• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zmiana warty na Gołdapi???

Pass_bitte

Użytkownik
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
Doszły mnie słuchy, że po ostatniej wizycie SSC w Gołdapi, Kierownik M.D. coś zaniemógł, zdał obowiązki, nastąpi zmiana? wie ktoś coś więcej?:cool:
 
Mam nadzieję, że Torenca też wywalą i jego całą świtę niech w jakiejś innej Izbie sobie działają. Już starczy ich w Olsztynie.
 
Mam nadzieję, że Torenca też wywalą i jego całą świtę niech w jakiejś innej Izbie sobie działają. Już starczy ich w Olsztynie.

Na posunięcie Roberto nie licz, ale ponoć dzisiaj na zjeździe szanownej szlachty kierującej w Olsztynie było baaaardzo ostro, będą zmiany, ciekawe czy za Maryjanem i Banan nie poleci:p
 
Podobno Zatara jesteś celnikiem? Celnikiem młodym i głupim,albo młodym ,albo głupim? Weź się człowieku zwolnij i nie będziesz miał problemów.
 
Widzisz kola? Niestety z takimi ludźmi też muszę pracować.Prawdziwy zoll nigdy nie nazwałby drugiego zolla frajerem. I do tego na forum.Ale,gdzie tam Tobie synku do wierdzy o etyce.
 
Widzisz kola? Niestety z takimi ludźmi też muszę pracować.Prawdziwy zoll nigdy nie nazwałby drugiego zolla frajerem. I do tego na forum.Ale,gdzie tam Tobie synku do wierdzy o etyce.

Każdy ma prawo wypowiadać swoje opinie, nie będziemy tu się chyba nawzajem umoralniać.... nie to jest tu tematem, proszę o każdy njus na temat zmian kadrowych jakie będą po piątkowym zebraniu w Izbie:confused:
 
Każdy ma prawo wypowiadać swoje opinie, nie będziemy tu się chyba nawzajem umoralniać.... nie to jest tu tematem, proszę o każdy njus na temat zmian kadrowych jakie będą po piątkowym zebraniu w Izbie:confused:

Aby uspokoić niecierpliwych zostanie coś zapewne podane na stronie intranetowej w najbliższych dniach.
 
Widzisz kola? Niestety z takimi ludźmi też muszę pracować.Prawdziwy zoll nigdy nie nazwałby drugiego zolla frajerem. I do tego na forum.Ale,gdzie tam Tobie synku do wierdzy o etyce.

prawdziwy zoll z przed 2004 roku nie przedłby badań na wykrywaczu kłamstw.
szkoda tylko M.D. bo wiadomo ze lecą najpierw marionetki, chłop przyszedł posprzątał, po innych a teraz go posuwają, ale tak to jest gdy ma sie miękką d... a. A gdzie była cała dyrekcja gdy zolle na pasach pomnażali swoje majątki?
 
prawdziwy zoll z przed 2004 roku nie przedłby badań na wykrywaczu kłamstw.
szkoda tylko M.D. bo wiadomo ze lecą najpierw marionetki, chłop przyszedł posprzątał, po innych a teraz go posuwają, ale tak to jest gdy ma sie miękką d... a. A gdzie była cała dyrekcja gdy zolle na pasach pomnażali swoje majątki?

Dlaczego wsadzasz wszystkich do jednego worka, jak jesteś zollem z przed 2004 roku i brałeś, pomnażałeś swój majątek to mów za siebie, tak zgodzę się z Tobą M. D. jest marionetką, zawsze taki był, pomimo że nie raz kopano go w dups...on uważał, że liczy się tylko zdanie przełożonego i "basta" niestety jest też człowiekiem infantylnym i niestety mimo trzydziestoletniego stażu jego wiedza jest na poziomie uczniaka. Co on posprzątał??? Załatwił ładne biurka i wyposażenie od burmistrza??? Chłopie on leci za to że kilka lat nie może poradzić sobie z cysternami na Gołdapi, to nigdy nie było przejście turystyczne nawet w 5%, paliwo wjeżdża na maxa, obsada kadrowa na zmianach na pasie jest prawie żadna i to najbardziej zabolało SSC i stąd te kroki...:mad:
 
Cysterny ? Eee tam...mi najbardziej na Gołdapi podobały się campingi ;)
A z drugiej strony, to co tyle czasu robił dyrektor i naczelnik ? Nieświadomi byli ? Jasneee....... ;p
 
Cysterny ? Eee tam...mi najbardziej na Gołdapi podobały się campingi ;)
A z drugiej strony, to co tyle czasu robił dyrektor i naczelnik ? Nieświadomi byli ? Jasneee....... ;p

Cysterny w sensie - campingi i autobusy (rejsowe i turystyczne w których oprócz kierowcy jedzie jedna osoba lub nawet nie... ;) Tak naczelnik musiał być świadomy, dlatego myślę że Banan poleci (jak już nie poleciał). Tak w ogóle myślę, że ta cała sprawa z Gołdapią zatoczy szersze kręgi, chodzą plotki że pełnomocnik SSC upatrzył sobie ten kawałek ziemi i z czasem łyknie te przejście pod Białystok, czas pokarze ale według mnie jest na to duże prawdopodobieństwo...
 
