• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Łódzcy celnicy uczą się strzelać

Hellraiser

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Luty 2010
Posty
223
Punkty reakcji
0
Miasto
Stworzony przez Jajcarza
Zaledwie dwa miesiące temu przeszli pierwsze - podstawowe szkolenie strzeleckie. Dziś doskonalą swoje umiejętności.

22 funkcjonariuszy Izby Celnej w Łodzi uczestniczy w szkoleniu specjalistycznym z zakresu obsługi broni gładkolufowej.

Kurs trwa cztery dni, w tym dwa dni wypełniają wyłącznie szkolenia strzeleckie. W tym czasie, każdy z uczestników oddaje ok. 80 strzałów z broni gładkolufowej, z wykorzystaniem wszystkich rodzajów amunicji w jakie wyposażono Służbę Celną.
88tauu1wsc48kc4k0oc4kw4ksww.360.jpg


Całość artykułu pod likiem... Warto zwrócić uwagę na komentarze:(
 
Znawca ze mnie mobilnych i WZP raczej żaden, więc proszę wytłumaczcie mi małemu człowieczkowi....
Broń osobista po co celnikowi - to wiem,
ale gładkolufowe strzelby ??
SC ma byćformacją szturmową ?
Chyba, że ktoś ma na uwadze wykorzystanie SC w czasie EURO do walki z kibolami. Skoro na tę okolicznośćszkoli się np. Służbę Więzienną, to celnicy czemu nie.....
 
szczególnie dla tych, którzy chcą tych samych ludzi zobaczyć za 30 lat w wersji z chodzikami (gdy nie będzie emerytur mundurowych):)

Pozdrowienia z Poznania
 
Wifama

szczególnie dla tych, którzy chcą tych samych ludzi zobaczyć za 30 lat w wersji z chodzikami (gdy nie będzie emerytur mundurowych):)

Pozdrowienia z Poznania

Mamy mocną ekipę oficerów z Wifamy producenta karabinów. Teraz zajmują się programem 50+ .
W Wifamie oficerowie służby i w słuzbie celnej oficerowie. Historia zatoczyła koło.
O przydatności do służby będą decydowały słuzby???
Co na to nasz Jakelo???
 
Ostatnia edycja:
byle więcej takich kursów, warto by było w nasze służby inwestować,
a nie ludzie zastanawiają się na indywidualnymi kursami
 
Back
Do góry