• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

A ja na 5 CV otrzymałem 4 i nie mogę się już doczekać kiedy otrzymam propozycje gdyż nie będą na mnie czekać bez końca ... z drugiej strony nie mogę odpuścić bandytom odprawy, tak dla zasady !!!!!:cool:

A można wiedzieć w jakiej branży się zaofiarowałeś ? Pytam poważnie, bo poszukuję pracy :mad:
 
IT - różne obszary np. od testowania aplikacji po ich wdrażanie itd. generalnie wystarczy coś tam wiedzieć i znać angielski i być pozytywnie nastawiony do pracy a wszystko będzie SUPER

Powodzenia dla wszystkich oszukanych, zawiedzionych ... bez względu na wszystko będzie OK:cool:

A można wiedzieć w jakiej branży się zaofiarowałeś ? Pytam poważnie, bo poszukuję pracy :mad:
 
IT - różne obszary np. od testowania aplikacji po ich wdrażanie itd. generalnie wystarczy coś tam wiedzieć i znać angielski i być pozytywnie nastawiony do pracy a wszystko będzie SUPER

Powodzenia dla wszystkich oszukanych, zawiedzionych ... bez względu na wszystko będzie OK:cool:

Pod warunkiem, że jest się informatykiem..... Burack jesteś w tym momencie wygrany. szkoda, że takich ludzi Traci.......aż mi trudno wymówić.......SCS.
 
Pod warunkiem, że jest się informatykiem..... Burack jesteś w tym momencie wygrany. szkoda, że takich ludzi Traci.......aż mi trudno wymówić.......SCS.

Stracą więcej, jeszcze nie wszystkie karty odkryte. Znam osobiście kogoś kto napewno nie przyjmie propozycji a jest to naprawdę bardzo wartościowy fachowiec i ktoś kto jako jedyny jest w stanie utrzymać ogólnopolski system (bo nie ma już nikogo do tego więcej w IAS !).
Nastąpi reakcja łańcuchowa kolejni czekają jeszcze bo jest czasem dylemat ale nie będzie żadnych skrupułów .
Też czekam i się waham bo jeszcze mogę parę dni, jeżeli nie uda się dotrzeć do rozumu DIAS-a to niech się bujają beze mnie.
 
Stracą więcej, jeszcze nie wszystkie karty odkryte. Znam osobiście kogoś kto napewno nie przyjmie propozycji a jest to naprawdę bardzo wartościowy fachowiec i ktoś kto jako jedyny jest w stanie utrzymać ogólnopolski system (bo nie ma już nikogo do tego więcej w IAS !).
Nastąpi reakcja łańcuchowa kolejni czekają jeszcze bo jest czasem dylemat ale nie będzie żadnych skrupułów .
Też czekam i się waham bo jeszcze mogę parę dni, jeżeli nie uda się dotrzeć do rozumu DIAS-a to niech się bujają beze mnie.

Obawiam się, że już nie dotrze bo jak tutaj ktoś napisał:" Wszystko na drukarkach. Wystarczy ENTER" To już za chwilę.....
 
Obawiam się, że już nie dotrze bo jak tutaj ktoś napisał:" Wszystko na drukarkach. Wystarczy ENTER" To już za chwilę.....

Dyrektor w mojej izbie własnym podpisem wyraził zgodę na precedens i to bardzo jaskrawy, mam powody aby sądzić że nie ma o tym pojęcia.
Sztuka polega na tym aby mieć szansę zapytać o to wprost a nie na papierze bo utknie jak wcześniejsze.
Wiem kiedy planowane jest rozpoczęcie wręczania propozycji dla cywili.
Wiem kto knuł w mojej sprawie ale na nic konkretnego mi ta wiedza się nie przyda w praktyce chociaż jak ktoś usłyszy nazwiska to z łatwością powinien skojarzyć że można manipulować pewnymi rozwiązaniami. Czekam na odzew od kogoś komu chcę o tym opowiedzieć ale majówka trwa w najlepsze, czekam w niecierpliwości.
 
Dyrektor w mojej izbie własnym podpisem wyraził zgodę na precedens i to bardzo jaskrawy, mam powody aby sądzić że nie ma o tym pojęcia.
Sztuka polega na tym aby mieć szansę zapytać o to wprost a nie na papierze bo utknie jak wcześniejsze.
Wiem kiedy planowane jest rozpoczęcie wręczania propozycji dla cywili.
Wiem kto knuł w mojej sprawie ale na nic konkretnego mi ta wiedza się nie przyda w praktyce chociaż jak ktoś usłyszy nazwiska to z łatwością powinien skojarzyć że można manipulować pewnymi rozwiązaniami. Czekam na odzew od kogoś komu chcę o tym opowiedzieć ale majówka trwa w najlepsze, czekam w niecierpliwości.[/QUOTE
tak......tylko, że ten fakt nie zmienia niczego. ja także wiem dzięki komu jestem gdzie jestem. najpierw pacjenta niby zdegradowali ze stanowiska ale dali jeszcze lepsze bo jest z "dobrej skarbowej opcji". Tępaki popierają tępaków zaś skarbowa opcja nie da zginąć swoim. tacy jak Ty czy Ja polegną a oni jak to gów.....o zawsze wypłyną. Pieprzona prawda.
 
Posiedzenie Sejmu 10 maja może być uzupełnione o :
Sprawozdanie Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych, Komisji Finansów Publicznych oraz Komisji Polityki Społecznej i Rodziny o obywatelskim projekcie ustawy o zmianie ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Więziennej oraz ich rodzin oraz niektórych innych ustaw (druki nr 30 i )
http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PorzadekObrad.xsp?documentId=202398F03AB20097C12580370029B68D
 
Gdzie są te spore ustępstwa ze strony rządowej????? Pani Smolińska sięgnęła dna . Przyjęte przez nią srebrniki pozbyły mnie jakiegokolwiek szacunku dla tej kobiety . Miałem mdłości kiedy zabierała głos...
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry