• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

Nie wolno nikogo obrażać. MF też to forum czyta i następnie tak z Nami rozmawiają jak my piszemy. Albo piszemy konstruktywine i podejście jest rzeczowe albo wrogość tworzy wrogość. Moim zdaniem MF oczekuje partnera silnego jakim jest zz Crlnicy.pl a nie bandy krzykaczy którzy na forum obrażają i wyzywają. Dlatego nie zgadzam się na inwektywy. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Przepraszam wszystkich..........
Forumowiczów.
Mea culpa.
Ale
Pani ma wolną wolę.
Czyny świadczą o osobie.
Ja muszę znosić ewidentnie robienie mnie w bambuko i jeszcze być uniżony? Ugrzeczniony?
Ale jako osoba o jakimś poziomie kultury zastosuję się do sugestii.
Ale ....... pax do czasu.
Falcon parafrazuj mój wpis. Jak ty byś to ujął?
Pani B nawet jesli to czytam to nic nowego nie wyczyta.
Miałem"przyjemność" poznać osobiście wiele lat temu.
Żadnej zmiany na lepsze nie odnotowano.
Zresztą Pani nieźle operowała ww. inwektywami
Ha.
Zniżanie się do poziomu czasem umożliwia zrozumie przekazu.
Spróbuj pogadać na dole z górnikiem. A może psów nie oglądałeś.
Jeszcze raz sorki.
Ale Jeśli nie mogę pisać co w duszy gra to rezygnuję.
A ostatnio gra coraz mocniej.
 
Przepraszam wszystkich..........
Forumowiczów.
Mea culpa.
Ale
Pani ma wolną wolę.
Czyny świadczą o osobie.
Ja muszę znosić ewidentnie robienie mnie w bambuko i jeszcze być uniżony? Ugrzeczniony?
Ale jako osoba o jakimś poziomie kultury zastosuję się do sugestii.
Ale ....... pax do czasu.
Falcon parafrazuj mój wpis. Jak ty byś to ujął?
Pani B nawet jesli to czytam to nic nowego nie wyczyta.
Miałem"przyjemność" poznać osobiście wiele lat temu.
Żadnej zmiany na lepsze nie odnotowano.
Zresztą Pani nieźle operowała ww. inwektywami
Ha.
Zniżanie się do poziomu czasem umożliwia zrozumie przekazu.
Spróbuj pogadać na dole z górnikiem. A może psów nie oglądałeś.
Jeszcze raz sorki.
Ale Jeśli nie mogę pisać co w duszy gra to rezygnuję.
A ostatnio gra coraz mocniej.
Nie mea culpa. Silny rozsądny partner do rozmów i negocjacji. Bez mea culpa. A takim partnerem mogą być Celnicy.pl. popatrz na związki policji czy straży granicznej na ich fora tam poza nielicznymi naprawdę nielicznymi przypadkami nie obrażają swoich dowódców czy przełożonych. A u Nas? Wiem na szacunek trzeba zapracować ale pisząc tak o MF tylko się pogrążamy i strzelamy sobie w kolamo. Ogarnijmy się!!!!! No k...a czas najwyższy. Współpraca A nie wojna o obelgi. Jak wojna to wojna ale bez obelg wyizwisk. No ludzie !!!! Jak nas widzą tak Nas piszą i tak z Nami rozmawiają. Tak ciężko to pojąć??????
 
Ostatnia edycja:
Przepraszam wszystkich..........
Forumowiczów.
Mea culpa.
Ale
Pani ma wolną wolę.
Czyny świadczą o osobie.
Ja muszę znosić ewidentnie robienie mnie w bambuko i jeszcze być uniżony? Ugrzeczniony?
Ale jako osoba o jakimś poziomie kultury zastosuję się do sugestii.
Ale ....... pax do czasu.
Falcon parafrazuj mój wpis. Jak ty byś to ujął?
Pani B nawet jesli to czytam to nic nowego nie wyczyta.
Miałem"przyjemność" poznać osobiście wiele lat temu.
Żadnej zmiany na lepsze nie odnotowano.
Zresztą Pani nieźle operowała ww. inwektywami
Ha.
Zniżanie się do poziomu czasem umożliwia zrozumie przekazu.
Spróbuj pogadać na dole z górnikiem. A może psów nie oglądałeś.
Jeszcze raz sorki.
Ale Jeśli nie mogę pisać co w duszy gra to rezygnuję.
A ostatnio gra coraz mocniej.

