• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Państwo przegrywa hazardową wojnę

GITECH Centre Ltd Is an independent Information Technology Consulting and Complete Computer System Solutions Provider, established and trading in central London since 2001, helping and providing high quality of services and solutions to Small & Medium sized Businesses scetynizm to pikuś
 
Może jest ktoś z hazardu kto zna sprawę był na rozprawie? Może ktoś z dochodzeniowo śledczego?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Hej jak tam dodatki w hazardzie? W Toruniu nie daja spłaty od marca mimo rozporzadzenia bo...olali nas z dodatkami od początku roku. To jest argumentacja na poziomie co?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Hej jak tam dodatki w hazardzie? W Toruniu nie daja spłaty od marca mimo rozporzadzenia bo...olali nas z dodatkami od początku roku. To jest argumentacja na poziomie co?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
ciesz się, że masz robotę. dostajesz pensję i to jest ważne......no nie.....?????
 
No tak. Po Twoim wPISie zupełnie inaczej spojrzałem na te sprawę. Dzięki.😉

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Pensja też niższa o 250pln ale to wszystko detale...

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Z całym szacunkiem a co mnie to dzisiaj interesuje?! Tu się ważą losy ludzi a Ty wklejasz jakieś pierdoły o automatach ?! A kogo to ?!

Słuchaj no Standby2, nie ja jestem winna temu całemu bałaganowi, a życie toczy się dalej. Ja wklejam te "pierdoły o automatach" we właściwym wątku, a Ty jak masz jakieś pretensje, to nie czytaj, albo wylewaj swoje żale we właściwym miejscu. Mi też jest przykro z powodu tego wszystkiego i rozumiem, że jest wiele osób pokrzywdzonych, ale pracować też trzeba!
 
Back
Do góry