• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

Jednak Sądy. A Pan Minister Banaś tak naprawdę nie jest Naszym wrogiem ..wrogów mamy gdzie indziej. I pamiętajmy że Pan Minister Banaś też tkwi w pewnej rzeczywistości i dopiero uczy się być Ministrem. Zobaczymy jak będzie. Traktuję mój wpis jako głos rozsądku. Na manifestacji w maju byłem. Pan Minister do Nas wyszedł. I został wygwizdany. Bardzo to mi się nie spodobało. Piszę co myślę. Czekam na hejt.
Ja tez uwazam że ministet Banaś sam nie powoduje takiej sytuacji ze sa poronione pomysły przeciąganie w nieskończoność emerytur itd...On sam nie rządzi. I też byłem na proteście i uważam że trzeba mieć jaja żeby do pięciu tysięcy wkurzonyvh ludzi wyjść.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Oddział Celny w którym pełnię Służbę był 2 tygodnie bez dosłownie NIKOGO. 2 tygodnie. Walczyliśmy. ALE skarbówka do protestu się nie przyłączyła. Oficerowie haha. To byłby wstyd i obciach dla Służby Celnej gdyby z was zrobili oficerów. Bogu dzięki że ktoś to szaleństwo ogarnął i powstrzymał Temu Komuś osobiście DZIĘKUJĘ.. Po raz kolejny napiszę Służba Celna była jest i będzie !!!!! Mamy swoje reguły zasady dyscyplinę i nie plujemy na dowódców.Skarbówka nie ma o tym pojęcia. Ale dla Interlokutorów z UKS-PANIE I PANOWIE Witamy i zapraszamy :)
Wiesz co ? Z tymi oficerami SC to miałbym niejakie powątpiewania odnośnie honoru....... no ale. Co do ludzi ze skarbówki to szacunek także zapraszam. Wszak już jesteście naszymi ludźmi
 
Jednak Sądy. A Pan Minister Banaś tak naprawdę nie jest Naszym wrogiem ..wrogów mamy gdzie indziej. I pamiętajmy że Pan Minister Banaś też tkwi w pewnej rzeczywistości i dopiero uczy się być Ministrem. Zobaczymy jak będzie. Traktuję mój wpis jako głos rozsądku. Na manifestacji w maju byłem. Pan Minister do Nas wyszedł. I został wygwizdany. Bardzo to mi się nie spodobało. Piszę co myślę. Czekam na hejt.
Ale tez nie o to chodzi zeby monistrowi teraz kadzić. Powinien sluchac co ludzie z S.C. mowia i radzą. Nie byłoby tyle syfu i chaosu.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Czekać. Po prostu czekać. Teraz w końcu obudzili się skarbowcy.swego czasu otumanieni i oszukani stopniami oficerskimi. Panowie na korpus podoficerów trzeba długo służyć a o aspirantach nie wspomnę. A gdzie jeszcze do Ofocera.Oszukali Was !!!!! A wspieraliście tego b....a KAS wtedy gdy CELNICY protestowali. Aż niepojęte że w to uwierzyliście...Dzieci we mgle. Co nie umniejsza mojego Szacunku dla Nich że pojawiają się i piszą na naszym forum Panie i Panowie Szacunek. A SŁUŻBA CELNA była jest i będzie!!!!!!

Przykro mnie jest, ale ja skarbowców wesprę dokładanie tak samo jak oni nas prawie rok temu. I absolutnie ich nie żałuje, kiedy my próbowaliśmy coś zrobić, to oni siedzieli na tyłkach, żarli ciasta i popijali kawki :) Tak więc zaopatrzę się w ciasto i będę z napięciem obserwował jak skarbówka protestuje :) Koledzy skarbowcy na mnie nie liczcie.
 
