• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Kadry

kadry

to szto rebiata ruski w kamasze i awansuje w pieriod,
tak widzę tych PO-srańców którzy się opierają na komuszym elemencie a sami nic nie robią , tragedia po 30 latach walki z komunizmem , tosz tatko jacka małego z tatką ruskiego w szecinku komunkę wychwalali a teraz ministry i dyrechtory są , tragedia :mad:
 
Pan "ekspert" z IKAW znowu awansował. Chyba już drugi raz w ciągu 3 lat. Gratulacje ! ! ! Oby tak dalej. Nie musi czekać 5 lat na jeden awans jak inne funkcjonariuszki i funkcjonariusze.
 
Ostatnia edycja:
"Który skrzywdziłeś człowieka prostego
Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
Gromadę błaznów koło siebie mając
Na pomieszanie dobrego i złego,
Choćby przed tobą wszyscy się skłonili
Cnotę i mądrość tobie przypisując,
Złote medale na twoją cześć kując,
Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli,
Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta
Możesz go zabić - narodzi się nowy.
Spisane będą czyny i rozmowy.
LEPSZY DLA CIEBIE BYŁBY ŚWIT ZIMOWY
I SZNUR I GAŁĄŹ POD CIĘŻAREM ZGIĘTA.
Dedykuję, wiadomo komu !
 
Naczelnik Wydziału Kadr Zastępcą Dyrektora IAS - to logiczne - a nowym kierownikiem jednego z działów kadr "lubiany pracoholik" emeryt mundurowy Marcinek z Zawiercia
 
A to ciekawe dlaczego?
1592799430650.png
 
Pan dyrektor znowu błysnął, stwierdził, że tylko znikomy procent funkcjonariuszy i pracowników katowickiego Mordoru jest zakażonych Koronawirusem. A ile badań w tym kierunku wykonano panie dyrektorze? Przecież pana oświadczenie jest żałosne. Normalny średnio rozgarnięty człowiek nie napisałby takich bzdur. jeszcze zdrowy funkcjonariusz.
 
Pan dyrektor znowu błysnął, stwierdził, że tylko znikomy procent funkcjonariuszy i pracowników katowickiego Mordoru jest zakażonych Koronawirusem. A ile badań w tym kierunku wykonano panie dyrektorze? Przecież pana oświadczenie jest żałosne. Normalny średnio rozgarnięty człowiek nie napisałby takich bzdur. jeszcze zdrowy funkcjonariusz.
ZARAZ, zaraz ...to razem ? dwa zarazy ?
Przecież jest OBOWIĄZEK zgłaszania objawów kierom i nusom, jak NIE ma zgłoszeń, to co badać, SAN EPIDOBARo_O
tylko dodatkowe koszty i nie będzie OSZCZĘDNOŚCI do wypłaty w 2021 roku,
no i zamknięte USy, to jak się zarazić, od kolegi??bez komentarzy... bo od koleżanki to już molestowanie;)
no i jeszcze kara COVIDOWA za nieprzestr:unsure:zeganie obostrzeń sanitarnych
 
Ja nie twierdzę, ja się tylko pytam czy to prawda, że pan dyrektor przytulił 13000 złotych premii. I jak to się ma do moich 400 złotych po 30 latach służby?
 
Ma sie tak jak pięść do ....
Jak wszędzie,
niech bogaty dziwi się, jak biedny żywi się....
my musimy wyżywić rodziny z tej dziadowizny, a przełożeni nie, oni muszą mieć odpowiednie wynagrodzenia, i śmieją się z nas odiotów, że jeszcze tu siedzimy w tym sy...
 
Dotarły do mnie informacje o nowym-starym kierownictwie naszego ucs, słuchałem i uszom swoim nie wierzyłem. Jeżeli nowym naczelnikiem zostaje osoba która nadzorowała dś a jej zastępca jej była przełożona to ja już niczego nie rozumiem. Przecież obie panie są odpowiedzialne za zapaść w dś oraz z masowe odejścia funków na emerytury. Czy dias musi dalej eksperymentować, czy nie zasługujemy a raczej zasługujecie na lepsze kierownictwo ? Piszę zasługujecie bo na szczęście jestem już na zasłużonej emce. Pozdrawiam was wszystkich i życzę wam odwagi w podjęciu decyzji o odejściu z tego tonącego okrętu.
 
Może to jest norma . . . . . . . . . . . . . w KAS . Tak będzie lepiej .
 
Ostatnia edycja:
@zollman- dobrze to już było i to w służbie celnej. Polityka kadrowa dias-a to jej zaprzeczenie. Cóż doczekaliśmy się nieprofesjonalnego pionu personalnego. Przykładów takich "trafnych" decyzji kadrowych w katowickiej ias od 2018 roku jest pod dostatkiem.
 
Mi zajęło dojście do st.asp. 26 lat( i cud że się udalo) a Pani Naczelnik w 3 lata 👏💪 i to jest ścieżka kariery zawodowej.
Takie cuda tylko w SCS . Any questions?
 
To prawdziwy armagedon, tylu wspaniałych funkcjonariuszy ucieka na emkę, niestety zostali zmuszeni do podjęcia tego kroku głupotą szefowej KAS i dyrektora IAS Katowice. Niestety do tych co siedzą na stołkach nie dociera, że zostaną sami i kim będą pomiatać. Panie Gojny, pytam się gdzie są nasze pieniądze: zwrot zus za 13, majtkowe, premia Covid, podwyżki. Bądź pan elegancki i podaj się do dymisji
 
Back
Do góry