A Górników z dołu znam i wiem jakie są zarzuty Górnik z dołu a tzw górnik z góry (małe i duże litery celowo i wiem o co Twoim poście chodzi).
 
Nie mea culpa...


Ależ oczywiście, że ŻADNA "culpa" !!

Kolega chyba (wzorem WIELU "z góry"), nazbyt przewrażliwiony ?!

Ja w dzisiejszych postach nie zauważyłem ani to obelg, ani też wyzwisk
skierowanych wobec tejże, wiadomej tu wszystkim - KONKRETNEJ osoby.


ps
Nazwanie zdrajcy - zdrajcą, nie należy do żadnego z rodzajów epitetów,
a wspomnienie historycznego podobieństwa sytuacji i stosowania różnych,
formalnie uznawanych
NIE-OSTATECZNYCH metod, czy potępiające
publicznie określenie dla społeczeństwa, hierarchii czy też znaczenia
w społeczeństwie niepożądanych w nim mentalności - jak świat - światem
"Ludowi" się należy ...

 
Ależ oczywiście, że ŻADNA "culpa" !!

Kolega chyba (wzorem WIELU "z góry"), nazbyt przewrażliwiony ?!

Ja w dzisiejszych postach nie zauważyłem ani to obelg, ani też wyzwisk
skierowanych wobec tejże, wiadomej tu wszystkim - KONKRETNEJ osoby.


ps
Nazwanie zdrajcy - zdrajcą, nie należy do żadnego z rodzajów epitetów,
a wspomnienie historycznego podobieństwa sytuacji i stosowania różnych,
formalnie uznawanych
NIE-OSTATECZNYCH metod, czy potępiające
publicznie określenie dla społeczeństwa, hierarchii czy też znaczenia
w społeczeństwie niepożądanych w nim mentalności - jak świat - światem
"Ludowi" się należy ...


Nie jestem z góry. Co niektórzy wiedzą kim jestem . A co do wrażliwości - nie życzę NIKOMU aby przeszedł przez to przez co ja przeszedłem. I jeszcze jedno specjalista nie góra 28 lat służby z tego 20 lat na granicach dzionki nocki świątki i temu podobne chuje muje 2 alokacje więc nie mów mi tego co sugerujesz Ok? Jestem jednych z tych najbardziej poniżonych już bardziej poniżać NAS nie mogli więc mam nadzieję że....wiesz co. Szacun dla Korocha. I dla całej Wschodniej granicy. Nawet nie macie pojęcia jaką tam mają ciężką i niedocecenią Służbę.Wielu z Was wymiękłoby po miesiącu :) A oni tam trwają. Szacun Wschód. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
jakiś poboczny wątek o "wątpliwych bohaterach" zdominował nam niestety temat dnia.

wygląda na to, że z naszej strony padł - szach ...
teraz od parlamentu zależy czy będzie -mat ?
jedno jest pewne im mniej w tej sprawie mf-u tym lepiej dla sprawy.
brawo CELNICY :)
razem damy radę !

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Nie jestem z góry. Co niektórzy wiedzą kim jestem . A co do wrażliwości - nie życzę NIKOMU aby przeszedł przez to przez co ja przeszedłem. I jeszcze jedno specjalista nie góra 28 lat służby z tego 20 lat na granicach dzionki nocki świątki i temu podobne chuje muje 2 alokacje więc nie mów mi tego co sugerujesz Ok? Jestem jednych z tych najbardziej poniżonych już bardziej poniżać NAS nie mogli więc mam nadzieję że....wiesz co. Szacun dla Korocha. I dla całej Wschodniej granicy. Nawet nie macie pojęcia jaką tam mają ciężką Śłużbę. Pozdrawiam.


Akurat Tobie, a raczej - O TOBIE, nie było ani grama sugestii.
Mogę się jedynie przyznać do sugestii DLA Ciebie (absolutnie nie-złośliwej!)

