• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Praca

kattja

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich zgromadzonych! Wiem, ze pewnie macie dosyc takich pytan, i wybaczcie jezeli smiece..ale pomoglby mi ktos w nakierowaniu mnie gdzie mam uderzac- jak w ogole zaczac starania o prace jako celnik?? jakie szkolenia, gdzie, co jak? zawsze chcialam pracowac w ten sposob, aktywnie, bez nudy i odpowiedzialnie..;) mam srednie wyksztalcenie, nie bylam karana. Dziekuje jezeli ktokolwiek zainteresuje sie moim postem ;) pozdrawiam.
 
Nie wchodź w gówno bo z niego nie wyjdziesz - ludzie chcą uciekać z SC a nie wstępować w jej szeregi...
 
Inteligenta, ze średnim wykształceniem, młoda osoba busZująca po internecie może zajrzałaby na stronę internetową, najbliższej miejsca zamieszkania, Izby Celnej i już wiedziałaby wiele.Ewentualnie wystarczyłoby zadać sobie trochę trudu i przejrzeć forum bo takie info były podawane już miliony razy;-(
 
zawsze chcialam pracowac w ten sposob, aktywnie, bez nudy i odpowiedzialnie..;) mam srednie wyksztalcenie, nie bylam karana

oprócz wzp i dozoru nie masz komórek w SC w których będziesz pracowała aktywnie i bez nudy...poza tym polecam jakieś studia związane z obsługą celną - to zwiększy Twoją szansę na przebrnięcie przez sito kwalifikacyjne ( że już nie wspomnę o tym że średnie wykształcenie znacznie ogranicza Ci potencjalną ścieżkę kariery w naszej instytucji...:cool:
 
Back
Do góry