hehe człowieku ty coś wypiłeś pokaż mi posta gdzie nazwałem kogoś frajerem a jak Ci nie odpowiadają ludzie z którymi pracujesz to.... masz pecha
Zresztą dyrektor to nie celnik tylko politykier i tyle będzie zmiana rządu za jakiś czas i dyrektor też się zmieni.
Zresztą chyba nie mamy o czym gadać idź się wypłacz komuś na ramieniu, że obrażono Twojego ukochanego dyrektora czy też naczelnika albo kierownika. Bo tak się składa ja ich nie żałuje i nie będę żałował jak przejdziemy pod skrzydła Białegostoku. Jak narazie oddziały harują a izbowcy spijają śmietankę.
 
No i jasne (przynajmniej częściowo). Jest zmiana naczelnika od oddziałów - za Banana - Damian B. kierownik kontroli wew. Na razie nie wiadomo co z Maryjanem. Podobno dadzą mu dojechać na stanowisku do emeryturki do końca roku :cool:
 
Kłapanie dziobem

No i jasne (przynajmniej częściowo). Jest zmiana naczelnika od oddziałów - za Banana - Damian B. kierownik kontroli wew. Na razie nie wiadomo co z Maryjanem. Podobno dadzą mu dojechać na stanowisku do emeryturki do końca roku :cool:

Kłapanie dziobem podając informacje nie mające przełożenia na papierze to nic innego jak sianie plotek. Prawda jest okrutna i zostanie podana do naszej wiadomości już za kilka dni. Tzn. komu okrutna temu okrutna a nam to i tak jeden ch....
 
Kłapanie dziobem podając informacje nie mające przełożenia na papierze to nic innego jak sianie plotek. Prawda jest okrutna i zostanie podana do naszej wiadomości już za kilka dni. Tzn. komu okrutna temu okrutna a nam to i tak jeden ch....

Człowieku po co jest forum? Można sobie podyskutować, podywagować.... przecież nie napisałem "na pewno, na 100%". Co do nowego naczelnika to jestem pewien, co do Maryjana - na razie na 100% nic nie wiadomo. Jeżeli przeszkadzają Ci moje posty to ich nie czytaj i zapraszam do wpisywania się do tematów "jak to w służbie jest nam źle" :mad:
 
Ostatnia edycja:
Człowieku po co jest forum? Można sobie podyskutować, podywagować.... przecież nie napisałem "na pewno, na 100%". Co do nowego naczelnika to jestem pewien, co do Maryjana - na razie na 100% nic nie wiadomo. Jeżeli przeszkadzają Ci moje posty to ich nie czytaj i zapraszam do wpisywania się do tematów "jak to w służbie jest nam źle" :mad:

Nie unoś się chłopie i zastanów się najpierw kto czyta te forum, bo może jeszcze zaczniesz tu dywagować o kształcie grafików. Młody funkcjonariuszu zastanów się czy warto pisać tu rzeczy które wynosisz z pracy, nim napiszesz coś co może ci zaszkodzić. A czytać i komentować będę jak mi najdzie ochota drukowany papier toaletowy i go tutaj skomentuję. Masz krótki staż na tym forum a już się wymądrzasz. Co do tego jak to w służbie jest nam źle mam do dużo powiedzenia bo już w niej co nieco przeżyłem.
 
Ostatnia edycja:
Nie unoś się chłopie i zastanów się najpierw kto czyta te forum, bo może jeszcze zaczniesz tu dywagować o kształcie grafików. Młody funkcjonariuszu zastanów się czy warto pisać tu rzeczy które wynosisz z pracy, nim napiszesz coś co może ci zaszkodzić. A czytać i komentować będę jak mi najdzie ochota drukowany papier toaletowy i go tutaj skomentuję. Masz krótki staż na tym forum a już się wymądrzasz. Co do tego jak to w służbie jest nam źle mam do dużo powiedzenia bo już w niej co nieco przeżyłem.
Młody funkcjonariuszu???? A skąd Ty możesz wiedzieć ile mam stażu??? Oj naprawdę zdziwiłbyś się. "Co do tego jak to w służbie jest nam źle mam dużo do powiedzenia bo już w niej co nieco przeżyłem" - proszę... bo się zaraz tu rozpłaczę... ja również dłuuugo pracuje i wiem jak jest, co ja wynoszę z pracy??? Nie użyłem żadnego nazwiska, celowo podaje inicjały, po to żeby wiedzieli tylko ludzie z firmy, chłopie daj sobie na luz. Ale i wielka tajemnica, że naczelnik czy kierownik się zmienia, pisz do gazet!!! Co do stażu na tym forum, jest to mój nowy login, i nie wciągaj mnie proszę w rozmowy nie na temat. Bez odbioru
 
Back
Do góry