Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 15 do 19 z 19

Temat: Język angielski dla celników

Domyślnie

w temacie EGZAMIN Z ANGIELSKIEGO JEST MOWA O TEJ KSIĄŻECZCE post z 2011 r. pasuje? czy jeszcze jakieś flustracje i hejty sobie powylewacie. Skoro jesteście na tym forum już tak długo i nie słyszeliście o tej książce o której ja przeczytałam na TYM forum to trudno. (A mówią że to młodzi "millenialsi" chcą mieć wszystko podane na tacy a tu proszę lepiej się wyśmiewać) Wiecej empatii Panowie przyda sie Wam w pracy.
    Ostatnio edytowane przez ciekawa ; 16-08-2018 o 10:24

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

jeśli ktoś posiada wspomnianą książeczkę to proszę bardzo udostępnić może być na priv

Domyślnie

Cytat Napisał ciekawa Zobacz post
    w temacie EGZAMIN Z ANGIELSKIEGO JEST MOWA O TEJ KSIĄŻECZCE post z 2011 r. pasuje? czy jeszcze jakieś flustracje i hejty sobie powylewacie. Skoro jesteście na tym forum już tak długo i nie słyszeliście o tej książce o której ja przeczytałam na TYM forum to trudno. (A mówią że to młodzi "millenialsi" chcą mieć wszystko podane na tacy a tu proszę lepiej się wyśmiewać) Wiecej empatii Panowie przyda sie Wam w pracy.
    frustracji???

hejtu???

oj poznasz ty w życiu celnika co to frustracja i hejt

o co ta awantura i atak?

przypisywanie hejtu, frustracji? i jeszcze to bezczelne wspomnienie o empatii, którą ty masz a której według ciebie nam brakuje???

a to po prostu leciutkie pociągnięcie łaszka ( bo nawet nie łacha )

ale sama sobie jesteś winna - tam to nie tu

"w temacie EGZAMIN Z ANGIELSKIEGO" to nie w wątku w którym o tym piszesz

nikt nie siedzi w twojej główce i nie wie, co masz na myśli, i o jakim wątku piszesz "tu"

odrobinę precyzji i nie byłoby domysłów

ale w domysłach i insynuacjach to tobie nic nie brakuje - "i nie słyszeliście o tej książce o której ja przeczytałam na TYM forum to trudno"

"A mówią że to młodzi "millenialsi" chcą mieć wszystko podane na tacy" - a co ty prezentujesz??

"Posiada ktos z Was wspomniana tu ksiazeczke Have you got anything to declare? "
    "I jesli moze wysle skany na priv? "

a może na tacy???

taka mnie flustracja ogarnęła że już nawet mi się nie chce jej szukać...

serdecznie i szczerze życzę więcej pokory, empatii, i przede wszystkim grzeczności - nie tylko wobec starszych kolegów czy osób od których jesteś zależna, ale nawet, nie, NAWET wobec młodych gniewnych podróżnych i wszystkich, zależnych od ciebie, o niższej pozycji

tak ze swojego podwórka - prostym testem jest zwrócenie uwagi, jak ktoś odnosi się np. do pań sprzątaczek

jeden powie dzień dobry ze szczerym uśmiechem, inny coś burknie albo nawet i nie
    Ostatnio edytowane przez bolo1999 ; 16-08-2018 o 11:59
    NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE CZARNE JEST CZARNE, A BIAŁE JEST BIAŁE

Domyślnie

Cytat Napisał bolo1999 Zobacz post
    ...

jeden powie dzień dobry ze szczerym uśmiechem, inny coś burknie albo nawet i nie

Było - nie było, wszak nadszedł (dla wielu) czas frustracji ...

I znów będzie to Twoja (może też moja) wina!
    Niebawem ktoś, bez zgłębiania treści, wrzuci tekst z zarzutami, że marnujemy czas i siły
    na nikomu niepotrzebne żarty, a z pewnością nie zebraliśmy żadnych podpisów pod
    wiadomym projektem.

W razie czego odpuść - proszę - myślący i tak wiedzą swoje, a innych nikt nie przekona.
    I'm not perfect, but I'm limited edition

Aha ... "@cat" - nie jestem "kotem", a wodę szczególnie cenię ...

Domyślnie

Cytat Napisał bolo1999 Zobacz post
    frustracji???

hejtu???

oj poznasz ty w życiu celnika co to frustracja i hejt

o co ta awantura i atak?

przypisywanie hejtu, frustracji? i jeszcze to bezczelne wspomnienie o empatii, którą ty masz a której według ciebie nam brakuje???

a to po prostu leciutkie pociągnięcie łaszka ( bo nawet nie łacha )

ale sama sobie jesteś winna - tam to nie tu

"w temacie EGZAMIN Z ANGIELSKIEGO" to nie w wątku w którym o tym piszesz

nikt nie siedzi w twojej główce i nie wie, co masz na myśli, i o jakim wątku piszesz "tu"

odrobinę precyzji i nie byłoby domysłów

ale w domysłach i insynuacjach to tobie nic nie brakuje - "i nie słyszeliście o tej książce o której ja przeczytałam na TYM forum to trudno"

"A mówią że to młodzi "millenialsi" chcą mieć wszystko podane na tacy" - a co ty prezentujesz??

"Posiada ktos z Was wspomniana tu ksiazeczke Have you got anything to declare? "
    "I jesli moze wysle skany na priv? "

a może na tacy???

taka mnie flustracja ogarnęła że już nawet mi się nie chce jej szukać...

serdecznie i szczerze życzę więcej pokory, empatii, i przede wszystkim grzeczności - nie tylko wobec starszych kolegów czy osób od których jesteś zależna, ale nawet, nie, NAWET wobec młodych gniewnych podróżnych i wszystkich, zależnych od ciebie, o niższej pozycji

tak ze swojego podwórka - prostym testem jest zwrócenie uwagi, jak ktoś odnosi się np. do pań sprzątaczek

Doceniam dogłębną analizę każdego mojego słowa. No przepraszam bardzo ze proszę o skany ale nie PANA bo widzę, ze urządził PAN z prostego zapytania analizę psychologiczną. KOŃCZĘ ta przepychankę słowną gdyż nie ona był moim zamierzeniem tylko, odp na proste pytanie o materiał z angielskiego. POZDRAWIAM EMPATYCZNA SYMPATYCZNA, i jak najbardziej pokorna.

Uprawnienia