• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Test z wiedzy 17.11.2011

Lukier

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam,
chciałem zapytać forumowiczów, czy byli by chętni na zrzutę na gaz do Białej na test z wiedzy 17.11.2011r..?
Jadę swoim samochodem (4-y wolne miejsca) z Chełma.
Jeśli tak pls o info.
Mam pytanko jeszcze jedno.., czy nie zna ktoś pytań jakie będą na teście..???:)
 
Czy Ty Robinie z Loxley pracujesz na śmietniku, czy w IC w jakiejś bańce? :)
O trasie piszę poważnie, bo szukam ludzi na przejazd..., proszę więc bez takich..
 
Ostatnia edycja:
Drogi Robinie Ty nie zadzieraj z rekrutem! Czort go znaje,kto za nim stoi. Będzie nowe rozporządzenie, nowe mianowania, nowe wartościowania i on Twoim szefem niechybnie po roku zostać może. To nie żarty... Wielu moich uczniów, też w tej "modernizacji" już zostało nadkomisarzami, a ja... na nockach w służbowym piecu kaflowym podkładam.

ps. Robinie nie zrozumieliśmy się. Rekrut to nie login (wiem że taki istnieje) a obecna pozycja zawodowa przedpiścy.. Lukiera. Skoro jak sam pisze, że jedzie na testy do poboru do Białej, znaczy się on rekrut!
 
Ostatnia edycja:
Rekrut nie wypowiadał się w tym temacie, nie rozumiem Twoich teorii spiskowych. Pocieszę Cię nie zdaję do Izby w Białej także nie będę miał możliwości pracy z moim serdecznym kolegą Rekrutem :) i problem z głowy. Lukier nie przyłożyłeś się do lektury, Robin zamieszkuje lasy Sherwood (Notinghamshire)
 
Jak ulga, że nie przyjdzie mi się mijać z Robinem, bo inaczej musiał bym założyć rajtuzy na test..:)
 
mam pytanko , czy ktos wie jak wyglada rekrutacja od strony punktowej, czy komisja liczy punkty i wygrywa ten z wieksza iloscia, czy po prostu trzeba przejsc poszczegolne etapy, nie wazne jak i na koncu wybieraja po rozmowie,
postepowanie wg informacji jest konkursowe, jednak jesli po prostu wybieraja z tych co przeszli to zaden konkurs.
 
Ilość punktów chyba nie ma znaczenia, przynajmniej w teorii. Grunt to zdobyć 24. Ja akurat trochę przykozaczyłem na teście, zdobywając 39pkt. ale wątpię, żeby mi to jakkolwiek pomogło.
 
Back
Do góry