• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pytanie o CEREMONIAŁ.

damizan

Nowy użytkownik
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich.
Ponieważ jesteśmy służba mundurową bez przywilejów mundurowych to co myślicie o temacie zlania CEREMONIAŁU?
Chodzi mi o to, żeby sprytnie unikać oddawania honorów tym, co na to nie zasługują (bo inaczej na pewno wywalą wam postępowanie za obrazę i brak szacunku dla kogoś, kto nie potrafi zapracować na szacunek).
A nie macie wrażenia, że ta cała pierdoła z maszerowaniem, musztrowaniem, salutowaniem i okrzykami to właśnie tęsknota za czymś, czego nie potrafią osiągnąć własną postawą i czynami, co trzeba wymusić, żeby poczuć wiatr w ostatnich włosach albo na wysokości 1.50m?
 
Widziałem zniszczony samochód celnika w medyce gdy motłoch blokował granicę. Szyby wybijali mu znakiem drogowym a policja i SG nic nie zrobiła, blacha powginana, szyba tylko jedna została cała... ciekawe czy SSC zapłaci za zniszczenia temu celnikowi? czy też będzie musiał on się obejść "pamiatkowym dyplomem za zasługi dla SG"??? A może SSC odda mu swój samochód słuzbowy?
 
nagrody

czy uważacie, że w nagrodach brakuje informacji o wzorowej współpracy dyrektora ze związkiem zawodowym celnicy.pl (oczywiście wzorowa z punktu widzenia nagradzającego) ???
 
kasa za godność

Nasz qurdupel prowadzi instytucje na manowce.
Dyrektor dostał nagrodę za ... właśnie za co dostał nagrodę co przekraczałoby zakres jego obowiązków.
nagroda kilkadziesiat przekraczająca średnia dla funkcjonariusza...
 
Nasz qurdupel prowadzi instytucje na manowce.
Dyrektor dostał nagrodę za ... właśnie za co dostał nagrodę co przekraczałoby zakres jego obowiązków.
nagroda kilkadziesiat przekraczająca średnia dla funkcjonariusza...
jak to za co ??????, za "umilanie życia" Sławkowi, a ten z Przemyśla za podobną sprawę oraz "utajnianie przekrętów" dostał jeszcze awans do Min.Fin.
 
cała prawda całą dobę

Cała prawda , całą dobę.
Chyba będę pisała hymny pochwalne o SSC . dyrektorach z Opola, Olsztyna, Poznania , Przemyśla, Łodzi z pytaniem prawda to czy fałsz jak w teleturnieju.
To forum zmienia się w loterię, jak coś napiszę to zastanawiam się czy mi wywalą, a dodatkowo to forum wspiera się informacjami od dyrekcji zarzucając piszącym kłamstwa.
Szkoda, że Jacek Kapica zrezygnował z pisania na forum i cała ta nasza tzw kadra kierownicza.
Trudno znaleźć kogoś przyzwoitego, co stanie w obronie funkcjonariuszy spośród dyrektorów i ich zastępców, naczelników i ich zastępców, kierowników i ich zatępców ???
Kilkaset osób w służbie do których Słonimski napisał. że warto byc przyzwoitym.
Administratorze ty nie pękaj bo jak do tej pory to wszystko spływa po nich jak po kaczce.
 
Dlatego chcę się spotkać
Kilka nicków pisze z jednego IP w Łodzi. Ty także piszesz z tego IP. Poza tym ile Twoich postów usunięto, czy raptem nie jeden? Może masz na myśli posty, które napisałeś/aś pod innymi nickami?
Jak mam to oceniać? Czy mam uwierzyć, że grupa f-szy IC Łódź spotyka się przy jednym komputerze, by pisać na forum.
Proszę mi to wyjaśnić. W przeciwnym razie rzeczywiście będę kasował każdy wpis z tego IP i banował nicki z tego IP.
 
gratulacje

Wyrok WSA w sprawie S. Siwego przywraca nadzieję, że pułkownicy i ich reżim odejdzie na śmietnik historii.
Histeryczne zachowania SSC oraz działania dyrektorów w Przemyslu, Olsztynie , Łodzi są związane z małą aktywnością funkcjonariuszy, którzy zapomnieli, że są funkcjonariuszami publicznymi z dużą ochroną prawną.
Na łódzkim forum aktywnych jest tylko kilka osób, ale to oni uzyskują informacje dotyczące patologii.
Tak było w sprawie rynków, w sprawie nacisków na lekarzy, w sprawie konkursów i w temacie tych 75 milionów wskazanych w protokole podpisanym przez dyrektorkę.
Warto próbować bo na wysłane e-maile do dziennikarzy odpowiedział Pan Andrzej Sikorski z NIE.
Dla zainteresowanych to Pan Andrzej sikorski kończył studia w Opolu.
Ostracyzm i stygmatyzacja działań budowanych wokół S. Siwego to tylko epizod.
Takie protokoły jak w Łodzi można znaleźć w każdej izbie i to jest podstawa do usunięcia ze stanowisk niekompetentnych ludzi.
Przecież wiadomo, że pułkownicy to towarzystwo wzajemnej adoracji z ustawianych konkursów, po przestępczym wartościowaniu i niejsanych kryteriach ustalania stopni w korpusach.
Jeszcze raz zyczę Sławkowi aby koledzy funkcjonariusze ocknęli się i zaczęli walczyć z patologiami służby.
 
Ostatnia edycja:
Skoro dic i ssc wydali decyzje administracyjne z rażącym naruszeniem prawa, na szkodę interesu publicznego i prywatnego, muszą obaj ponieść konsekwencje prawne. Jeżeli MF i prokuratura zamiotą sprawę, to będzie dowód na to, że żyjemy w państwie bezprawia.
 
Back
Do góry