur mundurowych i innych
przywilejów związanych ze służbą mundurową to tak naprawdę
praca jako cywil czy mundurowy ...... :cool:
 
Back
Do góry