Chylę czoła przed tak parszywie doświadczonymi w Służbie, choć zapewniam - ISTNIEJĄ
doświadczenia równie parszywe!

Wrażliwość się ma: albo wrodzoną albo wykreowaną przez środowisko, lecz jest to cecha
zawsze odrębna od pojęcia "przewrażliwienia", które - uwierz - nie jest zarzutem, lecz
tu - "wstawieniem" lustra - wskazaniem skutku na tle jego przyczyny.

Jeśli znasz pojęcie "syndrom sztokholmski" - zrozumiesz moje pozytywne intencje,
jeśli zaś jest inaczej - proszę - przenieśmy się na priva ...

 
Akurat Tobie, a raczej - O TOBIE, nie było ani grama sugestii.
Mogę się jedynie przyznać do sugestii DLA Ciebie (absolutnie nie-złośliwej!)

Chylę czoła przed tak parszywie doświadczonymi w Służbie, choć zapewniam - ISTNIEJĄ
doświadczenia równie parszywe!

Wrażliwość się ma: albo wrodzoną albo wykreowaną przez środowisko, lecz jest to cecha
zawsze odrębna od pojęcia "przewrażliwienia", które - uwierz - nie jest zarzutem, lecz
tu - "wstawieniem" lustra - wskazaniem skutku na tle jego przyczyny.

Jeśli znasz pojęcie "syndrom sztokholmski" - zrozumiesz moje pozytywne intencje,
jeśli zaś jest inaczej - proszę - przenieśmy się na priva ...

Spoko Cat. Akurat z Tobą zawsze było ok. Priv jak nąjbardziej może być :) znam pojęcie syndromu sztokolskiego mnie to nie dotyczy ale wiem o co Tobie chodzi :) jestem od tego wolny. Zapraszam na priv dzisiaj nie odopiszę ale priv jest lepszy niż to ogólne bicie piany. Przy okazji-Szacunek dla Kolegi Skarbowiec Nieetosowy. Wiecie skąd ta jego ksywa? Ksywa na Jego plus żeby nie było wątpliwości.
 
Ostatnia edycja:
jakiś poboczny wątek o "wątpliwych bohaterach" zdominował nam niestety temat dnia.

wygląda na to, że z naszej strony padł - szach ...
teraz od parlamentu zależy czy będzie -mat ?
jedno jest pewne im mniej w tej sprawie mf-u tym lepiej dla sprawy.
brawo CELNICY :)
razem damy radę !

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !


Bardzo prawdopodobne, że się mylę, ale za bezpieczniejsze "dla sprawy" uważam
"pogadanki" w temacie pobocznym.

Na pewno to lepsze, niż "dyskusje" wyszukujące teraz "olśnień" dla wszelkiego rodzaju
(bardziej lub mniej możliwych) przypadków, wydarzeń bądź pomysłów, jakie BY MOGŁY
uniemożliwić "happy end".

Przynajmniej dotychczas tak właśnie bywało ...
 
Spoko Cat. Akurat z Tobą zawsze było ok. Priv jak nąjbardziej może być :) znam pojęcie syndromu sztokolskiego mnie to nie dotyczy ale wiem o co Tobie chodzi :) jestem od tego wolny. Zapraszam na priv dzisiaj nie odopiszę ale priv jest lepszy niż to ogólne bicie piany. Przy okazji-Szacunek dla Kolegi Skarbowiec Nieetosowy. Wiecie skąd ta jego ksywa? Ksywa na Jego plus żeby nie było wątpliwości.


Ja chyba wiem.
Pojawił się gdy "olśniło" nas (celnych) pojęcie "Etos Skarbowca".


Przy okazji - wielu z nas nie lubi oglądać transmisji, więc dla lubiących czytać:
http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/biuletyn.xsp?documentId=BBB7FDEFA8D91B9FC125818D003875BB