Ostatnia edycja:
Ja tez uwazam że ministet Banaś sam nie powoduje takiej sytuacji ze sa poronione pomysły przeciąganie w nieskończoność emerytur itd...On sam nie rządzi. I też byłem na proteście i uważam że trzeba mieć jaja żeby do pięciu tysięcy wkurzonyvh ludzi wyjść.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Przepraszam ale ten pan nawet nie wiedział jak nazywa się przewodniczący ZZ Celnicy.pl. Wypowiedział nazwisko celebrytki z dużymi cyckami......Siwiec a zatem o czym wspominasz ?!
 
Też TAM byłem !!!!! Jestem z tego dumny ! I chu....j w d......ę tym, którzy teraz skamlą, że stało się źle! Dlaczego was tam nie było ?! Dlaczego nie protestowaliście ?!
 
następnym razem dostanie kopa w dupę i na taczkę. ten .............., a nie minister za naszą kasę.

Jednak Sądy. A Pan Minister Banaś tak naprawdę nie jest Naszym wrogiem ..wrogów mamy gdzie indziej. I pamiętajmy że Pan Minister Banaś też tkwi w pewnej rzeczywistości i dopiero uczy się być Ministrem. Zobaczymy jak będzie. Traktuję mój wpis jako głos rozsądku. Na manifestacji w maju byłem. Pan Minister do Nas wyszedł. I został wygwizdany. Bardzo to mi się nie spodobało. Piszę co myślę. Czekam na hejt.
 
Ja tez uwazam że ministet Banaś sam nie powoduje takiej sytuacji ze sa poronione pomysły przeciąganie w nieskończoność emerytur itd...On sam nie rządzi. I też byłem na proteście i uważam że trzeba mieć jaja żeby do pięciu tysięcy wkurzonyvh ludzi wyjść.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Trochę czasu minęło, ale nie mieszajmy faktów. 5 tys. było nas na pikniku pod sejmem i na Krakowskim Przedmieściu. Wtedy nikt z władzy się do nas nie pofatygował.
 
Damy radę Kolego. I nie protestami ale sądami. Naprawdę. I wbrew temu co piszą inni koledzy to SSC (tak to nie pomyłka Szef Służby Celnej) nam sprzyja. A teraz czekam na krytykę od forumowiczów :) bo Służba Celna żyje czy to się komuś podoba czy nie. Żyjemy !!!!!!


skoro nam sprzyja to po co nam sądy?

może zrobić wszystko w ludzki i cywilizowany sposób

a jeśli krzywdzi, sprzyjając i rozszerzając jak twierdzi wyrok TK, to pozostają sądy
 
Jednak Sądy. A Pan Minister Banaś tak naprawdę nie jest Naszym wrogiem ..wrogów mamy gdzie indziej. I pamiętajmy że Pan Minister Banaś też tkwi w pewnej rzeczywistości i dopiero uczy się być Ministrem. Zobaczymy jak będzie. Traktuję mój wpis jako głos rozsądku. Na manifestacji w maju byłem. Pan Minister do Nas wyszedł. I został wygwizdany. Bardzo to mi się nie spodobało. Piszę co myślę. Czekam na hejt.


uczy się?

pierwsze szefowanie go niewiele nauczyło

dlaczego został wygwizdany?

bo zaczął "rozszerzamy grono wskazanych przez tk"

oklasków po takim kłamstwie bym się nie spodziewał
 
Oddział Celny w którym pełnię Służbę był 2 tygodnie bez dosłownie NIKOGO. 2 tygodnie. Walczyliśmy. ALE skarbówka do protestu się nie przyłączyła. Oficerowie haha. To byłby wstyd i obciach dla Służby Celnej gdyby z was zrobili oficerów. Bogu dzięki że ktoś to szaleństwo ogarnął i powstrzymał Temu Komuś osobiście DZIĘKUJĘ.. Po raz kolejny napiszę Służba Celna była jest i będzie !!!!! Mamy swoje reguły zasady dyscyplinę i nie plujemy na dowódców.Skarbówka nie ma o tym pojęcia. Ale dla Interlokutorów z UKS-PANIE I PANOWIE Witamy i zapraszamy :)


obudź się!

m.in. dzięki chwalonemu przez ciebie Służby Celnej od 1 marca NIE MA!

