• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

NABÓR 2011 Młodszy Specjalista Służby Celnej

Status
Zamknięty.
Heh....co to za pytanie?

Mała Izba...atmosfera pracy przyjemna :)

Ja startowałem jakiś czas temu i udało mi się dostać za 1 razem :). Testy były dość proste :).
 
Gratuluję, ile było wolnych etatów, jeden?;) Przemen zdawałeś testy sprawnościowe czy zdawałeś wcześniej?
 
Na 2 miejsca było coś ok 200 osób....ale wierz mi, że 3/4 to było tam z przypadku totalnego i na prawdę nie wiem czego tam szukali.

Ja szedłem starym systemem i nie było testów sprawnościowych, ale z tego co widzę nie są zbyt wymagające :), poza tym zawsze można nadrobić na teście wiedzy czy rozmowie :)
 
Obawiam się ze na rozmowie to można stracić nie zyskać, poczekajmy na listę osób zakwalifikowanych do pierwszego etapu żeby nie było rozczarowania.
 
Podpowiedzcie kiedy może być lista osób zakwalifikowanych do testu wiedzy, w tym tygodniu?
 
Jeden z użytkowników forum dzwonił do Izby i lista ma się pojawić dopiero pod koniec tego miesiąca ze względu na okres urlopów. Pozdrawiam !
 
Najpewniejsze info będzie jak zadzwoni się do kadr. Miała być pod koniec miesiąca, czyli teoretycznie jutro też może się pojawić, ale ze SC nigdy nic nie wiadomo :D
 
Zwiększyła Nam się liczba etatów, szkoda tylko że Dyrektor stawia tak niską poprzeczkę, Ja osobiście w referacie Prawno-Organizacyjnym widzę osobę z wyższym wykształceniem która posiada wiedzę prawniczą. Czekamy na termin pierwszego testu, życzę powodzenia.
 
zasady naboru są jasne i obiektywne, miejmy nadzieje, że zostaną przyjęci najlepsi :)
 
Panie Dyrektorze co się dzieje z Naborem? Informatyk na urlopie?Czekamy na wybory?
Mikołaj Nas złapie.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry