• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

Była zgłoszona taka poprawka przez nas do Pana Przewodniczącego na piśmie.
Nie ma takiej poprawki w odpowiedzi, ale mówiliśmy o tym, przedstawialismy argumenty.
Napiszę od siebie, że kompromis to kompromis i nie znaczy, że można mieć wszystko. Gdyby Senat przyjął poprawkę, która dzisiaj została pokazana byłoby to zwieńczenie tego wielkiego sukcesu.
Na okres przed 1999 rokiem mam już dalszy plan działania, którym z przyczyn oczywistych pozwolicie, że się na tym etapie nie podzielę. Poznaliscie już, że działam długofalowo, ale dość skutecznie. Cierpliwości, choć nic obiecać naturalnie nie mogę. Proszę o zaufanie i pomoc. Wspierajcie nas czynnie. Cieszmy się, że Pan Senator Bierecki i inni działają w sprawie konsensusu. To wspaniała sprawa i wielka rzecz. Róbmy wszystko by ten kompromis został przyjęty
 
Była zgłoszona taka poprawka przez nas do Pana Przewodniczącego na piśmie.
Nie ma takiej poprawki w odpowiedzi, ale mówiliśmy o tym, przedstawialismy argumenty.
Napiszę od siebie, że kompromis to kompromis i nie znaczy, że można mieć wszystko. Gdyby Senat przyjął poprawkę, która dzisiaj została pokazana byłoby to zwieńczenie tego wielkiego sukcesu.
Na okres przed 1999 rokiem mam już dalszy plan działania, którym z przyczyn oczywistych pozwolicie, że się na tym etapie nie podzielę. Poznaliscie już, że działam długofalowo, ale dość skutecznie. Cierpliwości, choć nic obiecać naturalnie nie mogę. Proszę o zaufanie i pomoc. Wspierajcie nas czynnie. Cieszmy się, że Pan Senator Bierecki i inni działają w sprawie konsensusu. To wspaniała sprawa i wielka rzecz. Róbmy wszystko by ten kompromis został przyjęty

Sławek wielki szacunek dla Ciebie !
 
Była zgłoszona taka poprawka przez nas do Pana Przewodniczącego na piśmie.
Nie ma takiej poprawki w odpowiedzi, ale mówiliśmy o tym, przedstawialismy argumenty.
Napiszę od siebie, że kompromis to kompromis i nie znaczy, że można mieć wszystko. Gdyby Senat przyjął poprawkę, która dzisiaj została pokazana byłoby to zwieńczenie tego wielkiego sukcesu.
Na okres przed 1999 rokiem mam już dalszy plan działania, którym z przyczyn oczywistych pozwolicie, że się na tym etapie nie podzielę. Poznaliscie już, że działam długofalowo, ale dość skutecznie. Cierpliwości, choć nic obiecać naturalnie nie mogę. Proszę o zaufanie i pomoc. Wspierajcie nas czynnie. Cieszmy się, że Pan Senator Bierecki i inni działają w sprawie konsensusu. To wspaniała sprawa i wielka rzecz. Róbmy wszystko by ten kompromis został przyjęty

Widać kawał dobrej roboty. Szkoda tylko, że dla MF szczyt kompromisu, to uniesienie dłoni do ucałowania. I tak od lat, bez względu na opcje. Taką definicję kompromisu, czy konsensusu przyjęli i się jej trzymają.
 
pamiętajmy jednak, że poprawki Senatu głosuje jeszcze Sejm, do radości jeszcze kawałek drogi
 
Była zgłoszona taka poprawka przez nas do Pana Przewodniczącego na piśmie.
Nie ma takiej poprawki w odpowiedzi, ale mówiliśmy o tym, przedstawialismy argumenty.
Napiszę od siebie, że kompromis to kompromis i nie znaczy, że można mieć wszystko. Gdyby Senat przyjął poprawkę, która dzisiaj została pokazana byłoby to zwieńczenie tego wielkiego sukcesu.
Na okres przed 1999 rokiem mam już dalszy plan działania, którym z przyczyn oczywistych pozwolicie, że się na tym etapie nie podzielę. Poznaliscie już, że działam długofalowo, ale dość skutecznie. Cierpliwości, choć nic obiecać naturalnie nie mogę. Proszę o zaufanie i pomoc. Wspierajcie nas czynnie. Cieszmy się, że Pan Senator Bierecki i inni działają w sprawie konsensusu. To wspaniała sprawa i wielka rzecz. Róbmy wszystko by ten kompromis został przyjęty

jakiego konsensu? złodziejstwa, trzeba to nazwać wprost, a nie konsensusu. chyba, że wracamy do epoki propagandy sukcesu. w której partia rosła w siłę, by ludziom żyło się dostatniej.
 
jakiego konsensu? złodziejstwa, trzeba to nazwać wprost, a nie konsensusu. chyba, że wracamy do epoki propagandy sukcesu. w której partia rosła w siłę, by ludziom żyło się dostatniej.

