• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zmiana warty na Gołdapi???

nie wierze, to ktoś jeszcze został w Gołdapi po wielkich czystkach, myślałem, że teraz tam tylko sami młodzi.
 
celgos
zastanów się najpierw kto czyta te forum
Czytają i to nie tylko FC he he bo jak mawiał mój wykładowca od wywiadu i kontrwywiadu kpt. xxx xxx wszelkie miedia to nieocenione zródło informacji o nplu czy też przeciwniku.
 
celgos
zastanów się najpierw kto czyta te forum
Czytają i to nie tylko FC he he bo jak mawiał mój wykładowca od wywiadu i kontrwywiadu kpt. xxx xxx wszelkie miedia to nieocenione zródło informacji o nplu czy też przeciwniku.

Brałeś ostatnio jakieś proszki to napisz co widać ma niezłego kopa.
 
Witaj celgos. "Szanowny" i "były turysta" prawdopodobnie nadużywa środków ze swojego obrazka. A teraz czekam na ciętą i "inteligętną"(jak zwykle)ripostę ze strony tego gościa.P.S. "...wykładowca od wywiadu i kontrwywiadu..."-to jest dobre.
 
Witaj celgos. "Szanowny" i "były turysta" prawdopodobnie nadużywa środków ze swojego obrazka. A teraz czekam na ciętą i "inteligętną"(jak zwykle)ripostę ze strony tego gościa.P.S. "...wykładowca od wywiadu i kontrwywiadu..."-to jest dobre.

Mi to nie grozi jednak dla zainteresowanych warto tutaj kliknąć może pomoże też na inne frustracje :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Ostatnia edycja:
W piątek ogłoszono zastępcę kierownika OC Gołdap, gratulacje dla koleżanki. Życzę dalszego awansu na kierownika OC Gołdap, przydadzą się zmiany. Słońce zaświeciło nad Gołdapią, mamy merytoryczną oraz atrakcyjną kierownik. GRATULACJE
 
Back
Do góry