• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Składka członkowska...

Eska

Użytkownik
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Witam...
Ponieważ nie mamy własnego działu dla związkowców, pragnę poruszyć temat o którym głośno się mówi, ale nikt nie ma odwagi go poruszyć...
Mianowicie dotarły do mnie sygnały, iż składka w obecnej wysokości jest za wysoka i to hamuje rozwój związku, jeżeli chodzi o nowych członków.
Sam po dłuższym zastanowieniu uważa, że wiele osób ma rację...i proponuję, aby zgodnie ze statutem Zarząd Główny dał wolną rękę swoim członkom ustalając minimalną kwotę jaką co miesiąc należy odprowadzać na cele statutowe.

I tak proponuję::cool:
Jeżeli w danej Izbie istnieje koło związku, to minimalna kwota winna wynosić 10zł z czego 5 zł zostawałoby w kole, a drugie 5 zł trafiało by do głównej kasy związku. Logicznie jeżeli koła by nie było minimalna kwota to 5zł miesięcznie.

Co więcej zapis minimalna kwota dawałby możliwość, aby funkcjonariusze którzy chcą i mogą, będą wpłacać więcej lub pozostaną na obecnym poziomie.

Uważam, że warto choćby na jakiś czas zmienić tą kwotę i zobaczyć, czy faktycznie jedynym hamulcem niechęci do ZZ Celnicy.pl jest właśnie wysokość składki.
I tak Szanowny Zarządzie nie ma nic do stracenia, a można tylko zyskać.

Pozdrawiam
 
wszystko ładnie pięknie a co w momencie jak nikt się nie zgłosi? znowu podwyższysz stawkę :confused:
 
Ewentualna zmiana składki członkowskiej, statutu będzie możliwa na Zjeździe - myślę, że gdzieś okolo lutego/marca 2010. ZAPRASZAM. Od września działa już uchwała, która umożliwia wykorzystanie na cele statutowe 1/3 składki przez Koła, a w przypadku zakładowych organizacji od daty ich powstania.
 
Ostatnia edycja:
Slawek po dzisiejszej wypowiedzi naszego szefa SC jakoby ZZ Celnicy byla niszową organizacją związkową chcialabym dowiedziec sie gdzie mogę pobrać deklaracje do zapisania się do Twojego związku.
 
Witaj.

Wystarczy wysłać deklarację, która jest dostępna do pobrania pod każdym moim postem. Nie ma wpisowego, co miesiąc są pobierane składki członkowskie z wynagrodzenia w wysokosci 15zł. Można zadeklarować też samodzielne opłacanie składek, wówczas nie wypełniamy upowaznienia dla Wydziału Finansowego, które jest integralną częścią deklaracji. Deklarację wysyłamy do OC Nysa 48-300 Nysa ul. Otmuchowska 50
 
nie wiem na co wszyscy czekacie 90 % z WAS wchodzi i czyta posty na CELNICY.PL nie bede cukrzył ze duzo ten zwiazek robi itp....... bo sami to widzicie ,wstapcie proszę to tylko 15 pln ,pomózcie nam a przede wszystkim pomózcie SOBIE...
 
Nikt nikogo nie chce na siłę agitować do celnikówpl,ale chociaż wypiszcie się ze związków,które za wasze pieniądze działają na waszą zgubęęęęęęęęęę!!!!!!
 
Panie Sławku DZIĘKUJĘ! wreszcie mamy ZWIĄZEK ZAWODOWY a nie związki adoracji i poparcia JK. Wiem ,że te 15 zł nie wydane na marne. Winien być JEDEN,PRAWDZIWY ZZ.
 
Czy mi się przewidziało, ale parę dni temu ta liczba była większa - Liczba członków ZZ CELNICY PL na dzień 25.11.2016 wynosi: 5027
czyżby już szczury uciekały ?
 
Czy mi się przewidziało, ale parę dni temu ta liczba była większa - Liczba członków ZZ CELNICY PL na dzień 25.11.2016 wynosi: 5027
czyżby już szczury uciekały ?


ja bym tego tak nie nazwał

powody pewnie są bardziej złożone

to że ktoś traci wiarę, nadzieję to przykre
 
A może to są Ci co maja juz dość czekania i odchodzą na emki zusowe lub do innej roboty...
 
Back
Do góry