• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Państwo przegrywa hazardową wojnę

spike

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Luty 2006
Posty
185
Punkty reakcji
0
Miasto
Cartoon
W ciągu roku z legalnego rynku zniknęło 30 tysięcy jednorękich bandytów. – Co najmniej połowa została przerobiona i wróciła na ulice – twierdzi osoba z branży. Dziennikarze UWAGI! zweryfikowali te informacje. Nielegalny hazard kwitnie w tych samych lokalach, gdzie wcześniej stały maszyny akceptowane przez państwo.

Materiał filmowy TVN 09.03.2011
 
Ostatnia edycja:
Prohibicja w USA? Kto skorzystał na jej wprowadzeniu?

Wiemy z historii, jaki skutek przyniosła w Stanach. I jak się z niej wycofano.

Jej bezpośrednim skutkiem były fortuny. Transfer pieniędzy do prywatnych kieszeni.

Hazard internetowy jest nie do opanowania.

Jego rozwój jest skutkiem błędnych decyzji legislacyjnych w tej dziedzinie.

Czy jest to tylko kwestia braku kompetencji osób kierujących obecnie cłem?
 
Zawsze się znajdą jakieś OFErmy

To, że potrafi czytać przepisy, pokazał wszystkim przy mianowaniach na stopnie służbowe. Drugi akt dramatu polskiego cła to wprowadzenie, w bardzo wielu przypadkach, na wysokie stanowiska służbowe funkcjonariuszy z zerowym doświadczeniem. Wreszcie epilog w postaci skoku na kasę z uchwały modernizacyjnej.

Tak się tworzy struktury, które wykonają każde polecenie, bez zaglądania do przepisów.

A jak budżet potrzebuje pieniędzy, to zawsze się znajdą jekieś OFErmy.
 
jesli ekspertem w sc jest osoba nie majaca wiedzy tylko majca znajomosci....to jak i kto ma walczyc z hazardem, dlaczego i w jakim celu zdegradowano celnikow z wielka wiedza i stazem w tej materii ???
KTO WYDAL POLECENIE???
odpowiedz jasna...dla celnikow,a moze nie tylko?
 
A gdzie eksperci z grupy zadaniowej ze Szczecina ze swoją królową. Gdzie ich wytyczne. Pewnie wydają jeszcze pieniążki z wyrównań, a mieli ich bardzo dużo. Pewnie nie mają czasu na opracowanie nowych procedur, nowych wzorów protokołów. Ile zajeli Internetów ? Pochwalcie się, no proszę pochwalcie się.
 
W jakim my żyjemy państwie?
Znacie odpowiedź. Udział ważnych osób w "aferze hazardowej" był czytelny dla całego społeczeństwa. Wiemy też o spirytusie. Wiemy o uwłaszczeniu kadry na modernizacji. Wiemy o skoku na kasę przy wartościowaniu. Widzimy jaką kadrę nam stworzono. Wiemy kto szkodzi państwu. Czy prawdą jest, że jesteśmy bezsilni? Nie, nie jesteśmy. Podziękujmy za to wszystko.
 
Mam pytanie, nie wiem, czy pamiętacie, jakiś czas temu była informacja o tym, że była jakaś babeczka z mf zatrzymana w sprawie automatów, wysoko postawiona, czy wiadomo co dalej z tą sprawą?
 
Tak była taka babeczka, pani C. Była informacja o jej zatrzymaniu i nastąpiła głęboka cisza.
 
Generalnie dziwne, że nic nie słychać co dalej z tą osobą się dzieje hm... a uwaga świetna!!!!
Generalnie "miłościwie nam panujący" ma niezły body lenguage, ale zauwazyłam, że gdy się denerwuje (bądź kłamczuszy) to przeciąga ostatnią sylabę w wyrazie kończącym zdanie, mam nadzieje, że jutro będzie na vod onet dzisiejsza częśc uwagi to będziecie mogli sie w to zjawisko wsłuchać;-))), i troszke kolanko mu chodziło;
Wszystko ma swój początek i koniec; i dzięki Bogu, że tak jest...
 
Back
Do góry