• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

Tylko wybierajcie najlepszych! Tych fantastycznie wykształconych. Najlepiej po wydziale prawa i administracji nie mówiąc o SGH czy też Jagiellonce
 
Oszukany

To, c zapisano w psedoporozumieniu jesr szczere

Mb zapewnia że dołoży wszelkich starań, żebyśmy mieli takie warunki, jakie otrzymają policjanci

Nie jakie mają, ale jakie otrzymają

Nowi mają teraz zdaje się 25 lat stażu, 55 wiek i 60%

A jakie otrzymają po wyborach?

30 lat, 60 wiek i 70%?

I do tego co otrzymają, mb będzie dążył dla nas

I dąży...
 
Oszukany

To, c zapisano w psedoporozumieniu jesr szczere

Mb zapewnia że dołoży wszelkich starań, żebyśmy mieli takie warunki, jakie otrzymają policjanci

Nie jakie mają, ale jakie otrzymają

Nowi mają teraz zdaje się 25 lat stażu, 55 wiek i 60%

A jakie otrzymają po wyborach?

30 lat, 60 wiek i 70%?

I do tego co otrzymają, mb będzie dążył dla nas

I dąży...

Bolo święte słowa. Dziwi mnie że tak oczywistych oczywistości niektórzy nie pojmują.
 
Ludwiczek powinien wiedzieć, że napierw się analizuje, potem negocjuje, podpisuje i ew wódeczka

A nie jak było na wiadomej stronie, podpisaç co dali i w nogi, potem wódeczka, a dopiero po przewietrzeniu główki analiza i zaklinanie na odwyrtkę tego, co się podpisało

To lepiej w ogóle nie podpisywać
 
Ludwiczek powinien wiedzieć, że napierw się analizuje, potem negocjuje, podpisuje i ew wódeczka

A nie jak było na wiadomej stronie, podpisaç co dali i w nogi, potem wódeczka, a dopiero po przewietrzeniu główki analiza i zaklinanie na odwyrtkę tego, co się podpisało

To lepiej w ogóle nie podpisywać

Racja. Znowu refleksja przyszła zbyt późno. Ot taka ich natura podlizać się, podpisać antypracowniczego gniota po mimo zastrzeżeń ludzi rozsądnych a potem płakać.
 
@zmotywowany! Ty, to akurat mógłbyś przestać rozśmieszać.
Gdybyś pojawił się na tym Forum parę miesięcy wcześniej, to MOŻE byś pojął chociaż tyle, że o żadnych próbach przekrętów, nie ma mowy. To są od początku w pełni zamierzone działania, o których (przykładowo!) świadczy "gotowiec" z treścią dokładnie przemyślanego i podłożonego przez MF pseudo-porozumienia w sprawie podwyżek.
Gdybyś pojawił się jeszcze wcześniej, być może byś zauważył, iż "złote myśli", którymi próbujesz brylować na Forum, "oświecając" na siłę (swoim zdaniem) "durny lud", DAWNO już zostały przezeń odkryte, a nawet przedyskutowane. Pewnie będziesz zawiedziony, ale "wejście" na Forum miałeś (co najwyżej) mierne, musi więc jeszcze duuużo wody upłynąć, byś był traktowany poważnie.

Ponieważ powyższe słowa nie są "słodkie", to jeśli preferujesz "gówniarskie", niedojrzałe myślenie, to zapewne tak je potraktujesz, a reakcja nie będzie warta żadnej odpowiedzi i to będzie wszystko!
Jeśli natomiast uważasz się i jesteś osobą dojrzałą, dowiedziesz swojej wartości "przełykając" powyższe
oraz rozpoczynając (długą i ciężką) ścieżkę kontrolowania samego siebie. Wybór należy do Ciebie!
 
Twoim zdaniem długotrwałe działania zmierzające do oszukania środowiska nie są przekrętem? Polemizował bym. Co do wejścia przyjmuję a co do chamskich obrzydliwych opinii pseudo magistrów dotyczących uczciwych pracowitych funkcjonariuszy SC i SCS z wieloletnim stażem nie przełknę i będę reagował z całą stanowczością. Tym bardziej że głosi je jakiś niespełniony matołek bez stażu i doświadczenia. Uważam że tak należ bo każdy wie do czego prowadzi bierność w obliczu chamstwa abstrahując od podwyżek uposażenia.
 
Ostatnia edycja:
Sam się "wykładasz" @zmotywowany! Nawet nie czytasz innych, lecz odpowiadasz na podstawie swojego wrażenia. Przykład ?!

OK! Twoje słowa: "Twoim zdaniem długotrwałe działania zmierzające do oszukania środowiska nie są przekrętem?"
GDZIE oraz KIEDY coś choćby podobnego stwierdziłem ???

