• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

Nie zabiorą, wprowadzą normalność, starzy pójdą na emeryturę i przyjmą nowych, młodszych, sprawniejszych i za mniejszą kasę...

@Oli, proszę, zleć tu do nas - na dół - będzie dużo mniej bolało ...
 
Jeśli weźmiemy pod uwagę gorycz i drwinę to mamy gryzącą ironię zgodnie z greckim źródłosłowiem.
Sarkazm.
Pisane słowo nie zawiera w sobie odcieni ani barwy wypowiedzi i może być różnie odbierane. Tyle w temacie, dyskurs akademicki.
Z innej beczki, co sądzisz o wyrokach NAS?
 
Jeśli weźmiemy pod uwagę gorycz i drwinę to mamy gryzącą ironię zgodnie z greckim źródłosłowiem.
Sarkazm.
Pisane słowo nie zawiera w sobie odcieni ani barwy wypowiedzi i może być różnie odbierane. Tyle w temacie, dyskurs akademicki.
Z innej beczki, co sądzisz o wyrokach NAS?


Taaak, akademicki - choć właśnie tak dobierałem słowa, by gorycz nie wypłynęła oraz
stosownie do pięknej sygnatury adresata, by Jego osobiście nie urazić.

Co do NSA, w słowach cenzuralnych mój osąd niczym szczególnym się nie różni od Twojego,
a i przypuszczam, iż w niecenzuralnych jest bardzo podobny.

Niestety, ja już chyba mocno się przyzwyczaiłem do postępującej degradacji słów takich, jak:
Prawo, Sprawiedliwość, Rzetelność, Empatia, a także zaniku znaczenia Bóg, Honor, Ojczyzna ...
 
Rozumiem, że ta trzecia część wpisu dedykowana jest MB. Nasze rozumienie tych pojęć ukształtowane Kodeksem etyki SC nie uległo zmianie. Mimo ucywilnienia. Podkom. celny w stanie spoczynku (na razie!!!))
 
Rozumiem, że ta trzecia część wpisu dedykowana jest MB. Nasze rozumienie tych pojęć ukształtowane Kodeksem etyki SC nie uległo zmianie. Mimo ucywilnienia. Podkom. celny w stanie spoczynku (na razie!!!))

O! Miło jest trafić na oficera (nawet w stanie spoczynku - na razie!!!) rozumiejącego przedmiotowe słowa.
Pozdrawiam Cię Piotrze P. i chyba - do zobaczenia ...
 
Ha !!
Może masz rację, choć osobiście bym postawił coś innego na pierwszym miejscu.

Wprawdzie "money" nie usprawiedliwiają niczego, ale dla mnie byłyby pretekstem
jeszcze w jakimś tam stopniu zrozumiałym ...

teraz q-wa to my mamy licencję na zabijanie :D?
 
Nie zabiorą, wprowadzą normalność, starzy pójdą na emeryturę i przyjmą nowych, młodszych, sprawniejszych i za mniejszą kasę...

tak tak wszystko ci dadzą jak nam dali do tej pory,zwłaszcza jak zabrali pomostówki i kazali tyrać ludziom do 67 i szybko umrzeć co nikt z tych S nie ukrywał.
 
Witam,
mam pytanie czy ma ktoś wiedzę na temat złożenia przez Federacji Związków Zawodowych Służby Celnej o kontrolę konstytucyjności ustawy z 11 maja 2017 r. o zmianie ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy policji (Dz.U. z 2017 r. poz. 1321) do TK? Jest wyznaczony termin rozprawy ? Na stronie TK nic na ten temat nie ma.
Na naszej stronie 06.09.2017 był apel Sławka o wycofanie wniosku z trybunału:
https://celnicy.pl/showthread.php/6624-Emerytury-!!!/page1423
Z perspektywy czasu art 15A stracony a ze Strażą Marszałkowską i art. 12 widzimy jak jest.
http://www.nszzfsg.pl/mswia-prowadzimy-prac-nad-zmiana-art-15a/
Forum czyta większość zrzeszonych i niezrzeszonych i taka informacja pewnie wszystkich zainteresuje.
 
Back
Do góry