• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

co z oszczędnościówkami ??

kisiel

Nowy użytkownik
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
112
Punkty reakcji
0
hej, pytam o to bo u nas chodzą juz nie słuchy a informacje że nie będzie płaconych tych oszczednosciówek ( 3%)
macie moze jakies info na ten temat:confused:
 
Zapomnijmy o nagrodach półrocznych

hej, pytam o to bo u nas chodzą juz nie słuchy a informacje że nie będzie płaconych tych oszczednosciówek ( 3%)
macie moze jakies info na ten temat:confused:
Nigdzie (skarbówka, UKS) nie ma nagród kwartalnych tak więc i u nas nic nie będzie!!!!!!!!!
 
Policja też nic nie ma. Ale podwyżki dostali wszyscy oprócz nas
 
Nie rozumiem tego zdziwienia ! Przecież to jest sedno, kwintesencja tzw.polityki pro-społecznej SSC.Stara maksyma komunistyczna głosiła
/ dowolne tłumaczenie / - ciszej jedziesz, dalej zajedziesz.:D
Zatem wracając do dnia dzisiejszego - będziecie utożsamiać się z postawą nazwijmy to " pokorne ciele ... " - to ewentualne znaczące podwyżki już się niecierpliwią w poczekalni, ścieżka oczekiwania :D
Będziesz spolegliwy wobec jedynie słusznych koncepcji resortu, więcej uzyskasz.
Przesłanie jest ewidentne. Coś za coś ! Wy mi pomożecie, Ja wam
pomogę.Już to chyba, niektórzy z nas przerabiali , nie tylko w teorii.
Kończąc, jedna obserwacja z życia zawodowego.
Ostatnio byłem świadkiem zachwytów Eksperta Celnego z tytułu wypłaty zasłużonej mundurówki.Eksperta Celnego, który ma poważne problemy z interpretacją kilku akapitów z WKC i RWKC.Chyba jednak przesadziłem z tą krytyką , przecież to nie kabaret.Bądżmy poważni.Pozdrawiam.:)
 
W 1543 r. Antoni Korczbok Rożek opublikował utwór p.t."Krótka rozprawa między trzema osobami, panem, wójtem a plebanem, którzy i swe i innych ludzi przygody wytyczają, a takież i zbytki, i pożytki dzisiejszego świata ".
Oj brak dziś M.Reya z Nagłowic, herbu Oksza.Jeno ostała nam się miłość spod znaku J.K..​
 
I co.G....! Taki efekt pobożnych życzeń związkowców spod znaku
nawiedzonych, którym nikt nie da szans na chwilę intymności z przysłowiowym płotem.Możecie mi ubliżać w tym względzie, Wasze zdrowie.Prawda jest jedna, zero poparcia.Znaczy się tarzamy sie w błocie z którego nie wiemy jak wyjść.I co dalej.Przecież , mam nadzieję Nie Leper SC.JaK ktoś ma coś sensownego do powiedzenia, to proszę bardzo.Może
chociaż próba dyskusji, bez udowadniania sobie racji.A jak ktoś chce zaistnieć, to wie jaka jest jedyna słuszna droga do wolnosci.​
 
szkoda troche że w sumie nie mała grupa zawodowa która w sumie generuje potezne przychody do budżetu, w której działaja "pręznie związki zawodowe" nie jest w stanie sie skonsolidowac i walczyc o swoje

mam wrazenie że w naszej formacji nie brakuje madrych , filozofów i demagogów którzy wiedza co robic

tylko nie ma postaci charyzmatycznej , która pociągneła by za soba doły

jedyny zryw poprzez który dalismy o sobie znac był zrywem własnie dołów , pod które podłączyły sie związki, bo one same nie sa w stanie dokonac podobnych czynów

szkoda.......
pozdrawiam wszystkich zolli:)
 
Czy jest jakieś światełko w tunelu

Jak tam w izbach w Polsce czy coś mówi się o 3 procentówkach?
 
Jak tam w izbach w Polsce czy coś mówi się o 3 procentówkach?

O ile sobie przypominam, to kilka miesięcy temu czytałem jakieś pismo, że możemy w tym roku zapomnieć o jakichkolwiek premiach. Ale o tej kasie tyle się gada (niestety tylko gada), że całkiem możliwe, że to tylko moje majaki senne;)
Zresztą ta premia latem była i tak bardzo symboliczna.
 
3 % szansy

mela dlatego teraz po zmianie jakościowej dowództwa, najpierw będzie podwyżka cen paliwa, a potem być może coś na tankowanie.
zapewne tanie paliwo z państw ościennych jak sobie urządzisz prywatną wycieczkę ze służbowym obowiązkiem zgłoszenia przejazdu. przecież jesteś wolnym człowiekiem .....
 
no odbierają nam nawet zeszłoroczną podwyżkę, bo jak dobrze pamietam potrącali wtedy i te 3% od obiecanych 500zł
 
będzie podwyższka składki rentowej a więc znowu pensja w dół....:eek:
dzięki SSC :D, moja rodzina jest ci wdzięczna za cały twój wkład w rozwój SC, ale nie martw się Sprawiedliwy patrzy na to...........
 

Artykulik rzeczywiście "inteligentny". :mad:

"Rząd musi zacisnąć pasa ..."
Już widzę, jak "rząd" go zaciska ... tyle, że nie sobie!
Ludziom zamieniają obrożę na kolczatkę, związkom skracają łańcuch, a widzącym fałsz, błędy i tendencyjność (np. celnikom) zakładają kaganiec!
Przecież ich mentalność jest chora !!! Pokrętnie udowadniają, że "koniowi trzeba dokupić pola". I to "dla jego dobra"! A ludzie milczą ...
 
Podobno będą

Czy ktoś potwierdza że będą 3% w wysokości 720 PLN średnio na funkcjusza?
 
Back
Do góry