NIE MA!
 
Poparcie dla skarbowców?

Przykro mnie jest, ale ja skarbowców wesprę dokładanie tak samo jak oni nas prawie rok temu. I absolutnie ich nie żałuje, kiedy my próbowaliśmy coś zrobić, to oni siedzieli na tyłkach, żarli ciasta i popijali kawki :) Tak więc zaopatrzę się w ciasto i będę z napięciem obserwował jak skarbówka protestuje :) Koledzy skarbowcy na mnie nie liczcie.
Kolejny głupol na forum. Co nam da brak poparcia dla skarbowców? Co mamy od karateki żeby się na skarbowców wypinać?
Deklarację, że pół roku wcześniej wejdzie w życie wykastrowany projekt obywatelski i że pół roku wcześniej pójdziemy do sądu. Dla sędziegow sr pół roku to tyle co puścić bąka.
I co mamy 55 i przed 99.
Kim byliśmy przd 99? Kosmitami, a Banaś kim był przed 99?, kobietą, żydem, arabem?
Składek związkowych przez 25 lat poszło w ch...j, a co wygraliśmy? Gruszę? i co więcej?
 
Przykro mnie jest, ale ja skarbowców wesprę dokładanie tak samo jak oni nas prawie rok temu. I absolutnie ich nie żałuje, kiedy my próbowaliśmy coś zrobić, to oni siedzieli na tyłkach, żarli ciasta i popijali kawki :) Tak więc zaopatrzę się w ciasto i będę z napięciem obserwował jak skarbówka protestuje :) Koledzy skarbowcy na mnie nie liczcie.

Ani ja ich nie wesprę, zresztą co mnie oni obchodzą. Oni nas mieli w d... w tamtym roku a ja mam ich w d.... w tym roku.
 
Ani ja ich nie wesprę, zresztą co mnie oni obchodzą. Oni nas mieli w d... w tamtym roku a ja mam ich w d.... w tym roku.

Przestań być taki radykalny. A Twoi "koledzy" jak był czerwiec nie mieli Ciebie w du.....? Przecież wciąż z nimi pracujesz. Ciekawe co teraz mówią bo ci, których znam jakoś nie patrzą mi w oczy.
 
Witam... "W kupie... siła... " Prawda stara jak... Świat hehehe Každy z nas ma prawo do swojej oceny. Ale faktem jest, że wiele moich koleżanek i kolegów f-szy, gdy ja "dbałem o zdrówko" zapier.. ło na służbę . Teraz zaś płaczą i pretensje mają bo mundur chcą zabrać i emek dać nie chcą. Jaka q...wa obłuda! A skarbowcy? Też jakoś szczególnie ich nie kocham, ale jesteśmy w jednym gó... nie. Może warto zrobić coś... wspólnie?
Pozdrawiam B-)
 
Przepraszam ale ten pan nawet nie wiedział jak nazywa się przewodniczący ZZ Celnicy.pl. Wypowiedział nazwisko celebrytki z dużymi cyckami......Siwiec a zatem o czym wspominasz ?!
Pamiętam również że powiedział ,,Panie przewodniczący nie tak się umówiliśmy a Pan mi pikiete robi''...
Rząd zrobił to co zawsze każdy rząd z nami- obiecał a zrobił swoje. To po naszej stronie leżało inne rozegranie tego. Do końca.
Ale my tak jak przed Euro zwinelismy protest po gornolotnych odezwach że ,,Europa patrzy co powie''??? A dlaczego MY mielismy się tym martwić ??Tym razem znowu ŚDM i co?? I o zgrozo to samo. Wracać z chorobowego koniec protestu. No to dlaczego teraz płacze? Teraz pisma pisać do sądu iść...ludzie..do kogo??

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Popieram skarbowców

Witam... "W kupie... siła... " Prawda stara jak... Świat hehehe Každy z nas ma prawo do swojej oceny. Ale faktem jest, że wiele moich koleżanek i kolegów f-szy, gdy ja "dbałem o zdrówko" zapier.. ło na służbę . Teraz zaś płaczą i pretensje mają bo mundur chcą zabrać i emek dać nie chcą. Jaka q...wa obłuda! A skarbowcy? Też jakoś szczególnie ich nie kocham, ale jesteśmy w jednym gó... nie. Może warto zrobić coś... wspólnie?
Pozdrawiam B-)
Zgoda. W czerwcu cwaniaczki zap...li, aż niemiło.
Dzisiaj eksperckie/kierownicze/dyrektorskie cwaniaczki w Łodzi 50/60 plus zdają/zdali testy do fizyczne do WZP na tzw. Rudzkiej Górze.
Wszyscy fizycznie wyjątkowi? Lodziarz to lodziarz.

Razem ze skarbowcami to jest armia, paraliż finansów, górnicy przy nas to pikuś, senny koszmar Mańka.
Ale tu nie można się obrażać i obsrywać i zwiazkowe szefostwo celnicze i skarbowe musi swoje hetmańskie buławy schować do plecaków.
Jak na piśmie nie będzie dla nas emek zgodnych z ustawą policyjną to nie będzie ich na drodze cywilnej i administracyjnej ile byśmy Chmajom kasy nie wcisnęli,
bo wszystko pis obstawił żyrandolami.
W mf od usmiechania się do związków jest teraz Piotrek ,, żeby było miło '' Walczak, taki Misiewicz Kapicy.
Miejmy nadzieję, że na te walczakowo-banasiowe umizgi związki się po raz kolejny nie nabiorą.
 
Ostatnia edycja:
Zgoda. W czerwcu cwaniaczki zap...li, aż niemiło.
Dzisiaj eksperckie/kierownicze/dyrektorskie cwaniaczki w Łodzi 50/60 plus zdają/zdali testy do fizyczne do WZP na tzw. Rudzkiej Górze.
Wszyscy fizycznie wyjątkowi? Lodziarz to lodziarz.

Razem ze skarbowcami to jest armia, paraliż finansów, górnicy przy nas to pikuś, senny koszmar Mańka.
Ale tu nie można się obrażać i obsrywać i zwiazkowe szefostwo celnicze i skarbowe musi swoje hetmańskie buławy schować do plecaków.
Jak na piśmie nie będzie dla nas emek zgodnych z ustawą policyjną to nie będzie ich na drodze cywilnej i administracyjnej ile byśmy Chmajom kasy nie wcisnęli,
bo wszystko pis obstawił żyrandolami.
W mf od usmiechania się do związków jest teraz Piotrek ,, żeby było miło '' Walczak, taki Misiewicz Kapicy.
Miejmy nadzieję, że na te walczakowo-banasiowe umizgi związki się po raz kolejny nie nabiorą.

W tamtym roku w czerwcu to i był urlop na żądanie i krew oddałem i było L-4 wszystko dla Słuzby Celnej a dzisiaj już nie ma Słuzby Celnej a skarbowców mam w d.... ja będę mundurowy w tym nowym syfie i na pewno nawet palcem nie kiwnę nawet jakby był jakiś protest.
 
W tamtym roku w czerwcu to i był urlop na żądanie i krew oddałem i było L-4 wszystko dla Słuzby Celnej a dzisiaj już nie ma Słuzby Celnej a skarbowców mam w d.... ja będę mundurowy w tym nowym syfie i na pewno nawet palcem nie kiwnę nawet jakby był jakiś protest.

Wiesz co ?Jak tak dzisiaj patrzę to nie dziwię Ci się.....Mam podobne odczucia.....
 
Back
Do góry