• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór zewnetrzny

Status
Zamknięty.
Byłem dzisiaj na teście sprawnościowym i .. nie było tak zle. Praktycznie wszyscy zaliczyli i zmiescili sie w czasie. Jednego kandydata złapał skurcz w biegu i nie ukończył.
 
Czy miałeś możliwość obejrzeć pompki wykonywane przez kobiety? Głównie chodzi mi o ich poprawność, perfekcję :D W zeszłym tygodniu oblali kolege właśnie na pompkach. Ponoć zrobił więcej niż powinien ale nie każda była zaliczona.. i tym sposobem oblał...
 
Dzis kobiety maja dopieto, prosta postawa i schodzic minimum do lini prostej z lokciami tylko takie pompki sa zaliczone.
 
Czy miałeś możliwość obejrzeć pompki wykonywane przez kobiety? Głównie chodzi mi o ich poprawność, perfekcję :D W zeszłym tygodniu oblali kolege właśnie na pompkach. Ponoć zrobił więcej niż powinien ale nie każda była zaliczona.. i tym sposobem oblał...

A był taki co zrobił wszystkie?
 
A był taki co zrobił wszystkie?


Nie rozumiem? Chodziło mi o to, że ponoć kolega zrobił około 40 pompek ale liczyli co którąś z kolei i tym sposobem miał jedynie 24 co nie dało pozytywnego wyniku. Nie do końca rozumiem Twoje pytanie.
 
Nie rozumiem? Chodziło mi o to, że ponoć kolega zrobił około 40 pompek ale liczyli co którąś z kolei i tym sposobem miał jedynie 24 co nie dało pozytywnego wyniku. Nie do końca rozumiem Twoje pytanie.

To jest twój przywilej że nie rozumiesz ,niewiedza jest błogosławieństwem.
 
Ktos wie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna ? Jakie pytania zadają ? :)
 
Ktos wie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna ? Jakie pytania zadają ? :)

Tak wygląda:
https://youtu.be/003u7E95tPo?t=2m59s




A tak na poważnie. Komisja składa się z 4 (5 maksymalnie chyba) osób, z UCS i z kadr. Na stronie dostajesz miejsce i czas. Zadają ci pytania z zakresu jaki jest podany w arkuszy kompetencji kandydata, tzn, etyka gotowość do uczenia się itp. Oprócz tego mogą się pojawić pytania odnośnie wykształcenia, pracy, tego co znajduje się w podaniu i arkuszu zgłoszeniowym więc jak nawpisywałeś bzdur to będziesz się musiał tłumaczyć :rolleyes: W sumie najprzyjemniejszy etap w rekrutacji, a wydawał się najtrudniejszy.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki. Zobaczymy ilu kandydatów dotrwa do rozmowy kwalifikacyjnej.
 
Ktos wie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna ? Jakie pytania zadają ? :)

Załącznik do zarządzenia Nr 127/2017 Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie z dnia 13 lipca 2017 r. INSTRUKCJA W SPRAWIE OKREŚLENIA ZASAD I TRYBU NABORU KANDYDATÓW DO PRACY W SŁUŻBIE CYWILNEJ ORAZ POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO DO SŁUŻBY CELNO-SKARBOWEJ paragraf 14
 
masz w poniedziałek czy wtorek ? :)
 
Ostatnia edycja:
Nie miałam jak odpisać bo siedze w szpitalu z dzieckiem. Dziś na 12 mam. Jak odczytasz daj znać może coś sie dowiem przed :D
 
Nie miałam jak odpisać bo siedze w szpitalu z dzieckiem. Dziś na 12 mam. Jak odczytasz daj znać może coś sie dowiem przed :D

I jak zdane? :) Bo u mnie poszło teraz czekać na testy psychologiczne. Ktoś wie jak to wygląda ?
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry