• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

To należy rozumieć tak, że "lobby" w MF(część urzędników MF) działające w interesie szarej strefy, podsuwa Ministrowi pomysły, których celem jest zmniejszenie skuteczności SCS w KAS.
Tak samo w 2007 roku wycofali się z Bachusa.
Tak samo wpuścili spirytus pod postacią koncentratu, co wygenerowało straty budżetu na ok. 2 mld w latach 2005-2007.
Tak samo nie reagowali na alarmy od funkcjonariuszy o tym, że automaty dają wysokie wygrane, a są zarejestrowane jako niskie(bodajże pierwsze raporty już w 2005 r.)
Tak samo wiele innych przykładów

Nie były to przecież decyzje bezpośrednie M.Banasia, a jedynie Jego nadzór.

Minister Banaś był i jest wprowadzany w błąd i to jest dramat dla Polski, bo On niestety zaufał rzeczonemu "lobby" w MF i wdraża to co Mu przygotują.
Sławku, spójż na tę twarz nieskalaną żadną myślą... komu on zaufał?... bierze w ciemno co mu podłożą i tyle. Geniusz:mad:
 
Tak samo nie reagowali na alarmy od funkcjonariuszy o tym, że automaty dają wysokie wygrane, a są zarejestrowane jako niskie(bodajże pierwsze raporty już w 2005 r.)
Panie Sławku, naprawdę wierzy Pan w to, że w tym automatowym przekręcie chodzi o hazard??
Nie znam nikogo, kto by grał na tych śmiesznych automatach, za to pełno się tam kręci gimbazji bez grosza, co by chętnie sobie "huknęła"...poza tym to swietna pralnia kasy. Ale jesteśmy za ciency żeby nawet powąchać temat,jeśli nawet niebiescy nie chcą spinki z prawdziwymi bandziorami...ach te służby emerytalne...
 
Ostatnia edycja:
Sławek jakie dalsze nasze postępowanie w sprawie emek? ZER nasze wnioski przekazuje do ZUS. Czy to nie jest już czas żeby sprawe kierować do sądów?
 

Sławek, dotychczas dzialamy z zalozeniem, ze mozna wierzyc SKAS. Jednak bylo juz tyle obietnic i wszystkie zlamane. Czy to nie jest moment by zmienic zalozenie?

ps.
mamy duzo obietnic ale wszystkie dotychczasowe dzialania pokazuja, ze PIS nie chce nam dac emek. Konsekwentnie do tego zmierzaja. W tej sytuacji trzeba powiedziec B i isc do sądu jak tylko splyna odpowiedzi z ZUS. Ja mam zamiar tak zrobic.
http://finanse.wp.pl/kat,1033719,ti...acy,wid,18718016,wiadomosc.html?ticaid=118bc4
 
Ostatnia edycja:
w mojej ocenie pozwy ws. emerytur musimy masowo złożyć w jednym, najbardziej sprzyjającym terminie. najlepiej w sądach właściwych dla iejsca zamieszkania powoda. chyba nie muszę tłumaczyć przyczyny takiego działania.

Sławek, dotychczas dzialamy z zalozeniem, ze mozna wierzyc SKAS. Jednak bylo juz tyle obietnic i wszystkie zlamane. Czy to nie jest moment by zmienic zalozenie?

ps.
mamy duzo obietnic ale wszystkie dotychczasowe dzialania pokazuja, ze PIS nie chce nam dac emek. Konsekwentnie do tego zmierzaja. W tej sytuacji trzeba powiedziec B i isc do sądu jak tylko splyna odpowiedzi z ZUS. Ja mam zamiar tak zrobic.
http://finanse.wp.pl/kat,1033719,ti...acy,wid,18718016,wiadomosc.html?ticaid=118bc4
 
właśnie dlaczego to co ważne jest pomijane ? dlaczego chociaż tego nie możemy uratować ? może ZZ zaczną działać ? bo ze wszystkiego nas rozbiorą !A my będziemy pisać tym razem pisemka o naliczenie emerytury do Pana Boga !
 
Już dawno o tym pisałem: zrównanie z MSW, wszyscy 65 lat! I to niestety ma swoje uzasadnienie. System emerytalny leży, ale płacić ma tylko szara masa cywilów, a wybrańcy na hamak i 75% ostatiej pensji, gdy cywilbanda około 30% i robota dwa razy dłużej.
 
Już dawno o tym pisałem: zrównanie z MSW, wszyscy 65 lat! I to niestety ma swoje uzasadnienie. System emerytalny leży, ale płacić ma tylko szara masa cywilów, a wybrańcy na hamak i 75% ostatiej pensji, gdy cywilbanda około 30% i robota dwa razy dłużej.

Już to widzę, jak wojsko i policja się na to godzą. Pisiory predzej zadłużą Polskę na kolejny bilion, niż zadrą ze służbami.
 
Back
Do góry