Strona 1586 z 1588 PierwszyPierwszy ... 586108614861536157615841585158615871588 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,096 do 11,102 z 11110

Temat: Emerytury !!!

Domyślnie

Cytat Napisał abarks Zobacz post
    Im wyższa średnia to emerytura dla wszystkich będzie większa, emeryturę będziemy liczyć właśnie od średniej.
    Bzdura

Ważny jest wskażnik procentowy twoich zarobków w danym roku do średniej w danym roku

Im wyższa średnia ( a nie twoja) tym niższy twój wskażnik
    NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE CZARNE JEST CZARNE, A BIAŁE JEST BIAŁE

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Cytat Napisał bolo1999 Zobacz post
    Bzdura

Ważny jest wskażnik procentowy twoich zarobków w danym roku do średniej w danym roku

Im wyższa średnia ( a nie twoja) tym niższy twój wskażnik
    Chodziło mi o średnią w roku odejścia a nie o cały mechanizm wyliczania emerytury.

Domyślnie

Cytat Napisał abarks Zobacz post
    Chodziło mi o średnią w roku odejścia a nie o cały mechanizm wyliczania emerytury.
    Panie i Panowie co tu liczyć?? Jeśli zdejmą 5/55, to gremialnie spierdzielamy z tego syfu. Pracę, każdy z nas znajdzie gdziekolwiek. Jaka to różnica czy masz 100 +-? Nie róbmy z siebie dziadów, bierzemy emki i idziemy do normalnej pracy. Gigaeksperci z mf szarpną robotą przecież. Jak długo można być śmieciem? Np moja żona twierdzi, że SCS to nie praca tylko jakiś żart

Domyślnie

Cytat Napisał PJS Zobacz post
    Nikt nie mógł odejść na mundurową emeryturę w 2017 bo zapisy nas dotyczące obowiązują od 1 stycznia 2018 i pod uwagę mogło być brane już tylko odzusowione(niższe) przeciętne uposażenie z 2018 roku.
    Źle się wyraziłam , za bardzo na skróty. Osoby ucywilnione w 2017, które spełniały warunki ( z art.12), złożyły wprawdzie wnioski w 2018 roku, ale liczone miały od średniego uposażenia z 2017r.

Domyślnie

Cytat Napisał honorcia Zobacz post
    Źle się wyraziłam , za bardzo na skróty. Osoby ucywilnione w 2017, które spełniały warunki ( z art.12), złożyły wprawdzie wnioski w 2018 roku, ale liczone miały od średniego uposażenia z 2017r.
    Też nie tak.
    Liczone jest od średniego upos. Z 10 kolejnych lat a to oznacza, że dla zwolnionych w 2017 bierze się od 2016 w dół jeśli nie wskaże się innych kolejnych 10 lat. Pełnych lat. Rak więc ostatnie miesiące 2017 nie są brane pod uwagę. Sprawdzam tą sprawę bo otrzymałem potwierdzenie ZER o przyjęciu wniosku a mój DYR. wskazał w zaświadczeniu o wyposażeniu właśnie te lata, pełne. To na moją niekorzyść bo w 2017 było lepiej niż w 2007.

Domyślnie

Cytat Napisał młspeclat67 Zobacz post
    Panie i Panowie co tu liczyć?? Jeśli zdejmą 5/55, to gremialnie spierdzielamy z tego syfu. Pracę, każdy z nas znajdzie gdziekolwiek. Jaka to różnica czy masz 100 +-? Nie róbmy z siebie dziadów, bierzemy emki i idziemy do normalnej pracy. Gigaeksperci z mf szarpną robotą przecież. Jak długo można być śmieciem? Np moja żona twierdzi, że SCS to nie praca tylko jakiś żart

No i wreszcie jakiś głos rozsądku. Zgadzam się w całej rozciągłości. Uwierzcie w swoją inteligencję. Ta praca o której kolega pisze toż to żart w postaci hybrydy Służby Leśnej z Drogową, nie obrażając ani jednej ani drugiej!!

Domyślnie

Cytat Napisał szamot Zobacz post
    No i wreszcie jakiś głos rozsądku. Zgadzam się w całej rozciągłości. Uwierzcie w swoją inteligencję. Ta praca o której kolega pisze toż to żart w postaci hybrydy Służby Leśnej z Drogową, nie obrażając ani jednej ani drugiej!!
    Wreszcie ?! Wybacz Kolego, ale było już kilka takich głosów, lecz odmówiono im rozsądku.
    COGITO, ERGO ... NON SUM ACCEPTUM - na pohybel "ścierwojadom"

Uprawnienia