• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Powstało koło ZZ Celnicy PL

zapisujmy się wszyscy - kolega przewodniczący będzie miał za co włóczyć sie po sądach w swych sprawach dyscyplinarnych, a przy okazji jego szwagier czy tez inna rodzina będzie miała zarobek na pisaniu pism.
 
Do romka0696:
Nie wiem co Cię w du..ę ugryzło i co chciałeś przekazać. Odpowiem tak:
1. Jeśli mowa o "swych" sprawach dyscyplinarnych, to według mnie się mylisz, bo występuje on jako przewodniczący Związku, co sam zauważyłeś, a nie jako osoba prywatna.
2. Pewnie chciałbyś mieć takiego szwagra i rodzinę, ale widocznie nie masz ( bez urazy ).
 
Awatar THE CREW

Jestem pod wrażeniem.

Czekam na ciąg dalszy o wydatkowaniu składek na pisatego wuja i stryjenkę Lucię.

"Bez przeszkód żydowska
rozwija się akcja,
bo kler ją popiera
i czarna reakcja."

A w ogóle to wszystko prez te sądy, które takim indywiduom jak Przewodniczący pozwalają się włóczyć po ich terenie.

"U nas, widzicie, w Pcimiu robol
nie jest bezczelny i nachalny,
ponieważ tu panuje jeszcze
dobry obyczaj feudalny.
My tu z chamami ceregieli
nie robim. A jak jakie śmiecie
zaczyna podskakiwać, to go,
nim się obejrzy, z miejsca zmieciem!”

Towarzysz Dzierżyński dawno by zrobił porządek. Rozwiązał problem całego ZZ Celnicy PL wraz z jego Przewodniczącym.
 
R( )mek ad vocem?

Koledzy z Rzepina, nie z Was on jest?
Człowiek z przeszłości?
Podobnie jak niektóre standardy?
Na Polski wschodzie?
W odniesieniu do swoich parnerek?
Pozostających w podległości służbowej?
Następnie pełniących służbę w centralnej Polsce?
Oczywiście na stanowisku eksperckim. Lada dzień w stopniu aspiranckim. A parę chwil dalej oficerskim?

A może to świąteczna baja?

A może ogłosimy konkurs na jej tytuł?
 
Skoro macie KOŁO naszego ZZ to może warto się zastanowić nad powołaniem organizacji izbowej. Z tego co wiem to trochę Was tam jest. W Gdyni zakładaliśmy organizacje izbową mając 11 ludków. Służę pomocą. Myślę, że jeżeli będzie taka u Was wola to na pewno ktoś z zarządu do Was przyjedzie aby pomóc.
 
Back
Do góry