• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Chce być celnikiem.

LooleK

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dzień dobry. Jestem z Gdańska i chcę zostać celnikiem. Wiele czytałem na temat wad tej pracy na tym forum jednak mnie to nie odstrasza :) Czy wiadomo coś o naborze w pomorskim? Co powinienem zrobić aby się do stać do SC?? Bardzo proszę o odpowiedź :)
pozdrawiam
 
Dzień dobry. Jestem z Gdańska i chcę zostać celnikiem. Wiele czytałem na temat wad tej pracy na tym forum jednak mnie to nie odstrasza :) Czy wiadomo coś o naborze w pomorskim? Co powinienem zrobić aby się do stać do SC?? Bardzo proszę o odpowiedź :)
pozdrawiam
skoro się tyle naczytałeś o tej zaszczytnej służbie to, znajdż w pobliżu miejsca swego zamieszkanie przychodnię lub zakład psychiatryczny i tam się zgłoś celem weryfikacji i sprawdzenia zawartości tego co masz pod czachą, chyba że tak jak pisali i mają to niektórzy funkcjonariusze SC masz tam zwój prosty, na który już żadna terapia czy lekarstwo nie pomoże, jedynie wizyta smutnych panów odmieni ich los.
 
Tak się składa, że to żadna prowokacja a pytanie na serio. Co do strony to rozumiem że przyjmowana do SC jest jedna osoba rocznie tak?? Nie sądze żeby to było prawdą. Stąd moje pytanie co do trybu naboru i liczyłem na poważną odpowiedź.

Rób jak uważasz. Ja Ci niczego nie odradzam. Skoro jesteś na forum, czytasz co się dzieje w SC i dalej masz ochotę wstąpić do tej formacji, to Twoja sprawa.
 
Ostatni nabór był w styczniu 2008r. Od tego czasu nie było naborów
Musisz obserwować stronę IC Gdynia i tam w zakładce praca będą wszelkie informacje o naborze.
Na chwilę obecną naborów raczej nie będzie, kryzys finansowy itp.
PZDR
 
Przegladając Koryntie chyba od córy zauważyłem,że robota angazuje 50% składu naszej instytucji. w Gdyni wiadący tema to powodzianie nad morzem. Akcja chwalebna aczkolwiek wody to oni mieli pod dostatkiem. Może jednak zatrzymalibyśmy morze wódy, papirochów ,a taniej obsłużylibyśmy te wielkie okręty.Tylko co wtedy o swojej robocie napisałby dyrektor tego cyrku.
 
odświeżę pytanie o nabór do SC w Gdyni. strona jest słaba i nic na niej nie ma. Czy przewidywany jest nabór w roku 2014? Czy dokumenty należy złożyć dopiero po ogłoszeniu o naborze czy mogę dokumenty złożyć w każdym momencie i będą one brane pod uwagę przy najbliższych naborach? Proszę o podpowiedź.
Pozdrawiam
 
Witam, bardzo proszę o pomoc w wypełnieniu kwestionariusza do Służby celno-skarbowej.
Co trzeba wpisac w wykształceniu-> "Wymagane w ogłoszeniu"?
Oraz czy staż wpisuje się w doświadczenie zawodowe?
Czy jeśli jestem z trakcie odbywania stażu to w rubryce "czy pracuje Pani zawodowo" zaznaczyc tak czy nie?
Jeśli ma ktoś wzór prawidłowo wypełnionego kwestionariusza to proszę o przesłanie.
Dziękuję
 
Witam, bardzo proszę o pomoc w wypełnieniu kwestionariusza do Służby celno-skarbowej.
Co trzeba wpisac w wykształceniu-> "Wymagane w ogłoszeniu"?
Oraz czy staż wpisuje się w doświadczenie zawodowe?
Czy jeśli jestem z trakcie odbywania stażu to w rubryce "czy pracuje Pani zawodowo" zaznaczyc tak czy nie?
Jeśli ma ktoś wzór prawidłowo wypełnionego kwestionariusza to proszę o przesłanie.
Dziękuję

Staż = doświadczenie = praca zawodowa
 
Back
Do góry