• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nagrody kwartalne

powoli

bez nerwów, wzorem Centralnego Magazynu Mundurowego.
niedługo powołają rzecznika -takie tam kolejne państwo w państwie.
dla dozorców lux robota i kasa dobra.
elita !!!!!!
tyrać będziesz ty i czekać na nagrodę.
one już zostały podzielone.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Aquirre.
Nie rozumiem, co łączy Centralny Magazyn Mundurowy z nagrodami kwartalnymi.
Czy w Centrlanym Magazynie Mudurowym pracuje elita i przydzielono jej najwięcej nagrod ?
 
warto czytać ze zrozumieniem.
napisałem:
"dla dozorców lux robota i kasa dobra.
elita !!!!!!"
co nie jest jasne.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Aquirre.
Zrozumiałem twoj podtekst.
Z tego co wiem w Centralnym Magazynie Mundurowym nie było jeszcze konkursu na naczelnika i jego zastepce. Kierują nim ludzie z zespołu. Na podrzędne stanowiska ze względu na możliwość przewartościowania nikt tam się obecnie nie pcha. Czy kierujący dostają dobrą kasę to tego też nie wiem. Działają skutecznie, ciucha się od nich nie wydobędzie.
 
Kolejny dzień minął, a komunikatu w sprawie nagrod za III kwartał jak nie było tak i nie ma.
Czy w innych Izbach jest podobnie ?
 
"Wszyscy znamy kogoś, kto nas wk*rwia samą mordą."
 
Ostatnia edycja:
Czy dyr zobowiązują terminy i miejsce na publikacje listy o przyznaniu nagród kwartalnych ? Jak to wygląda w innych jednostkach?
Co się stało z oszczędnościami przekazanymi Izbie Celnej w Rzepinie przez Szefa Służby Celnej we wrześniu br przeznaczonymi na nagrody uznaniowe za szczególne osiągnięcia ? Kwota przypadająca na 1 etat wynosi 1.263,20 złotych
 
Wszyscy tyko nie zabidzony dwór. Niezadowolenie straszne.
Nie bylo po 5 tausenów, a w dodatku tortem musiano podzielić z robolami.
Niektórzy dostojnicy nie załapali wogóle.
Nie udało się rozszabrować kasy. Nie odpuszczą.
Będą chcieli odrobić straty w podziale następnych nagród.
W proteście kadra będzie mniej pisać wniosków nagrodowych robolom.
 
Czy oszczędności przekazane Izbie Celnej w Rzepinie przez Szefa Służby Celnej we wrześniu br z przeznaczeniem na nagrody uznaniowe za szczególne osiągnięcia (na 1 etat - 1.263,20 złotych) będą doliczane do nagród za IV kwartal czy do nagród za wzorowe ?
Czy porozumiano się w sprawie rozdysponowania tych oszczędności ze związkami ?
W innych izbach dyrektorzy podpisali porozumienia ze związkami w których okreslono kwoty i reguły podziału . Porozumienia zostały upublicznoine dla ogółu pracownikow .
Czy w Izbie Celnej w Rzepinie próbuje się te oszczędności zakamuflować ?
Czy pieniądze te będą podzielnoe pomiędzy kierownictwo ?
 
Ze względów propagandowych oraz dla polepszenia nadszarpniętego wizerunku część kasy przekazanych ICRzepin przez SSC dolożono do nagród za III kwartal - rozszerzonej liście roboli i pomniejszonego stanu kierownictwa oraz związkowcom JS za milczenie.
Reszta kasy przeznaczona jest w IV kwartale dla dostojników których pominięto w III kwartale ze strachu przed buntem plebsu.
Robole muszą sie zadowolić okrojoną kasą za wzorowe wykonywanie obowiązków o ile nie przeprowadzono z nimi bardzo modnej rozmowy dyscyplinującej.
 
1.Czy ja dobrze zrozumiałem przełożeni nie będą składać pracownikom wniosków nagrodowych za IV kwartał ?
2.Czy przełozeni nie muszą podawać pracownikom przyczyny nie składania wniosków nagrodowych ?
 
Czy wiadmomo ile wnisków bylo składanych na nagrody kwartalne ?
Jaka jest śrenia nagroda za wzorow e ?
 
Jako przedstawiciel Koła ZZ Celnicy PL informuję, że:
Nasze Koło – wspólnie z pozostałymi dwoma związkami działającymi w Izbie - od dwóch lat bierze udział we wszelkich pracach nad treścią „Decyzji w sprawie nagród,,,,” i jest współodpowiedzialne za jej ostateczny kształt.
Bierzemy udział w pracach Zespołów opiniujących, a każdorazowo przedstawiciel ZZ jest rekomendowany przez wszystkie organizacje związkowe.
Jesteśmy informowani o wpłynięciu dodatkowych kwot przeznaczonych na nagrody indywidualne, a ich podział jest konsultowany ze wszystkimi organizacjami związkowymi.
Z protokołów Zespołu a następnie Komunikatów Dyrektora, jasno wynika: ile złożono wniosków, ile zatwierdził zespół, a ile nagród przyznał Dyrektor z własnej inicjatywy i w końcu, jakie przeznaczono na ten cel kwoty.
Zgodnie z „Decyzją ...”, każdy bezpośredni przełożony ma obowiązek, informowania wszystkich podwładnych o złożeniu wniosków nagrodowych, z podaniem nazwisk, kwoty i uzasadnienia. W przypadku stwierdzenia niewypełnienia tego obowiązku, prosimy o niezwłoczne powiadamianie przedstawicieli związkowych. O informacje wykraczające poza zakres danej komórki można zwracać się min. do przedstawicieli ZZ biorących udział w pracach Zespołów.
Przez okres naszej działalności nie stwierdziliśmy przypadków, czy choćby prób „potajemnego rozdrapywania kasy, przez pewne związki czy kierownictwo”.
.
Zapewniam, że nadal będziemy pracować nad kształtem tej Decyzji, składając odpowiednie propozycje zmian. Czekamy też na konstruktywne propozycje w tej kwestii od funkcjonariuszy i pracowników Izby.
 
w imieniu kogo się wypowiadasz: związków, dyra a może Czaruś - samozwaniec, ta odezwa jaki ma cel przekonać lud o cnotliwości i transparetności dworu, czy jesteś przekonany o tym co piszcszesz, czy jesteś w stanie zanegować treść pprzedstawianych postów, ustosunkować się do stawianych pytań czy rozwiać wątpliwości dotyczących podziału nagród, jeżeli wypowiadasz się w imieniu związków przedstaw upoważnienie do reprezentowania ich w tym temacie, aby nie było pomyłek, bo jeżeli walisz punkty dla osiągnięcia .......
 
hahaha, a u nas jak zwykle prywatny folwark, dostają nie ci którzy zasługują, ale ci którzy za 'służyli'. ja tu jestem kierownikiem.
 
pięknie napisane - nagrody

........................................................
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry