• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Ulepszmy forum i zz...

Eska

Użytkownik
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Witam...
Myślę, że kiedy czas walki o podwyżki i ustawę się zakończył, czas pomyśleć o ulepszeniu forum i związku...
To co mnie irytuje, to logo vBulletin (winno być logo związku) jeżeli go nie ma, to Panie Sławku proponuję ogłosić ogólnopolski konkurs dla dzieci pracowników i funkcjonariuszy izb w całej polsce na logo związku w wersji papierowej lub też komputerowej. Małe upominki dla najlepszych i problem z głowy.
Podstawowe barwy graficzne i brak całkowitego spolszczenia na prawdę nie zachęca ani do logowania, a tym bardziej pisania.
Chcecie być profesjonalistami, to wyjdzie do ludzi z profesjonalnym forum, na które za każdym razem będzie się miło wracała.
Dodajmy kolejne działy i tematy, żeby nie wrzucać wszystkiego do jednego wora.
Nie skupiajmy się tylko na działalności związku, ale na wszystkich celnikach, którzy jak zapewne pamiętacie w momencie jedności zaglądali tutaj codziennie po kilka razy i czerpali najnowsze informacje.

Jeżeli będzie potrzebna pomoc, proszę pisać na PW.

Pozdrawiam
 
Zmień styl z default na czerwony.
Zaproponuj zmiany, przedyskutujemy, wprowadzimy...

Drogi Panie Administratorze, dlaczego od razu nie uruchamia się ten czerwony styl? O stokroć lepiej to wszystko wygląda. :rolleyes:
Na razie zaproponuję te zmiany które, obecnie przychodzą mi do głowy:

1. Powrót do zamkniętego działu dla osób będących w zz celnicy.pl :)
2. Stworzenie loga stowarzyszenia. :D
3. Ustawić forum tak, aby każdemu od razu uruchamiał się styl czerwony!!!
4. Urozmaicić działy (tematy):
- Ważne informacje (1 wpis dotyczący deklaracji członkowskiej) - zbędny dział, albo dajcie mu inną nazwę.
5. Nowy Dział (temat) Prawo:
- podatkowe
- celne
- akcyzowe
można by w tych działach publikować najnowsze przepisy, wyjaśnienia oraz orzeczenia WSA, NSA oraz przydatne strony i lektury.
6. Podzielił bym dział (temat)- Problemy z przepisami (bez rejestracji) na:
- Podatkowe
- Celne
- Akcyzowe
- inne
7. Dział (temat)- Ministerstwo Finansów kompletnie zaniedbany. Czy w ministerstwie finansów na prawdę nie piszą nic na temat SC? Można przecież publikować tutaj rozporządzenia oraz pomysły ulepszeń i wsio co tam piszą... itp.
8. Działy (temat) Informacje od admina i moderatorów oraz Opinie i uwagi przeniósłbym na sam dół, ponieważ jest to forum celników a nie moderatorów i adminów.
9. Dodałbym dział który byłby linkiem do strony Siwego.
10. Kolejny odnośnik, tym razem do podstrony na której byłyby umieszczane informacje z osiągnięciami SC (przypominam, że nie każdy ma dostęp do corinti).

Na razie tyle przyszło mi do głowy, jak na coś wpadnę dam znać.

Pozdrawiam

p.s. Jeżeli nie chcemy zakładać działu dla związkowców (słyszałem, że był martwy), to mogę tutaj poruszyć tematy właśnie jego dotyczące...a kilka spraw mam :rolleyes:
 
1. Zamknięty dział był i nie było zainteresowania więc został on usunięty. Taki dział jest problematyczny bo niby skąd mamy wiedzieć czy dany user jest członkiem zz ?
2. Stwórz logo, jeśli wszystkim się spodoba to zrobimy z tego oficjalne logo zz celnicy pl (koniecznie w postaci wektorowej).
3. Ten czerwony styl jest dość "ciężki", zżera sporo transferu więc niech lepiej będzie na starcie ten default.
4. "Ważne informacje" nie jest zbędnym działem, są tam zamieszczane pilne i ważne informacje, gdy stają się nieaktualne zostają usunięte dlatego jest tam teraz pusto.
5. Dział prawo, myślimy nad stworzeniem portalu i to będzie miejsce na takie materiały. Chcieliśmy przejść na vB4 z systemem portalowym ale jest to dość drogie i na dzień dzisiejszy myślimy nad innym rozwiązaniem (tańszym)
6. Można by było tylko czy nie wprowadzi to zamieszania, bo gdzie umieścić pytanie dotyczące wymaganych dokumentów, wysokości pod. akcyzowego i cła, w którym dziale ? cło, podatki czy akcyza ?
7. Jak najbardziej można tam publikować może nie całe rozporządzenia ale podawać linki do tych rozporządzeń, ustaw itp. Muszą być tylko do tego chętni...
8. To dość ważny dział ze względu na informacje tam zawarte, jest spora grupa ludzi, która uniknęła by problemów gdyby przeczytała tam zamieszczone informacje.
9. Coś pomyślimy bo faktycznie przy podstawowym stylu odnośnika na głównej nie ma.
10. W portalu będzie na to miejsce

To tak na szybko
 
W takim razie, ja w wolnej chwili postaram się popracować nad jakimś logiem, a co do reszty, to poczekam, aż wystartujecie z portalem, może wtedy wpadną mi do głowy jakieś pomysły :)

Pozdrawiam
 
mam prośbę czy można by przedłużyć czas gdy się już zalogujemy żeby stronka się nie wylogowywała sama bo niektóre wpisy są naprawdę długie i jak już się skończy czytać to okazuje się ze już się jest wylogowanym....
 
Pierwsze słyszę, żeby coś takiego miało miejsce...
Przeglądam forum z kilku komputerów i różnych przeglądarek i nic takiego nie ma miejsca. Forum samo Cię nie wyloguje.
 
niestety z żalem muszę ponowić swą prośbę , gdyż ten fakt ma miejsce, nie potrafię dokładnie powiedzieć ile czasu minie zanim system mnie wyloguje ale przypuszczam że nie więcej niż 10 minut.więcej bezczynności na forum i wylogowanie z automatu.....
 
O które wpisy chodzi, proszę raportować - jest odpowiednia ikonka przy każdym autorze wpisu (taki trójkątcik ) - proszę kliknąć i opisać dokładnie problem !
 
Back
Do góry