• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Obchody Dnia Służby Celnej w Ministerstwie Finansów-odznaczenia dla związkowców

Żeby atakować innych samemu trzeba być "bez skazy". W IC kraków awanse i nagrody odbierała niejaka M. Mrugała v-ce przewodniczaca ZZ Celnicy.pl . To może tak w ramach dobrej "polityki" przedstawiła swój wniosek nagrodowy/awansowy na forum?
 
Niestety nie trafiłeś.

Mówimy w tym wątku o odznaczeniach, które odebrało w historii istnienia związków w SC może kilka osób. Zerknij zresztą kogo wyróżniono razem z Jackami. To nie jest zwykłe wyróżnienie dla setek funkcjonariuszy jak zwykły awans na stopniu, których w ostatnim czasie dzięki protestowi ze stycznia 2008 jest dużo.

Ty piszesz o awansie na stopień, który odebrało w przeszłości setki związkowców - chyba nie uważasz, że działalność związkowa wyklucza awans na wyższy stopień?

Różnica wg mnie polega na tym, że uzasadnieniem odznaczeń jest działalność związkowa, a awansu nie.
 
Ostatnia edycja:
Trafiłeś, nie trafiłeś, spudłowałeś - nie o to chodzi. Nie uważam, że działalność związkowa wyklucza awans na wyższy stopień, tak samo jak nie uważam, że działalność związkowa dyskwalfikuje w jakikolwiek sposób otrzymanie odznaki czy też innego wyróżnienia. Natomiast nie podoba mi się jak "ktoś" uzurpuje sobie prawo do stawiania wymagań innym osobom pomijajac siebie. Czym różni się wniosek o odznakę od wniosku o awans? Czym różni się "żądanie" upublicznienia jednego wniosku od drugiego? Ja uważam, że niczym ....
 
Przecież napisałem czym różnią się te wnioski.
Wniosek o odznaczenie jest za działalność zwiazkową, a wniosek o awans nie.

Postaramy się upublicznić ten wniosek, by rozwiać Twoje wątpliwości.
 
Moją intencją było podzielenie się swoimi uwagami na temat "publikowania " jakichkolwiek wniosków na publicznych stronach www a nie żądanie publikacji kolejnych wniosków. Proponuję zakończyć tę dyskusję. Pozdrawiam i życzę sukcesów (bez złośliwości z mojej strony).
 
Ostatnia edycja:
PISMO JEST Z 2 WRZEŚNIA I DOTĄD CISZA

Związek Zawodowy Celnicy PL
Ul. Szpitalna 3b, 5-7
45-010 Opole

Nysa, dnia 02.09.2011r.

ZZ Celnicy PL – 79/2011


Szef Służby Celnej
Ministerstwo Finansów

Zarząd Związku Zawodowego Celnicy PL zwraca się z prośbą o udostępnienie informacji publicznej
- czy kierownictwo Służby Celnej występowało do działających w Służbie Celnej Związków Zawodowych z propozycją nadania wyróżnień działaczom związkowym, jeżeli tak to jakim oraz za jakie dokonania?
Prosimy o przekazanie dokumentacji w tym zakresie.

Sławomir Siwy
/ - /
Przewodniczący
ZZ Celnicy PL
 
Żeby atakować innych samemu trzeba być "bez skazy". W IC kraków awanse i nagrody odbierała niejaka M. Mrugała v-ce przewodniczaca ZZ Celnicy.pl . To może tak w ramach dobrej "polityki" przedstawiła swój wniosek nagrodowy/awansowy na forum?

Potwierdzam. W dniu 26 września br. otrzymałam awans na wyższy stopień w korpusie aspirantów.
Poprzedni awans w stopniu otrzymałam osobiście z rąk Prezesa GUC Z. Bujaka w 1999r.
W dniu 2 września minęło 20 lat mojej służby w SC.
Nie dysponuję kopią wniosku. Jeżeli jednak są osoby zainteresowane jego treścią proszę o kontakt na maila. Myślę, że nie będzie problemu z uzyskaniem i przesłaniem takiego wniosku.
MM
 
Potwierdzam. W dniu 26 września br. otrzymałam awans na wyższy stopień w korpusie aspirantów. Poprzedni awans w stopniu otrzymałam osobiście z rąk Prezesa GUC Z. Bujaka w 1999r.
W dniu 2 września minęło 20 lat mojej służby w SC. ....MM

osobiście uważam (zakladam że to prawda) że do Pani powyżej nie można mieć ale... należalio się...


czekamy na resztę info awansowanych i odznaczonych medalami zwiazkowców (członków zarządów)
 
Federacja ZZSC zdecydowanie przoduje w odznaczeniach. Na drugim miejscu jest remis. Zarówno Zrzeszenie ZZSC jak i ZZSNPiA mają bodajże po jednym odznaczeniu(chodzi o dawne lata, czasy alokacji).

W Federacji ZZSC wcześniej byli też odznaczani Pan Pyka z IC W-wa i Przewodnicząca I. Fołta.

Gratulujemy!!!


Zwłaszcza p.Staniszewski jest złotym medalistą "ZASŁUŻONY DLA SŁUŻBY CELNEJ". Zapracował sobie na nią podczas procesu alokacji, gdy uchronił wielu przed zesłaniem na wschód za małe co nieco:) To nie jest związkowiec tylko uzależniona świnia, która tylko myśli o sobie i własnym interesie. On reprezentuje tylko swój interes a nie celników...
 
Back
Do góry