Strona 1558 z 1563 PierwszyPierwszy ... 558105814581508154815561557155815591560 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,900 do 10,906 z 10938

Temat: Emerytury !!!

Domyślnie

Cytat Napisał slawomir.siwy Zobacz post
    Mamy już pierwsze renty policyjne zatwierdzone przez ZER. Dlaczego nikt się nie pochwalił? ☺
    Usłyszałem też dzisiaj zapewnienie co do przyspieszenia w sprawie emerytur policyjnych.
    Renty dot. fszy SCS po dniu 1.01.2018, nie ucywilnionych fszy. W sprawie prawa ucywilnionych i wygaszonych do renty przedstawiłem dodatkową argumentację prawną, którą powtórzę na piśmie i ZER się odniesie.
    Czekam też na Wasze zgłoszenia wszelkich innych problemów/zagadnień, patrz strona główna.
    czy wiadomo jak ZER MSWiA interpretuje przeniesienie z KASu do SG jeśli przyjęcie do przekształconej SC nastąpiło przed 1 stycznia 2013 roku . Rozumiem że pomimo tegorocznej daty przeniesienia do SG to będę traktowany jako zatrudniony na starych zasadach i będzie obowiązywać tylko 15 lat bez wymogów dot. wieku?

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Cytat Napisał angel81 Zobacz post
    czy wiadomo jak ZER MSWiA interpretuje przeniesienie z KASu do SG jeśli przyjęcie do przekształconej SC nastąpiło przed 1 stycznia 2013 roku . Rozumiem że pomimo tegorocznej daty przeniesienia do SG to będę traktowany jako zatrudniony na starych zasadach i będzie obowiązywać tylko 15 lat bez wymogów dot. wieku?
    temat był poruszany interpretuje na celniczych warunkach emerytura co jest oczywiście chore bo wystarczy według nich dzień celnictwa reszta SG przed 2013 i masz po celniczemu,ALE myślę ze w sądzie stanowisko zeru jest nie do obrony.

Domyślnie

15.09.1999 - 15.09.2018 = 19 lat służby.

Domyślnie

Otrzymałem potwierdzenie dotyczące 5 lat liczą od daty mianowania. Czy ktoś wie kiedy Trybunał Konstytucyjny ma rozpatrzeć nasz temat?

Domyślnie

Szykuje się w KAS kryzys kadrowy.
    Sporo moich znajomych którzy mają już 55 lat (lub prawie mają) czekają na przyszły rok kiedy skończy się okres przejściowy w ustawie emerytalnej. Nie chcą czekać na iluzoryczne zmiany przepisów. Zresztą atmosfera jest tak zgniła, ze nie chcą się męczyć psychicznie. Perspektyw brak, podwyżek, które mogłyby ich jeszcze na chwilę zatrzymać też, nawet awansów na stopniach też brak. Każdy potrafi liczyć i woli wziąć te ok. 50% i sobie dorobić. W sumie finansowo wyjdzie na plus.
    W dodatku nie będzie miał kto tych osób zastąpić. Średnia wieku w mojej izbie jest jedną z najwyższych. 3 lata temu dla odmłodzenia WZP zrobiono pierwsze od wielu lat nabory. Większość nowo przyjętych już się zwolniła, a Ci co zostali też pewnie o tym myślą, zwłaszcza przy okazji naszego święta, patrząc na swoje gołe pagony. Ostatnie próby "nabrania" nowych funkcjonariuszy też idą jak po grudzie.
    Piniondze to nie fszystko, ale fszystko bez piniendzy to ch...

Domyślnie

Jak jest z emeryturami,czy dalej można przejść na 50% a resztę ,z Z US po osiągnięciu 65 lat?Co z latami pracy przed 1999 r?Przepadają?Jak nas wydudkali z podwyżkami w 2019-policja 620 pln ,a my 100 pln brutto.Jaja jakieś czy co? Ostatnio usłyszałem dowcip- Czym różnią się celnicy od pielęgniarek? Pielęgniarki mają jaja. Ech , karwarz twarz!

Domyślnie

Mało treści jest w tym wątku. Konkretów brak. Rozumiem, większość narzeka ale dalej zamierza pracować Brak podwyzek., Awanse dla swoich. Roznice w wynagrodzeniu nawet 1.500 zł przy wykonywaniu tych samych zadań. Pan Prezes o tym wie, że obecne pompowanie balona kiedyś w końcu eksploduje.

Uprawnienia