Być może właśnie nie doczytałeś mojego zdania o twierdzeniu: "...
reagować na próby kolejnego przekrętu ..."
gdy stwierdziłem

"
... o żadnych próbach przekrętów, nie ma mowy. To są od początku w pełni zamierzone działania">

Dostrzegasz różnicę? Mnie się wydaje, że tak, ale mogę się mylić przeceniając Cię.

Odnośnie dalszych Twych słów, wprawdzie napisałem bardzo konkretnie "Wybór należy do Ciebie"
ALE ...
... chyba nie musiałem dodawać, że możesz pisać co w jakiejś osobie się nie podoba, ale nie masz prawa robić tego w sposób użyty - wiesz w jakim temacie! Czy musiałem zastrzec, że jeśli wybierzesz "chłostę" to nie wolno w tym używać wulgaryzmów?! Czy trzeba Cię uczyć, że nikt nigdzie tu nie zabrania wyrażać się o innych negatywnie, lecz kategorycznie karalne jest stosowanie przy tym poniżania, namawiania pozostałych do kpin, do wyodrębniania z grupy jakiejś osoby i wszystkiego tego, co zawiera pojęcie "mobbing"?!

Ja wiem, że trzeba do tego czasu, lecz jeśli bardzo chcesz pisać o kimś źle, to pisz! Lecz musisz zwolnić i okiełznać swoje wzburzenie, by zła opinia o kimś, nie stała się zwykłym chamstwem.

Pisząc powyższe do Ciebie, w rzeczywistości napisałem to do wielu z nas, którym zdarza się zapominać o zasadach forumowych dyskusji. Przepraszam Ciebie, a także pozostałych forumowiczów za ten "wykład" nie w "temacie" wątku. Uznałem za konieczne przypomnienie kilku zasad dyskusji i mam nadzieję, iż zostanie to zaakceptowane.

ps
Przepraszam - obiecałem wrócić do swojego poprzedniego "nicka", pod którym dosięgnęły mnie pewne kłopoty.
Obecnie nie mam już nic do stracenia, stąd mój "powrót".
 
Sam się "wykładasz" @zmotywowany! Nawet nie czytasz innych, lecz odpowiadasz na podstawie swojego wrażenia. Przykład ?!

OK! Twoje słowa: "Twoim zdaniem długotrwałe działania zmierzające do oszukania środowiska nie są przekrętem?"
GDZIE oraz KIEDY coś choćby podobnego stwierdziłem ???

Być może właśnie nie doczytałeś mojego zdania o twierdzeniu: "...
reagować na próby kolejnego przekrętu ..."
gdy stwierdziłem

"
... o żadnych próbach przekrętów, nie ma mowy. To są od początku w pełni zamierzone działania">

Dostrzegasz różnicę? Mnie się wydaje, że tak, ale mogę się mylić przeceniając Cię.

Odnośnie dalszych Twych słów, wprawdzie napisałem bardzo konkretnie "Wybór należy do Ciebie"
ALE ...
... chyba nie musiałem dodawać, że możesz pisać co w jakiejś osobie się nie podoba, ale nie masz prawa robić tego w sposób użyty - wiesz w jakim temacie! Czy musiałem zastrzec, że jeśli wybierzesz "chłostę" to nie wolno w tym używać wulgaryzmów?! Czy trzeba Cię uczyć, że nikt nigdzie tu nie zabrania wyrażać się o innych negatywnie, lecz kategorycznie karalne jest stosowanie przy tym poniżania, namawiania pozostałych do kpin, do wyodrębniania z grupy jakiejś osoby i wszystkiego tego, co zawiera pojęcie "mobbing"?!

Ja wiem, że trzeba do tego czasu, lecz jeśli bardzo chcesz pisać o kimś źle, to pisz! Lecz musisz zwolnić i okiełznać swoje wzburzenie, by zła opinia o kimś, nie stała się zwykłym chamstwem.

Pisząc powyższe do Ciebie, w rzeczywistości napisałem to do wielu z nas, którym zdarza się zapominać o zasadach forumowych dyskusji. Przepraszam Ciebie, a także pozostałych forumowiczów za ten "wykład" nie w "temacie" wątku. Uznałem za konieczne przypomnienie kilku zasad dyskusji i mam nadzieję, iż zostanie to zaakceptowane.

ps
Przepraszam - obiecałem wrócić do swojego poprzedniego "nicka", pod którym dosięgnęły mnie pewne kłopoty.
Obecnie nie mam już nic do stracenia, stąd mój "powrót".
[/QUOTE niewykształceni niekompetentni starzy pracownicy z epoki PRL to jest coś normalnego to wg Ciebie nie jest mobbing czy szykana? Masz rację szkoda zdrowia i zniżania się do pewnego poziomu. Kończmy temat bo odwraca uwagę od spraw istotnych.
 