Przy okazji 2 - Czy ktoś wie która to z tych osób:
kto to.png
 
Słuchaj Falcon kim jesteś mogę sie domyślać a banały, które opowiadasz i o których to sprawach raczej nie masz pojęcia własnie o tym świadczą , pewne rzeczy nazywajmy po imieniu(np. barabara), a co do obrażania kogo kolwiek to jeśli masz odrobinę rozumu to pewnie zauwazyłeś jak niektóre osoby z MF od dawna nas czyli FC regularnie i z premedytacją (delikatnie to ujmując, obrażają), co zrobiono z Siwym i innymi działaczami z Opola, Poznania czy Elbląga i innych lokalizacji, to pewnie dla ciebie tylko epizod. Otóż dla mnie to jest prawdziwa obraza bo gdy wiem, że jestem ok. a tak mnie poniewierają(bo się z Nimi utożsamiam), to niestesty jak powiedziałem wcześniej mówmy prostymi słowami jak jest i jak było. Nie bójmy się potępiać tego co potępić należy, oczywiście dobór słownictwa jest kwestią gustu, kultury osobistej, wychowania, elokwencji a iakże stopnia wk...nia. A tak na marginesie, mf już od dawna Nas olewa, bez obrazy z wzajemnością z mojej strony
 
precz z leniem banasiem i jego dworem

pseodo poprawność, do której próbuje nas przymusić rzeczony f. to nic innego, jak próba ochrony łajdactwa nagradzanego obficie publicznym groszem. w kontekście nadchodzących wyborów działanie wymagające wypalenia gorącym żelazem.
 
Słuchaj Falcon kim jesteś mogę sie domyślać a banały, które opowiadasz i o których to sprawach raczej nie masz pojęcia własnie o tym świadczą , pewne rzeczy nazywajmy po imieniu(np. barabara), a co do obrażania kogo kolwiek to jeśli masz odrobinę rozumu to pewnie zauwazyłeś jak niektóre osoby z MF od dawna nas czyli FC regularnie i z premedytacją (delikatnie to ujmując, obrażają), co zrobiono z Siwym i innymi działaczami z Opola, Poznania czy Elbląga i innych lokalizacji, to pewnie dla ciebie tylko epizod. Otóż dla mnie to jest prawdziwa obraza bo gdy wiem, że jestem ok. a tak mnie poniewierają(bo się z Nimi utożsamiam), to niestesty jak powiedziałem wcześniej mówmy prostymi słowami jak jest i jak było. Nie bójmy się potępiać tego co potępić należy, oczywiście dobór słownictwa jest kwestią gustu, kultury osobistej, wychowania, elokwencji a iakże stopnia wk...nia. A tak na marginesie, mf już od dawna Nas olewa, bez obrazy z wzajemnością z mojej strony
Co racja to racja temu nie sposób zaprzeczyć. Z tym że po pierwsze mam pojęcie, po drugie nie epizod, po trzecie mam odrobinę rozumu. Reszta-pełna zgoda.
 
Ostatnia edycja:
pseodo poprawność, do której próbuje nas przymusić rzeczony f. to nic innego, jak próba ochrony łajdactwa nagradzanego obficie publicznym groszem. w kontekście nadchodzących wyborów działanie wymagające wypalenia gorącym żelazem.
I kto to pisze?????? Wielki i nieustraszony wstawiacz filmików??????? Czy jeszcze pamiętasz co pisałeś przed ostatnimi wyborami czy też trzeba Tobie przypomnieć?????? I co to znaczy "pseodo" ?????
 
pseodo poprawność, do której próbuje nas przymusić rzeczony f. to nic innego, jak próba ochrony łajdactwa nagradzanego obficie publicznym groszem. w kontekście nadchodzących wyborów działanie wymagające wypalenia gorącym żelazem.

zadziwiający (?) jest monitoring w czasie rzeczywistym tego forum. kiedy tylko zaczynamy mówić prawdę o dyzmach w emefie, od razu pojawiają różnej maści bezinteresowne durnie z głupawymi uwagami.

banaś niedługo zostanie postawiony do pionu. chyba, że ukryje się gdzieś na stepach kazachstanu :D.
 
Co racja to racja temu nie sposób zaprzeczyć. Z tym że po pierwsze mam pojęcie, po drugie nie epizod, po trzecie mam odrobinę rozumu. Reszta-pełna zgoda.

Przepraszam Cię Falcon, trochę mnie poniosło(zwłaszcza z rozumem) ale swoim "zachowawczym" wpisem (z pewną panią w tle) lekko podniosłeś mi ciśnienie, raz jeszcze sorki
 
Back
Do góry