• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Magazyn Centralny w Rzepinie

Witam
Wiem, że w rozporządzeniu ws umundurowania tego nie ma (nie wiem dlaczego), ale umundurowanie specjalne powinno być przystosowane do noszenia broni (na zewnątrz umundurowania) a niestety tak nie jest. Na polarach i kurtkach powinny być na bokach zamki umożliwiające noszenie broni bez unoszenia odzieży do góry.
 
i mija właśnie dzisiaj 6 miesięcy od złożenia zamówienia, a paczki jak nie było tak nie ma..... DZIĘ....KU....JE !!!

Nie martw się, czyli już niedługo i dostaniesz. Złożyłem zamówienie pod koniec lutego`2013 (bodajże) i dostałem po 7 !!! :mad: miesiącach. Pewnie dlatego że moje sorty miały iść na daleki wschód (przejście PL-UA, IC Biała P.). Cierpliwości. A tak na marginesie - pracownicy magazynu mundurowego, robicie łaskę że tak się p....cie z wydawaniem sortów? Czy sprawia wam to przyjemność, czy to po prostu olewczy stosunek do roboty? Nie wspomnę że wydajecie rozmiary zupełnie inne niż zamawiane, chociaż akurat w moje trafiliście prawie :) bezbłędnie, nie wspominając drobnych przeróbek na swój koszt u zaprzyjaźnionej krawcowej. (Bałem się że po odesłaniu do wymiany znów będę czekał). Nie pojmuję, ale życzę sukcesów i awansów. No, chyba że to wina poczty, na nich zawsze można zwalić opóźnienie w dostawie, prawda..?
 
Oj tam, oj tam. Wy tylko o partykularnym interesie przeca człowiek nie samymi gaciami żyje. Dajcie cóś dla dobra SC od siebie. Ociupinkę wyrozumiałości. Może tam ciągle ćwiczą strzelanie, bo za oknami mają strzelnicę. A może na dzisiejsze święto ćwiczą
i ćwiczą musztrę przed kolejnym nienasyconym gwiazdorem wypromowanym w korpusie.
 
Back
Do góry