Ostatnia edycja:
Cat zdecydowanie z tych co to wiedzą co piszą a nie piszą co wiedzą. Przed polemiką z nim warto ze trzy razy przemyśleć treść jego wpisu, zanim użyje się klawisza enter...
 
Sam się "wykładasz" @zmotywowany! Nawet nie czytasz innych, lecz odpowiadasz na podstawie swojego wrażenia. Przykład ?!

OK! Twoje słowa: "Twoim zdaniem długotrwałe działania zmierzające do oszukania środowiska nie są przekrętem?"
GDZIE oraz KIEDY coś choćby podobnego stwierdziłem ???

Być może właśnie nie doczytałeś mojego zdania o twierdzeniu: "...
reagować na próby kolejnego przekrętu ..."
gdy stwierdziłem

"
... o żadnych próbach przekrętów, nie ma mowy. To są od początku w pełni zamierzone działania">

Dostrzegasz różnicę? Mnie się wydaje, że tak, ale mogę się mylić przeceniając Cię.

Odnośnie dalszych Twych słów, wprawdzie napisałem bardzo konkretnie "Wybór należy do Ciebie"
ALE ...
... chyba nie musiałem dodawać, że możesz pisać co w jakiejś osobie się nie podoba, ale nie masz prawa robić tego w sposób użyty - wiesz w jakim temacie! Czy musiałem zastrzec, że jeśli wybierzesz "chłostę" to nie wolno w tym używać wulgaryzmów?! Czy trzeba Cię uczyć, że nikt nigdzie tu nie zabrania wyrażać się o innych negatywnie, lecz kategorycznie karalne jest stosowanie przy tym poniżania, namawiania pozostałych do kpin, do wyodrębniania z grupy jakiejś osoby i wszystkiego tego, co zawiera pojęcie "mobbing"?!

Ja wiem, że trzeba do tego czasu, lecz jeśli bardzo chcesz pisać o kimś źle, to pisz! Lecz musisz zwolnić i okiełznać swoje wzburzenie, by zła opinia o kimś, nie stała się zwykłym chamstwem.

Pisząc powyższe do Ciebie, w rzeczywistości napisałem to do wielu z nas, którym zdarza się zapominać o zasadach forumowych dyskusji. Przepraszam Ciebie, a także pozostałych forumowiczów za ten "wykład" nie w "temacie" wątku. Uznałem za konieczne przypomnienie kilku zasad dyskusji i mam nadzieję, iż zostanie to zaakceptowane.

ps
Przepraszam - obiecałem wrócić do swojego poprzedniego "nicka", pod którym dosięgnęły mnie pewne kłopoty.
Obecnie nie mam już nic do stracenia, stąd mój "powrót".
[/QUOTE niewykształceni niekompetentni

starzy pracownicy z epoki PRL o funkcjonarjuszach SCS z długim stażem. To jest normalna retoryka? Coś normalnego wg Ciebie. To jest nie mobbing tylko szykana a to zakrawa o szowinizm i rasizm? Masz rację szkoda zdrowia i zniżania się do pewnego poziomu. Kończmy temat bo odwraca uwagę od spraw istotnych.
 
Ostatnia edycja:
Mam nadzieje ze wzajemne podjazdy na forum skonczone. Kiepsko to wyglada dla tych z "zewnatrz" i swiadczy braku jednosci srodowiska. Powrocmy do tematow wskazanych w
watkach forum i konstruktywnych propozycji i dyskusji. Milego lykendu.
 
Mam nadzieje ze wzajemne podjazdy na forum skonczone. Kiepsko to wyglada dla tych z "zewnatrz" i swiadczy braku jednosci srodowiska. Powrocmy do tematow wskazanych w
watkach forum i konstruktywnych propozycji i dyskusji. Milego lykendu.

Popieram 1000 procent. Trzymaj się Kolego !!!!!
 
Zobaczymy na szczęście nie długo trzeba zaczekać a w podanym linku w projekcie dalej bzdury po osiągnięciu 55 lat.
 
Ostatnia edycja:
digital411 to nie są bzdury tylko tak chcą przyjąć. Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości? Zobaczymy czy lobbyści załatwią zniesienie 5 policyjnych czy Nasz Związek Celnicy pl doprowadzi przy wsparciu funkcjonariuszy oczywiście do zniesienia 55 lat. Zgodnie z Konstytucją RP wiek 55 i 5 policyjnych to gniot jakich mało.
 
Back
Do góry