"Każdy kompromis jest zgniły" - to słowa przypisywane W.I.Leninowi. Więc kto wraca do poprzedniej epoki?
 
pamiętajmy jednak, że poprawki Senatu głosuje jeszcze Sejm, do radości jeszcze kawałek drogi

Wierzę Panie Sławku, że Pan i I Wielu Wspaniałych ludzi z Celniczej braci nie poddaje się i walczy do końca o jak najlepszy, a przede wszystkim zgodny z prawem kształt ustawy emerytalnej dla Nas.
Nie mam już jednak złudzeń ..... co do woli politycznej
 
Wierzę Panie Sławku, że Pan i I Wielu Wspaniałych ludzi z Celniczej braci nie poddaje się i walczy do końca o jak najlepszy, a przede wszystkim zgodny z prawem kształt ustawy emerytalnej dla Nas.
Nie mam już jednak złudzeń ..... co do woli politycznej

Rozmawiam w Sejmie i Senacie i widzę, że jest wola polityczna, ale ktoś to wciąż skutecznie blokuje

Ministrowi M.Banasiowi zaraz po Sejmie podziękowałem i poprosiłem również o pomoc w osiągnięciu kompromisu
"...Jednocześnie zwracam się do Pana z prośbą o pomoc w osiągnięciu kompromisu.

Kompromis w Senacie, który w znacznej mierze zależy od Pana, byłby pięknym zwieńczeniem całokształtu inicjatyw w tym zakresie, gdyż ustawa znacząco wypacza projekt obywatelski i wciąż nie wykonuje w pełni wyroku TK K39/13."
 
Rozmawiam w Sejmie i Senacie i widzę, że jest wola polityczna, ale ktoś to wciąż skutecznie blokuje

Ministrowi M.Banasiowi zaraz po Sejmie podziękowałem i poprosiłem również o pomoc w osiągnięciu kompromisu
"...Jednocześnie zwracam się do Pana z prośbą o pomoc w osiągnięciu kompromisu.

Kompromis w Senacie, który w znacznej mierze zależy od Pana, byłby pięknym zwieńczeniem całokształtu inicjatyw w tym zakresie, gdyż ustawa znacząco wypacza projekt obywatelski i wciąż nie wykonuje w pełni wyroku TK K39/13."

może ten ktoś to gruppenführer wolf? to się porobiło ...

[video=youtube;sj2zX6f8-wk]https://www.youtube.com/watch?v=sj2zX6f8-wk[/video]
 
Zadziwiające jest to, że jakaś grupa umownie nazwijmy ją WOLF dziala na zasadzie nie bo nie...Dziwię się bo podcina gałąź, na której sama siedzi a jak myślę nie są 30-latkami a zatem poszliby na emeryturę z niezłymi apanażami. Jest takie powiedzenie : " dłużej klasztora niż przeora". WOLF - nic nie trwa wiecznie ! Nasza krzywda wyjdzie wam gardłem tego wam życzę.
 
tak dokładnie to:

  • SS-Obersturmbannführer Wernitz,
  • SS-Sturmbannführer Ohlers,
  • SS-Sturmbannführer Lübow
  • SS-Standartenführer Otto Fahrenwirst
Taaak.....Wychowaliśmy się na tych samych filmach - dzisiaj niesłusznych bo komunistycznych. Uczyliśmy się czytać z elementarza Falskich - też niesłusznych bo pisali o murzynku Bambo a nie o afroamerykaninie.....Chodziliśmy do szkól, które też są niesłuszne bo należało nosić tarcze na rękawie a zatem "narzucano" przynależność do placówki edukacyjnej.....Hańba!!!!! A pani i pan z MF to gdzie i kiedy kończyli szkoły ? W Oxfordzie? Aaaaaa....to sorry You know what I mean..Teraz jakaś grupa wzajemnej adoracji "tej krystalicznej" decyduje o Mojej przyszłości ?! na pohybel!
 
standby2 Ty jesteś Celnikiem czy podróbka z ....? masz zamiłowanie do tamtych czasów?
 
Ostatnia edycja:
Zaczynalem z kumplami lat temu 26.....Dzisiaj........nasze drogi rozchodzą się.....Pytam :" dlaczego" ?! Odpowiedź jest jedna : " bo tak".......kuźwa nie mów mi, że mam być zadowolony.........Dla mnie to dramat nie mowiąc o NASZYCH ludziach.......
 
No wystartuj jeden z drugim !!!! Pogadamy ? Nie....? Szkoda bo ja mam 26 lat służby a WY ?
 
Back
Do góry