• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pomożecie?

celine

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Właśnie dziś dowiedziałam się, że jeden z najbardziej znanych polskich pisarzy horrorów to nasz kolega któy pracuje w UC Przemyśl.No i może byśmy tak zagłosowali na jego książki? Nazywa się Stefan Darda i walczy o najlepszą polską książkę fantastyczną 2010r. W 2010r. wydał 2 książki.
http://sfinks.solarisnet.pl/vote/38/polskie_powiesci_roku
Link też na stronie www.stefandarda.pl
 
Dziękuję serdecznie za celne wsparcie! :)

Co zaś się tyczy "Merkuriusza" - spieszę donieść, że rozmowa ze mną ukazała sie w numerze czerwcowym z 2009 r. (wydanie elektroniczne).

Pozdrawiam,
S.
 
Staracie się dbać o swoje fundusze w czasie wyjazdów za granicę? Ja muszę się przyznać, że nigdy zbytnio nie przykładałem do tego dużej wagi. Dopiero jak trafiłem na stronę pieniadzezagranica.pl zacząłem przykładać do tego większą wagę. Już wiem jak sobie radzić, żeby nie naliczano dodatkowej prowizji za płatność kartą kredytową czy z jakimiś innymi opłatami. Polecam to każdemu! :)
 
Back
Do góry